RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Страхування державного майна


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/01/19 22:46  orendapolis > leodi    25/02/14 11:47Дерево
Не має значення в якій страховій компанії страхувати орендоване державне майно, головне щоб страхова компанія виконувала вимоги Фонду державного майна України, тоді договори страхування приймають без проблем.
Офіційний перелік вимог до договорів страхування можна дізнатися безпосередньо в фонді, там же Вам і підтвердять, що обирати Ви можете будь-яку компанію, яка володіє ліцензією на відповідний вид страхування і виконує дані вимоги.
Що правда іноді у Фонду з'являються і неофіційні вимоги, на кшталт "а нам тут сказали і ми хочемо щоб...", але то вже більше до страхових компаній чим до клієнтів.

25/02/14 18:26  sorokan > leodi    25/02/14 11:47Дерево
"щоб в подальшому не було претензій" уточніть у органу, що предає в оренду.

25/02/14 11:47  leodiОтправить письмо   Дерево
Вибачте не зміг знайти відповідний розділ і вирішив задати питання тут.
Прошу допомогти у вирішенні питання знаючим людям.

Бюджетна організація укладає договір оренди нежитлових приміщень (державне майно), відповідно до ст. 24 Закону Про оренду державного та комунального майна майно повинно бути застрахованно.
Звідси питання. В якій страховій компанії повинно бути застрахованно майно? в державній чи приватній? щоб в подальшому не було претензій до порядку та процедури страхування.
Заздалегіть дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100