RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податкова амністія


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/03/14 11:10  LeeedaОтправить письмо > Vitalya94    4/03/14 17:23Дерево
Шановний, Vitalya94!
Ви все вірно пишете, але ж все це неодноразово було написано і в судових рішеннях (узагальненнях судової практики), і в аналітичних матеріалах.
Та й податкові органи "порозумнішали". Вони не ВИЗНАЮТЬ правочини нікчемними, вони пишуть про ознаки нікчемності...

5/03/14 09:13  KarbofosОтправить письмо > Vitalya94    4/03/14 17:23Дерево
Вы придумали механизмы борьбы государства с реальными фиктивными фирмами? Например, с теми, которые используются при ввозе контрабанды. Что должен делать ревизор когда видит, что цепочка фирм-продавцов товара ведет в никуда? Только когда Вы к своим предложениям добавите четкий и быстрый алгоритм борьбы с правонарушениями это и будет государственный подход а не популизм.

4/03/14 17:23  Vitalya94Отправить письмо > Vitalya94    4/03/14 17:20Дерево
Шановні друзі! У зв'язку з тим, що зараз життєво необхідно переходити від емоцій до практичних виважених дій, просимо всіх, хто підтримує запропоновану новацію, активно висловлюватись та робити максимальний перепост. Єднаймося та працюємо![Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

4/03/14 17:20  Vitalya94Отправить письмо   Дерево

Аргументація та алгоритм податкової амністії викладено в попередньому пості. Узагальнено пропонується розглянути, прокоментувати та підтримати наступні пропозиції:

1. Органи державної податкової служби не мають права самостійно, в позасудовому порядку, визнавати нікчемними правочини і дані, вказані платником податків в податкових деклараціях.

2. Акти перевірок, в яких органами державної податкової служби здійснено висновки про нікчемність правочинів між суб’єктами господарювання, є протиправними і підлягають скасуванню. Податкові повідомлення – рішення, прийняті за результатами таких актів перевірок, підлягають скасуванню.

3. Кримінальні провадження, зареєстровані за ознаками складу злочину передбаченого статтею 212 Кримінального кодексу, по яких ухилення від сплати податків встановлено на підставі позасудового висновку органу державної податкової служби про визнання правочинів нікчемними, підлягають закриттю.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100