RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проведення ЗЗА після затвердження мирової угоди в банкрутстві


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/03/14 16:26  Mark-DonОтправить письмо > McCOY    10/03/14 14:25Дерево
Нет и не нужно никаких разъяснений.
Необязательность ревкомиссии прямо и однозначно прописана в законе "Об АО".
Если раньше было записано, что она должна быть, то теперь это звучит как может быть
Можете смело от нее избавляться.

10/03/14 14:25  McCOY > Mark-Don    10/03/14 14:18Дерево
Спасибо за Вашу помощь. Исполнительный орган как раз и планируем трансформировать в единоличный.
А относительно ликвидации ревизионной комиссии есть разъяснения Комиссии? Не слышал о такой практике.

10/03/14 14:18  Mark-DonОтправить письмо > McCOY    10/03/14 09:54Дерево
Я бы пошел по пути пункта 3.
Но оставить вопрос об отчете ревизора, так как в Законе речь идет лишь о прекращении полномочий исполнительного органа и Наб. совета.
Ви дальнейшем, в процессе восстановления деятельности АО настоятельно рекомендую Вам "выбросить" ревизора из устава - это сейчас очень распространенная практика, с которой полностью согласна Комиссия.
Рекомендую также полномочия по избранию исполнительного органа передать НС, а сам орган трансформировать в единоличный.
Это значительно упрощает структуру органов АО и делает управление АО более гибким.

10/03/14 09:54  McCOY > Mark-Don    6/03/14 12:18Дерево
В продовження теми.
Відповідно до ст.33 ЗУ "Про акціонерні товариства" на чергових ЗЗА обов'язково розглядається наступне питання -
прийняття рішення за наслідками розгляду звіту наглядової ради, звіту виконавчого органу,звіту ревізійної комісії(ревізора). Але цих органів фактично не існує. Як робити:
1. Включати до порядку денного ці питання. Але по суті не розглядати в зв'язку з тим, що органів управління як таких не існує. Фактично заслухати звіт керуючого санацією.
2. Включати до порядку денного ці питання та розглядати їх по суті.
3. Включити до порядку денного лише пункт "прийняття рішення наслідками розгляду звіту керуючого санацією".

Оптимальним бачу варіант 1. В такому разі не порушуються вимоги ЗУ "Про акціонерні товариства" щодо порядку денного.

6/03/14 12:20  McCOY > Mark-Don    6/03/14 12:18Дерево
Спасибо.

6/03/14 12:18  Mark-DonОтправить письмо > McCOY    6/03/14 08:56Дерево
Повторю - Наб. совет на данный момент нет.
Отсюда и ответ - можно и нужно.

6/03/14 08:56  McCOY > Mark-Don    5/03/14 21:01Дерево
Уточнюю - підприємство перебувало в стадії санації та уклало мирову угоду з кредиторами.
Керуючим санацією в процедурі банкрутства був голова правління підприємства (ПАТ).
Крім того в процедурі банкрутства був арбітражний керуючий - розпорядник майна.
По-перше, хто саме з них має проводити загальні збори?
По-друге, 5-ти денний строк був пропущений. Вже пройшло 2 місяці. А зараз є необхідність в проведенні чергових загальних зборів акціонерів. Чи можна їх провести без наглядової ради?

5/03/14 21:01  Mark-DonОтправить письмо > McCOY    5/03/14 17:10Дерево
Чи означає це, що керівник санації-голова правління ПАТ самостійно здійснює підготовку до проведення загальних зборів акціонерів, без залучення до цього процесу наглядової ради?

Да, именно так.
Наглядовой рады НЕТ, так как ее полномочия были прекращены с момента назначения ликвидатора.

Поэтому ОСА собирает ликвидатор, и это собрание прекратит полномочия ликвидатора и изберет наб. совет.

5/03/14 17:10  McCOY   Дерево
Доброго вечора, шановні колеги.
Відповідно до ст.38 ч.7 (в старій редакції), ст.81 ч.7 (в новій редакції):
Протягом п’яти днів з дня затвердження господарським судом мирової угоди керуючий санацією або ліквідатор повідомляє про це орган або посадову особу органу, до компетенції якого належить призначення керівника (органів управління) боржника, у разі потреби забезпечує проведення зборів чи засідання відповідного органу та продовжує виконувати повноваження керівника (органів управління) боржника до призначення в установленому порядку керівника (органів управління) боржника.
Чи означає це, що керівник санації-голова правління ПАТ самостійно здійснює підготовку до проведення загальних зборів акціонерів, без залучення до цього процесу наглядової ради?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100