RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

щодо платника податку пдв


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/04/14 19:56  Adella > Yolka_Yulia    5/04/14 16:36Дерево
а просто фізична особа, яка не є фіз.ос.-підприємцем може бути платником податку?

5/04/14 16:36  Yolka_YuliaОтправить письмо > Adella    5/04/14 16:24Дерево
так, фізична особа-підприємець

5/04/14 16:24  Adella   Дерево
Відповідно до п.2 ст.180.1 ПКУ платником податку на додану вартість є будь-яка особа, що зареєстрована або підлягає реєстрації як платник податку.
Чи може виходити з цього, що платником податку може бути фізична особа?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100