RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Припинення повноважень одноосібного виконавчого органу АТ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/04/14 20:36  Mark-DonОтправить письмо > Эос    7/04/14 10:04Дерево
"...чи можливо взагалі Статутом встановити випадки, коли повноваження припиняються без рішення органу товариства..."
В законе Об АО именно такая возможность предусмотрена.
Что-то мешает передать это полномочие НС ?

7/04/14 10:22  Axel- > Эос    7/04/14 10:04Дерево
Сделайте долгоиграющий приказ на зама в соответствии с ч. 3 ст. 60 на подобие "в случаях моего отсутствия (болезнь, отпуск и тд), мои обязанности выполняет мой зам Вася"

7/04/14 10:04  Эос   Дерево
Відповідно до ч. 1 ст. 61 Закону "Про АТ" повноваження голови колегіального виконавчого органу (особи, яка здійснює повноваження одноосібного виконавчого органу) припиняються за рішенням наглядової ради, якщо статутом акціонерного товариства це питання не віднесено до компетенції загальних зборів. Про те, як припиняються, у випадку, коли це питання віднесено до компетенції ЗЗА, нічого не має, хоча логічно припустити, що у цьому випадку це має бути рішення ЗЗА. Питання таке: чи можливо взагалі Статутом встановити випадки, коли повноваження припиняються без рішення органу товариства? скажімо, власне бажання або смерть? Наведена норма імперативна, начебто на перший погляд цього не допускає.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100