RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Призов на ВС та мобілізація: тотожні поняття?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
14/04/14 18:11  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > правовик    14/04/14 15:20Дерево
поиск по форумам + [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
+ перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Трудовые правоотношения

14/04/14 16:44  Platon_777 > Platon_777    14/04/14 16:43Дерево
При цьому відповідно до ст. 119 КЗпП і ч. 11 ст. 29 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу " № 2232 -XII від 25.03.1992г . , За призваними на збори військовозобов'язаними на весь період зборів , включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад , зберігається робоче місце і середня заробітна плата на підприємстві , установі , організації, з якими військовозобов'язаний перебуває у трудових відносинах , незалежно від форми власності роботодавця. Зазначені гарантії також слід відобразити в наказі.

14/04/14 16:43  Platon_777 > правовик    14/04/14 15:20Дерево

14/04/14 16:42  Platon_777 > правовик    14/04/14 15:20Дерево

14/04/14 15:29  lyktorОтправить письмо > правовик    14/04/14 15:20Дерево
коли відбулось звільнення ? ...

14/04/14 15:20  правовикОтправить письмо   Дерево
Нашого працівника мобілізували. Є відповідна довідка з воєнкомату.
Ми його звільнили по п.3 ч.1 ст.36 КЗпП - вступ на військову службу.

Мобілізований працівник дзвонить з тренувального центру та вимагає поновлення на роботу та виплати заробітньої платні. З його слів, їм на зборах повідомили, що на час мобілізації вони вважаються такими що працюють і повинні отримувати середню зарплату на попередніх роботах.

Поновлювати я підстав не бачу. А ви що скажете?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100