RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Политфорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Практикумы ЛІГА:ЗАКОН – залог вашего профессионального будущего. Найдите свою тему: мы в Facebook и LinkedIn

Запрет ПР и КПУ

Страницы: << [1] 2 3 4 5 6 7 8 >>    Всего: 8

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

13/04/16 16:07  katso > Вінні Пох    12/04/16 20:30Дерево
Мдаа, Ваше желание "згинать запрєщалку під самий корінь і засовувать її їм в дупу без всяких компромісів і домовлянь" как-то демократическим не назовешь...

13/04/16 13:58  БЭПер > Вінні Пох    12/04/16 20:30Дерево
Лісника и Краснова не знаю, а Музычко просто бандит.

12/04/16 20:30  Вінні Пох > katso    12/04/16 12:29Дерево
Нужно запретить партию Свобода потому что именно их партиец бросил гранату в милицию около Верховной Рады.

Отже застосування стрілецької зброї, бронетехніки, ствольної і реактивної артилерії на сході України є вагомим аргументом для внесення змін в Конституцію України, а кинута граната на захист конституційного устрою – не аргумент, а підстава для заборони?
Я спостерігаю за подіями останнього часу, а саме, за ліквідацією Музичка, Лісника, за компроментацією Краснова, і розумію, що таким запрєщальщикам Свободи потрібно згинать запрєщалку під самий корінь і засовувать її їм в дупу без всяких компромісів і домовлянь, щоб голову не піднімали і воду не мутили.

12/04/16 12:29  katso > БЭПер    11/04/16 16:06Дерево
Нужно запретить партию Свобода потому что именно их партиец бросил гранату в милицию около Верховной Рады. Факт был - личность установлена - почему эта партия не приравнена к террористам, разве бросок гранаты в толпу и убийство двух людей и ранение еще нескольких на терракт не тянет?

11/04/16 16:06  БЭПер > Marlboro!    7/04/16 09:13Дерево
страна тероризма и бандитизма в официозе.

8/04/16 08:45  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ьь    7/04/16 10:52Дерево
Стосовно ідіотів. В м.Рубіжне замість вул. Леніна тепер вул. Володимирська. Всі сміються - персонаж той же, тільки замість фамілії тепер ім*я.

7/04/16 10:52  ьь > Marlboro!    7/04/16 10:45Дерево
ну в топонімичних комісіях скрізь ідіоти, то є відомий факт

а щодо Дудаєва достатьно переглянути декілька його інтерв'ю, ознайомитися з біографією, щоб зрозуміти що справжній сюр, це його демонізація демонами і чортами

7/04/16 10:45  Marlboro! > ьь    7/04/16 10:16Дерево
У нас взагалі після місцевих виборів сформувалось в місті досить таки комуністичне самоврядування. І такі пропозиції, якщо вони будуть прийняті, викликають легке відчуття сюрреалізму. Коли думаєш, що більш провокативного найменування ніж С.Бандери не придумати - вони називають вулиці іменем Дудаєва.

Стосовно самого Дудаєва - складно сказати. Неоднозначна персона.
Особливо якщо проводити аналогії в деяких аспектах з нинішніми часами.

7/04/16 10:17  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ьь    7/04/16 10:16Дерево
ггг

7/04/16 10:16  ьь > Marlboro!    7/04/16 09:13Дерево
дивна реакція. а Ви впевнені що Ваші емоції ґрунтуються на об'єктивних данних про цю особу, а не на рашістській пропаганді?

7/04/16 09:13  Marlboro! > БЭПер    21/04/15 14:02Дерево
Сьогодні дізнався, що в Полтаві планують перейменовувати вулиці в рамках декомунізації.
Одну хочуть перейменовувати в вулицю Джохара Дудаєва. Навіть не знаю, як це прокоментувати. Здається, це вже дно))

21/04/15 14:02  БЭПер > Marlboro!    21/04/15 14:00Дерево
Ну учитывая что мы нащупали некоторые константы в нашем споре, мы действительно можем далеко пойти) Я не утверждаю что это сделали именно иллюминаты, это вполне могли быть и мормоны)

21/04/15 14:00  Marlboro! > БЭПер    21/04/15 13:52Дерево
Так ми далеко підемо)

21/04/15 13:52  БЭПер > Marlboro!    21/04/15 10:50Дерево
"ми маємо приклад цинічності конкретної корпорації, а не секретний зговір ілюмінатів." То что корпорация цинична, не опровергает тезис о возможном участии илюминатов в сговоре.

21/04/15 10:50  Marlboro! > БЭПер    21/04/15 10:30Дерево
Правильно, бізнес впливає на владу, а не влада впливає на бізнес. Однак, бізнес не має обличчя, національності і політичних переконань - далеко ходити не треба, просто подивіться шо на Донбасі в цьому аспекті твориться)
Тобто, ми маємо приклад цинічності конкретної корпорації, а не секретний зговір ілюмінатів.

21/04/15 10:30  БЭПер > Marlboro!    20/04/15 19:40Дерево
Вы сами себе противоречите:
" про участь влади там нічого не сказано"
"завданнями якої були отримувати прибутки і уникати бомбардування(шляхом впливу який дає їй монопольне становище в самій США)"
Бизнес влияет на власть.

"але я б утримався від категоричних тверджень типу "грали на два фронти" чи "фінансували для дружби проти". А я Вам с самого начала и предлагал ознакомится с фактами, а не спорить с суждениями. У меня свои выводы на этот счет, у автора свои. Но факты остались)

20/04/15 19:40  Marlboro! > БЭПер    20/04/15 17:57Дерево
Тим не менше варто враховувати ряд деталей. Зокрема, про участь влади там нічого не сказано - ДЕ це приватна компанія (англ. і рус. вікіпедія підтверджує), головними завданнями якої були (по тексту автора) отримувати прибутки і уникати бомбардування (шляхом впливу який дає їй монопольне становище в самій США).
Зараз рошен працює в РФ і платить там податки, російські компанії працюють в Україні, а американські компанії тісно асоційовані в Європі і РФ - однак, річ про фінансування тут не йде, і тим більше фінансування з боку уряду ("госдеп" і все інше).
Якщо ДЕ купила знецінену після першої світової війни Германію і наварила на цьому прибутки (в т.ч. шляхом монополізації становища в самій США, СССР і інших країнах), то це в першу чергу говорить про підприємницьку розторопність її власників (якими ж, знову, виступають приватні особи, а не уряд), а не бажання "дружити проти когось". Там же сказано про участь ДЕ в розвитку СССР, але ж ніхто не говорить про те, що США виступали спонсором "сталінського комунізму"?

В будь-якому разі, треба враховувати масштаби участі. Зокрема, не ясно наскільки суттєвою виявилась участь ДЕ в самій війні і політиці Гітлера - чи була б його партія така ж успішна без фінансування ДЕ, яка конкретна участь в оборонпромі.
Не говорячи вже про те, що місцями у автора є прогалини. Він пише примірно так:
1) ДЕ картелізується, монополізується, розширяється - наводяться широкі докази і приклади;
2) ДЕ фінансує Гітлера - але не наводяться докази чи вказівки на масштаби участі, цілі фінансування і наслідки.
В цілому, цікаво, але я б утримався від категоричних тверджень типу "грали на два фронти" чи "фінансували для дружби проти".

20/04/15 17:57  БЭПер > Marlboro!    20/04/15 08:51Дерево
А я Вам о этом постоянно и говорил, что есть факты того, что американский бизнес спонсировал немецкий оборон пром, и получал барыши от его работы. Ни с чем из того, что Вы перевели, я не спорю. Трактовка, это другой вопрос, но я говорил о фактах, фактах участия денег американского бизнеса в немецкой промышленности, в т.ч. и оборонной. Как Вы сами сказали с 1942 года американские уши торчат в немецкой технике военного назначения, которую использовали против Союза, а потом против союзников. Интересная ассимиляция.

20/04/15 17:15  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 17:05Дерево
исключительно ради удовольствия.

накрутили!... начали с одного, закончили через десятое.. да думайте, как вам угодно)

20/04/15 17:05  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 16:56Дерево
А ви тут щоб отримувати якесь задоволення?
І на питання навіть не спробували відповісти. Спершу писали, що я не є обєктивним в питанні геноциду, а тепер не хочете з цим розбиратись.
Типу коли був збройний конфлікт і окупація територій тоді - було виправданим і "не геноцидом" невиплата пенсій комуністами. А збройний конфлікт зараз це "зовсім інше" і абсолютно не порівнянний процес. Зараз у нас в конфлікті і зброї немає, і військ-окупантів другої держави, і окупованих територій. Прямо таки як порівнювати кругле з важким, ага ага.

20/04/15 16:56  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 16:53Дерево
а я вам еще раз повторяю, что вы мне предлагаете сравнивать шершавое и круглое. причем предлагаете это делать на полном серьезе. я пока что в своем уме, чтобы этим заниматься. во всяком случае мне это удовольствия не доставляет.

товарищ, а с чего вы взяли, что меня коммунисты как таковые вообще интересуют? мне они в х. не тарахтят)

20/04/15 16:53  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 16:50Дерево
по этому поводу вам надо не со мной общаться. и уж никак не на этом форуме.
все, что я хотел сказать здесь, это о недостатках, зачастую преступных, украинской власти. более ничего.

20/04/15 16:53  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 16:51Дерево
А я ще навіть не починав порівнювати. Я тільки запитав: чи була невиплата пенсій комуністами геноцидом? А ви одразу "в отказ".

Я хотів сказати, що ви не здатні об'єктивно обговорювати комуністів.

20/04/15 16:51  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 16:45Дерево
с чего вы взяли, что я нервничаю? я действительно считаю, что вы чушь морозите, когда пытаетесь сравнивать ВОВ и Украину сегодня. вы еще татаро-монгольское иго вспомните и попросите дать по этому поводу объяснения.

а это что значит "Варто було тільки згадати про комуняг, і обговорювати геноцид швидко перехотілося?)"? что вы этим хотели сказать?

20/04/15 16:50  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 16:48Дерево
Так може треба щоб їх не було і в інших районах?)))

20/04/15 16:48  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 16:38Дерево
так и я о том же. таких документов нет, но потомки, т.е. мы с вами, делаем вывод о геноциде исходя из совокупности ряда факторов. точно также, как и сегодня утверждать об отсутствии геноцида в Украине, только по той причине, что нет такого документа, ошибочно. надо смотреть ситуацию системно и делать выводы.

может потому, что там нет сторонников ДНР-ЛНР?

20/04/15 16:45  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 16:42Дерево
вы будете придумывать мне всякие небылицы, а я должен буду дать на них конструктивный ответ? - а чего вы нервничаете? я же не нервничаю, когда вы уходите від відповіді))
Варто було тільки згадати про комуняг, і обговорювати геноцид швидко перехотілося?)

20/04/15 16:42  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 16:34Дерево
да не может быть?! а почему нельзя просто провести перерегистрацию пенсионеров в ПФ на территории Украины и продолжать осуществлять выплаты, если мы имеем дело всего лишь с трудностями доставки пенсии на оккупированные территории и если государство по-прежнему хочет продолжать выплаты? так может дело не в доставке пенсии?

абсолютно. вы будете придумывать мне всякие небылицы, а я должен буду дать на них конструктивный ответ?

20/04/15 16:38  Marlboro! > Marlboro!    20/04/15 16:38Дерево
*не вішають

20/04/15 16:38  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 16:31Дерево
Коли я писав про послідовну політику, то не мав на увазі наявність документів з текстами "знищити тутсі". Хоча, якщо не помиляюсь, то знищення євреїв (та й інших людей) в лагерях документувалось.

Якби на Донбасі був геноцид, то людей однаково за однаковими ознаками вбивали б в Маріуполі, Горлівці і Словянську. Але, чомусь в останньому хлопчиків на хрести не вішає. Ніяких концлгерів для руссокязічніх немає. Так де ж переслідування?

20/04/15 16:34  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 16:26Дерево
Зміна місця проживання потрібна, щоб не було (ВНЕЗАПНО) отого туризму. Для чого задаєте питання, які вже обговорювались?
Якщо не подобається зміна місця проживання, то є ще один шлях - деокупація територій)

Серйозно? Ви для того, щоб не відповідати на моє питання - почнете розігрувати "докажи что есть российские войска"?

20/04/15 16:32  Grandfather ColdОтправить письмо > Grandfather Cold    20/04/15 16:31Дерево
только у нас еще хуже. у нас украинцы кошмарят украинцев.

20/04/15 16:31  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 16:12Дерево
давайте будем говорить так, вот в ваших примерах с тутси, евреями, армянами, был ли какой-либо официальный документ, выданный правительством Руанды, Третьего Рейха или того же СССРа, в котором первым пунктом было "объявить геноцид"? очень сильно сомневаюсь. наоборот, каждая из нации-агрессоров была искренне убеждена в своей правоте, в правильности своих действий по отношению к другой нации (национальности). имхо, как раз то. что мы наблюдаем сейчас в Украине.

20/04/15 16:26  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 16:12Дерево
а чего вы нервничаете? я же не нервничаю, когда вы прячетесь за формулировками нормативных актов, выдавая их за фактическое положение вещей)
я вот у вас спрашиваю, хорошо, формально, Украина как бы всего лишь прекратила выдачу социальных выплат на оккупированных территориях. фактически, как теперь жителю этой самой оккупированной территории получить эту выплату на Украине?
почему оформление этой выплаты неразрывно связано с обязательной сменой места жительства (где вообще связь между этими понятиями?) и каким образом эту смену жительства получить?

а у нас что, вооруженный конфликт "ряда государств"? где вы это видите? с какой страной воюет (конфликтует) Украина? почему вы тут уходите от формальной позиции власти? будьте последовательны - формально в Украине действует группа террористов, оккупировав некоторые территории. вторжения иностранных войск не наблюдается. против террористов правительство проводит антитеррористическую операцию. несколько иные масштабы и формат чем ВОВ.

20/04/15 16:12  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 14:25Дерево
Блін, ще раз - ви розумієте різницю між словами Донбас і "окупована територія Донбасу"?

Ну так ми намагаємось уяснити, чи є "гуманним", чи "геноцидним" позбавлення пенсій. Тоді також був збройний конфлікт ряду держав, були території які належали СССР, але були окуповані і під фактичним контролем країни агресора. От і цікаво, на вашу думку - невиплата їм тоді пенсій була геноцидом з боку комуністів?

20/04/15 14:25  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 14:18Дерево
конечно есть разница.
так как сегодня пенсионеру из луганска получить пенсию в украине?
или вы как в том анекдоте "теоретик, а не практик"?

а при чем к сегодняшним отношениям вторая мировая война?

20/04/15 14:18  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 14:14Дерево
Ви написали, що відмовилось виплачувати пенсіонерам Донбасу - я ж поправив, що річ про окуповані території, на яких немає фактичної ефективної юрисдикції. Для вас дійсно немає різниці між, наприклад, словами "вся Україна" і "область України"?

А які унікальні обставини під час другої світової війни* давали можливість комуністам не виплачувати пенсії "робочим крестьянам"?
___
* - з урахуванням ремарки)))

20/04/15 14:14  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 14:07Дерево
давайте дальше анализируйте законодательство. как сегодня пенсионеру из луганска получать украинскую пенсию?

так вы хотите сказать, что положение вещей в ВОВ и сегодня в Украине идентично?

20/04/15 14:07  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 14:03Дерево
Жителі Маріуполя чи Слов'янська не отримують виплат так само, як і Горлівки? Давайте, щоб не бути голослівними, озвучимо в тему пункт 2 Постанови КМУ:
2. У населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження (далі - тимчасово неконтрольована територія), видатки з державного бюджету, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування здійснюються лише після повернення згаданої території під контроль органів державної влади.

*Цікаво, а комуністи під час другого світового міжнародного збройного конфлікту виплачували пенсії на окупованих територіях?

20/04/15 14:03  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 13:51Дерево
не совсем так. государство отказалось выплачивать социальные выплаты гражданам, проживающим на Донбассе. так правильнее.

вы далеко не первый, кто аргументирует в таком диалоге второй мировой войной.
у нас сейчас война?)

20/04/15 13:51  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 13:45Дерево
Держава відмовилась не взагалі виплачувати пенсії, а виплачувати на непідконтрольній території, ви відчуваєте різницю? Якщо ні, то тут дійсно нічого обговорювати.
До речі не говорячи вже про те, що до заборони комуністичної символіки це не має відношення. Цікаво, а комуністи під час другої світової виплачували пенсії на окупованих територіях? Не знаєте?

20/04/15 13:45  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 13:22Дерево
вы вот пишете мне и я, честно говоря, даже не знаю как реагировать на написанное и реагировать ли вообще, поскольку для меня это общение как слепого с глухим)

эти же положения решения ЕСПЧ я могу процитировать вам в подтверждение своей позиции.
о каком непропорциональном выполнении обязательств идет речь, если государство вообще отказалось от своих обязательств? вы сами признаете, что войны в стране нет, почему СМЕНА МЕСТОЖИТЕЛЬСТВА граждан является единственным условием для получения пенсии? что, для начисления пенсии физическое нахождение респондента имеет значение? да и как сменить это местожительство - вы знаете условия для оформления пропуска на территорию Украины? там есть такое условие как оформление пенсии? нет там такого. о чем тогда вообще говорить, о каком выполнении государством своих обязательств?

20/04/15 13:22  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 13:14Дерево
Із рішення ЄСПЛ "Ілашку та інші проти Молдови та Росії" (справа про окупаційну владу Росії в Придністровї):
332. При определении сферы действия позитивных обязательств государства, необходимо обращать внимание на справедливый баланс между общественными интересами и интересами индивида. Эти обязательства должны толковаться таким образом, чтобы не налагать нереальных и непропорциональных обязанностей на государство. (see Цzgьr Gьndem v. Turkey, judgment of 16 March 2000, no. 23144/93, § 43, ECHR 2000-III).
333. Суд считает, что когда государство не может обеспечить действие своей власти на части своей территории согласно фактической ситуации (например, сепаратистский режим, военная оккупация), государство не перестает нести ответственность и осуществлять юрисдикцию. Оно должно всеми доступными дипломатическими и правовыми средствами с привлечением иностранных государств и международных организаций продолжать гарантировать права и свободы, предусмотренные Конвенцией.

Україна забезпечила зі своєї сторони об'єктивні можливості по отриманню коштів (з переїздом на підконтрольну територію). Зобов'язання доставляти кошти під шквалом куль і ГРАДів вже було б нереальним і непропорційним обов'язком. Тобто держава відповідає за взяті на себе обов'язки до тієї міри, поки залишається реальна можливість їх виконати. Якщо українська влада фізично не може потрапити в Горлівку для доставки пенсій, то це вже буде непропорційним обов'язком.

20/04/15 13:20  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 13:16Дерево
хорошо)

20/04/15 13:16  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 13:10Дерево
Добре, тоді зроблю публічну ремарку (якщо вам від цього легше стане ;)) - в моїх постах слово "війна" в усіх відтінках розуміти як "збройний конфлікт" ))

20/04/15 13:14  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 13:03Дерево
как не может быть ответа? исходим же из вашей вводной, что геноцида в стране нет, что государство (вопреки целям формального, скажем так, геноцида) заботится о своих гражданах даже в этих условиях и уж никак не создает условия к их вымиранию, поэтому и возникают некоторые сомнения в политике государства и ее следствиях. вот и вопрос.

20/04/15 13:10  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 13:01Дерево
по той же причине, по которой вы используете термин война к ситуации, которая не отвечает формальным признакам войны. более того, используя его в подходящих по вашему мнению случаях, и возвращаясь к термину "вооруженный конфликт" опять же в тех случаях, когда вам это удобно, по-прежнему не считаю объективностью.

следовательно, ваша позиция о "жесткой стратегии обороны и защиты" мне понятна. разубеждать (а тем более спорить!) не собираюсь.
не считаю себя способным тягаться с украинским агитпропом))

20/04/15 13:03  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 12:55Дерево
А для чого ви задаєте питання, на які не може бути відповіді (локально у учасників форуму)? "Як їм вижити" - на це питання ми повинні відповідати про те, як їм здобувати їжу без грошей чи що?)

20/04/15 13:01  Marlboro! > Grandfather Cold    20/04/15 12:52Дерево
Тоді чому ви використовуєте термін "геноцид", а не, наприклад, "меліорація"? Застосування терміну "геноцид" до процесу, який навіть формально не відповідає загальноприйнятому його визначенню є таким же нелогічним, як застосування до цього ж процесу терміну "відро". Тобто створивши своє власне поняття "геноциду" ви таки хотіли просто надати емоційний окрас. Назвати геноцидом події, які не відповідають визначенню терміну - це щось на кшталт сказати "яценюк дебіл" не в сенсі поставити діагноз дебілізму, а в сенсі образити кулювлоба. І ще говорили, що це я не об'єктивний.
ППЦ просто, я вражений, що нам доводиться розбиратись з цим з такою глибиною.

Я вважаю, що це можна назвати "жорстка стратегія оборони і захисту". Далі ми, як вже зазначалось, можемо спорити про наступне: чи є ця стратегія невиправданою, непропорційною, занадто жорсткою, законною з точки зору законів, тощо.

20/04/15 12:55  Grandfather ColdОтправить письмо > Marlboro!    20/04/15 12:49Дерево
про одиночные случаи вы уже говорили.
вообще вы вынуждаете меня повторяться и в который раз по одному и тому же месту елозите.
на мои вопросы о тех же процессах не отвечаете. на вопросы как выживать, отвечаете "Никак".
как это будем называть? )

Страницы: << [1] 2 3 4 5 6 7 8 >>    Всего: 8

Реклама

bigmir)net TOP 100