RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Практикумы ЛІГА:ЗАКОН – залог вашего профессионального будущего. Найдите свою тему: мы в Facebook и LinkedIn

ПІФ і право вимоги по небанківському кредиту?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

6/05/14 11:21  gloria60 > Taras_S.    6/05/14 11:04Дерево
Я абсолютно в Вами согласна. Я в шоке была, когда увидела это разъяснение.
Особенно после вот этой статьи:
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
"Виходячи зі змісту наведеної статті до складу активів ІСІ можуть входити будь-які боргові зобов’язання за умови, що вони оформленні у спосіб, не заборонений законодавством. Слід зазначити, що законом не встановлено виключного переліку боргових зобов’язань, які можуть входити до складу активів венчурного фонду."

6/05/14 11:04  Taras_S.Отправить письмо > gloria60    5/05/14 17:29Дерево
Дякую за посилання.

Позиція Комісії впринципі зрозуміла.
Однак, як на мене, ця позиція не зовсім обгрунтована. Наведу свої думки з цього питання:

В Положенні про склад та структуру активів інституту спільного інвестування (рішення НКЦПФР N 1753) сказано наступне:

Активи венчурного фонду можуть повністю складатися з коштів, … прав вимоги ... (ч. 3 Ст. 5)
До складу активів венчурного фонду можуть входити боргові зобов'язання. Такі зобов'язання можуть бути оформлені векселями, заставними, договорами відступлення права вимоги, позики та в інший спосіб, не заборонений законодавством. - виходячи з цього (теоритично)до складу активів венчурного ІСІ можуть входити будь-які права вимоги (в тому числі по кредиту / позиці придбаному у небанківської установи).

П 3 ч. 3 Ст. 5 деталізує питання щодо прав вимоги за банківським кредитом: "Компанія з управління активами венчурного ІСІ має право залучати до складу активів такого ІСІ права вимоги за кредитними договорами, кредиторами за якими виступають банківські установи, шляхом укладання договорів відступлення права вимоги, оцінка вартості яких проведена з урахуванням ризиків невиконання боржником своїх зобов'язань та була здійснена не пізніше одного місяця до укладання такого договору."

Однак, заборони в цій частині щодо залучення КУА до складу активів венчурного ІСІ прав вимоги за кредитними договорами (або - договорами позики), кредиторами за якими виступають не банківські установи не має. Тому позиція НКЦПФР в її листі-роз'ясненні, як на мене є не вірною.

Колеги, які будуть думки? Варто звертатись до НКЦПФР за додатковим роз'ясненням з цього питання?

5/05/14 17:29  gloria60 > Taras_S.    5/05/14 17:13Дерево

5/05/14 17:13  Taras_S.Отправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Підкажіть, має право ПІФ (ІСІ) придбати / включити в структуру власних активів право вимоги по кредиту виданому не банківською установою (кредитною установою)?

Буду дуже вдячний за будь-які думки.

Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100