RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна суми векселя


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/05/14 15:10  gloria60 > ALEX XO    19/05/14 15:06Дерево
угу

19/05/14 15:06  ALEX XO > gloria60    19/05/14 14:54Дерево
100 % прощення, а как же иначе. Дисконт в доход без вариантов (МОЕ МНЕНИЕ)

19/05/14 14:54  gloria60 > ALEX XO    19/05/14 13:56Дерево
да хз (сорри).. В практике не встречала..
с точки зрения "чисто вексельного" законодательства - вроде никаких вопросов не должно быть...
Волнует, как всегда, одно: реакция налоговых, Комиссий, и пр.
Например, трактовать уменьшение суммы векселя как "прощення боргу", фін. допомогу или прочий бред с соответствующими последствиями..Как-то так

19/05/14 13:56  ALEX XO > gloria60    19/05/14 13:03Дерево
Почему нет?

19/05/14 13:03  gloria60 > ALEX XO    19/05/14 12:51Дерево
То есть вы считаете можно в сумму векселя вносить изменения (типа "обсяг відповідальності"?)

19/05/14 12:51  ALEX XO > nesster    15/05/14 17:01Дерево
ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
СУДОВА ПАЛАТА У ГОСПОДАРСЬКИХ СПРАВАХ

ПОСТАНОВА

від 30 вересня 2003 року

(Витяг)
...
Вексельне законодавство не виключає можливості внесення до векселя змін, які стосуються ОБСЯГУ та характеру відповідальності осіб, котрі поставили свої підписи на векселі. Відповідно до ст. 69 УВЗ (п. 69 Положення) у разі зміни тексту переказного векселя особи, які поставили свої підписи після цієї зміни, зобов'язані за векселем згідно зі змістом зміненого тексту; особи, які поставили свої підписи до цієї зміни, зобов'язані за векселем згідно зі змістом первісного тексту. При цьому УВЗ не містить будь-яких обмежень щодо кола осіб, які мають право вносити зміни до тексту переказного векселя. Таке обмеження діє лише з 4 травня 2001 р., тобто з дня набрання чинності Законом N 2374-III, ст. 13 якого встановлено, що зміни до тексту векселя можуть вноситися за ініціативою його держателя виключно векселедавцем (трасантом) шляхом закреслення старого реквізиту та написання нового із зазначенням дати внесення змін і підписанням відповідно до цього Закону.
...

15/05/14 17:01  nessterОтправить письмо   Дерево
Всім доброго дня!
Є питанєчко. Домовились з векселедержателем нашого векселя про зменьшення суми платежу за векселем. Думали як це оформити, бачимо два варіанти:
1. Зміна в суму векселя (але є питання - чи законно це?)
2.Купівля векселя - тут виникають витрати на сплату акцизу з продажу ЦП 1,5%.

Підкажіть будь ласка хто стикався - чи можливо внесення змін в вексель, саме в суму векселя?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100