RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ФОРУМ ФЛУДЕРОВ

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ситуація абсурду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
31/05/14 00:45  samumrayОтправить письмо   Дерево
День Європи офіційно в Києві не відзначався, хоча перелік деяких фестивалів, що мали б відбутися одночасно 17 травня на Михайлівській площі (лицарський, танцювальний, морозива і ремісників) активно рекламувався – оголошувався в деяких засобах масової інформації та зв’язку.
Чому не відбувся та не проводився День Європи?
Є два можливі варіанти (зазначимо, що один з них доповнює інший):
1) ми – вже в Європі (хоча немає сумніву в тому, що відчути це – мається на увазі рівень життя – найближчим часом нікому з українців не вдасться);
2) через це та інші не зовсім усвідомлені забаганки частини населення (вони зовсім не врахували історичну різновекторність та різноплановість свідомості українців), що забули, що географічний центр Європи як знаходився, так і знаходиться в Україні, східні території опинились в стані громадянської війни, а Крим – втрачено.
Тож за таких умов логічно і правильно було б на державному рівні відмінити всілякі масові святкування та розваги. Але ж ні, в уряді мовчать, як партизани. Бояться оголосити надзвичайний стан. Бояться чи навмисно не хочуть робити офіційних заяв і попереджень та застережень. Таке враження, що всі жителі України у своїх діях мають покладатись на власне розуміння і розсуд, але людина самостійно не може передбачити всі можливі наслідки власних вчинків, бо тепер вже ні з наших, ні з російських джерел не отримує повноцінну об’єктивну інформацію, лише уривки сюжетів (до того ж ці однакові уривки часто мають протилежно спрямоване трактування подій).
Але ж питання важливі і надзвичайно гострі:
а) це і заборона чи обмеження в`їзду в Донецьку, Луганську та деякі інші області (небезпечно ж!);
б) це строгий контроль на кордонах за в`їздом громадян з Росії та території Криму;
в) це і застереження чи й заборона відвідувати Крим;
г) це і формування інформаційного штабу для преси, який би координував дії кореспондентів, бо те, що показують – абсолютно розірвана інформація, не повна, не чітка, відзнята невідомо де і невідомо ким, з доволі незрозумілими коментарями;
д) заборона всіляких фестивалів та масових святкувань на всій території України. (Що за лицемірство?!. Щодня гинуть люди, спеціальний «вантаж 200» відправляється, на жаль, по всій Україні, поранені заповнюють лікарні, жителі Сходу та Півдня страждають, а у всіх інших активно підтримується ілюзія, що все добре, та, з подачі урядовців, населення спонукають байдужо нічого не помічати! Куди це годиться?!)
Але на загальному тривожному фоні та в очікуванні виборів в Києві цього ж таки 17 травня провели День вуличної музики; правда, відбувся він бліденько та в’яло: ні 500 обіцяних музикантів, ні 50 майстрів хендмейду, ні 80 кулінарів (до речі, ті, що були, торгували своїми виробами просто на сонці з очевидним порушенням деяких норм та правил для підприємств загального харчування, і є сумніви, щодо наявності в продавців санітарних книжок та спеціальних санітарно-гігієничних дозволів), і на більшості заявлених для виступів локацій ­ нікого не було.
Фестиваль був невчасно та погано організований, людей-відвідувачів – мало, хіба що молодь і батьки з дітьми, що звично прогулювалися центром, Андріївським узвозом та Пейзажною алеєю. З огляду на обставини, це й добре.
То може досить так бездарно витрачати сили?
Звичайно, можуть закинути аргумент щодо необхідності заспокоєння та відпочинку після напружених подій останніх місяців. Ніхто і не заперечуватиме, це справді необхідно. Але напруження ще триває і навіть посилилось і за масштабами, і за інтенсивністю. Краще б
якісь концерти, виступи, лекції відбувалися локально та камерно. Це за даної ситуації було б більш зрозумілим і прийнятним, допомогло б підтримати дух людей (яке не є життя, але воно триває).
Звісно, розваги і відпочинок потрібні, але зараз співвідносність з часом, обставинами і подіями, що «накрили» Україну з головою, має бути відповідною.
21.05.2014

p.s. Дочекались виборів, вибори відбулись, результати фактично відомі. Але нема ні особливої радості, ні спокою, ні відчуття полегшення, бо події розгортаються далі. Всі підняті статтею питання залишаються доречними та актуальними.
Чи вдасться новому Президенту України врегулювати складну ситуацію? Побачимо …
Але тепер столиця готується до святкування Дня Києва. Без коментарів.
27.05.2014

Джерело статті [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100