RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Срок пред'явлення податкової вимоги


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/12/16 16:30  Jovten > kseniya.kailas    18/06/14 14:50Дерево
А як хто думає, якщо податкову вимогу предявили в 2009 році, то потім можна і через 30 років стягувати борг? Але при цьому сума боргу буде лише за останні три?
Чи мають податківці укластися в 1095 днів давності з моменту направлення податкової вимоги до моменту стягнення? Я маю на увазі чи не нарушена процедура стягнення податкового боргу?....

18/06/14 15:33  Faraon_33 > kseniya.kailas    18/06/14 14:50Дерево
Дякую

18/06/14 14:50  kseniya.kailasОтправить письмо > Faraon_33    18/06/14 13:53Дерево
Податкова вимога успішно оскаржується (немає часу шукати в реєстрі приклади). Тому я і писала про наслідки винесення податкової вимоги (це щодо актів індивідуальної дії). Протиправність податкової вимоги в даному випадку полягає в тому, що за результатами її винесення до платника застосовуються заходи щодо погашення податкового боргу, а стягнення боргу можливе протягом 3 років з моменту узгодження зобов*язання + 10 днів на сплату. Ви можете не оскаржувати податкову вимогу і чекати звернення податковою до суду із позовом по стягненню, якщо вас не хвилює питання вжиття заходів щодо погашення боргу. Крім того, до моменту відмови у позові про стягнення всі податкові платежі будуть зараховуватись в порядку черговості (вам прийдеться сплатити суму боргу, бо якщо ви будете декларувати зобов*язання і платити по них, погашатися буде спочатку сума, по якій минув строк давності, а по поточних зобов*язаннях ставати недоїмка, а далі штрафні і пеня за несвоєчасну сплату). Повторюсь, вважаю за доцільне в даному випадку оскаржити податкову вимогу.

18/06/14 13:53  Faraon_33 > kseniya.kailas    18/06/14 13:38Дерево
Я переживаю за наступне - суд скаже, що податкова вимога це не акт індивідуальної дії і таким чином не підлягає оскарженню згідно Кодексу адм. судочинства. Також суд скаже, що податкова вимога не підлягає скасуванню, оскільки вона прийнята правомірно (податкове зоб. узгоджене після програшу в апелляції) + строки її прийняття не передбачені Податковим кодексом. Той факт, що податкова пропустила строк для стягнення податкового боргу не свідчить про незаконність податкової вимоги, оскільки податкова ще не зверталась до суду з позовом про стягнення з нас податкового боргу. Саме під час розгляду цього позову ми не позбавлені можливості заявити клопотання про застосування строків стягнення податкового боргу, тобто, його пропуск. Що Ви на це скажете, які думки ? Дякую

18/06/14 13:43  kseniya.kailasОтправить письмо > Faraon_33    18/06/14 12:38Дерево
Податкова пропустила строк для стягнення, оскільки сума стає узгодженою з дня набрання законної сили судовим рішенням (рішення апеляції набирає законної сили з моменту проголошення). Отже, з дати рішення апеляції починається відлік строку, протягом якого податкова може стягувати заборгованість в судовому порядку, - 1095 днів, ст.102.4 ПК.

18/06/14 13:38  kseniya.kailasОтправить письмо > Faraon_33    18/06/14 12:35Дерево
Я би з такою послідовністю аргументувала. Даємо визначення податкового боргу. Потім ст.56.18 ПК, потім ст.59, 102.4. І, відповідно, статті КАС, які передбачають момент набрання рішенням законної сили (момент узгодження суми податкового боргу). По суті, ПК не передбачено граничний строк надсилання податкової вимоги, проте, враховуючи строки давності для стягнення податкового боргу, винесення податкової вимоги передбачає певні наслідки для платника (в тому числі заходи для забезпечення погашення - податкова застава, опис майна та ін.), пов*язані з обов*язком сплатити суму боргу, строк давності по якому минув. Тому, на мою думку, є всі підстави для скасування такої вимоги в судовому порядку.

18/06/14 12:38  Faraon_33 > Didovich.Andrey    18/06/14 11:10Дерево
взыскать могут только за 3 года от даты обращения в суд КАСУ...

- Яка норма про це свідчить ? При нижчевикладених мною строках прийняття судових рішень, податкова на Ваш погляд пропустила строк ? Чи є це підставою для скасування податкової вимоги в суді ? Дякую

18/06/14 12:35  Faraon_33 > kseniya.kailas    18/06/14 10:59Дерево
Адм. суд 1 інстанції задовольнив наш позов та скасував податкове-повідомлення рішення 08.11.2010 р., однак, Апеляційний суд 10.02.2011 р. скасував дане рішення суду 1 інстанції та залишив в силі податкове-повідомлення рішення. Податкова вимога датована лише 23.05.2014 р. Питання - чи пропустила в даному випадку податкова строк для стягнення даної суми з нашого товариства ? Яка норма це підтверджує? Чи є це підставою для скасування податкової вимоги ? Дякую !

18/06/14 11:10  Didovich.AndreyОтправить письмо > Faraon_33    17/06/14 18:08Дерево
срок направления податковой вимоги ни чем не ограничен, а вот вопрос по долгу уже иной, помните что взыскать могут только за 3 года от даты обращения в суд КАСУ...

18/06/14 10:59  kseniya.kailasОтправить письмо > Faraon_33    17/06/14 18:08Дерево
Так, має право оскаржити податкову вимогу. В позові вести мову про сплив 1095 днів з дня, коли сума стала узгодженою, ІМХО

17/06/14 18:08  Faraon_33   Дерево
Адміністративний спір нашого товариства з податковою щодо оскарження податкового-повідомлення рішення закінчився програшем товариством в апелляції справи (2010 р.) Лише зараз податкова надіслала товариству податкову вимогу про погашення заборгованості (пройшло 4 роки). Зараз справа знаходиться на розгляді в ВАСУ. Чи існує строк для пред'явлення податкової вимоги платнику податків ? Чи має право товариство оскаржити до суду податкову вимогу ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100