RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

матеріальна допомога в ЦЗ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/07/14 10:35  PredtechaОтправить письмо > Marija52    9/07/14 21:45Дерево
1.Если Вы уже обратились в управление ПФУ с заявлением по установленной форме, то никакие справки о заработке для подтверждения стажа 1992-1999г.г. подавать не надо - законодательство не предусматривает.
2.Если у управления ПФУ возникли сомнения (мол, гражданин мог числиться на работе, но зарплата ему не начислялась) они вправе самостоятельно сделать необходимую проверку. сомнения работников ПФУ - не основание для задержки в назначении пенсии. Это твердая судебная практика.

9/07/14 21:45  Marija52 > lyktor    9/07/14 20:57Дерево
Дякую за відповідь.Тоді це безнадійно...Тоді ще таке питання.Якшо в трудовій книзі є записи про трудову діяльність 92-99 роки,без виправлень,з вірно внесеними даними.Для чого потрібні довідки про заробітну плату за весь цей період...якщо за ці періоди стаж можна зарахувати за записами в трудовій книзі?Чи цей стаж необхідно підтверджувати довідками про заробіток?

9/07/14 20:57  lyktorОтправить письмо > Marija52    9/07/14 20:01Дерево
вказана Вами матеріальна допомога була окремим видом матеріального забезпечення на випадок безробіття...
у 2005р водночас дана матдопомога була скасована і впроваджено правило (у згадану тут ст.24) про зарахування періоду,протягом якого особа, одержувала лише два види матзабезпечення на випадок безробіття ... безпідставність зарахування полягає в тому, що даний вид забезпечення на випадок безробіття не згаданий законом...

9/07/14 20:51  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marija52    9/07/14 20:01Дерево
разовая помощь для начала предпринимательской деятельности?

9/07/14 20:01  Marija52 > ОК АКА Олюня    7/07/14 22:21Дерево
Дякую за відповідь.Я неправильно вказала період в якому була виплаченв матеріальна допомога по безробіттю це-з 17.10.2001 по 04.06.2002 рік,так як до цього періоду в трудовій книзі є запис попередній -розпочата виплата ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ ст.29,який в стаж зараховано.і слідуючий період 17.10.2001 розпочата виплата МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ ст 28,ч1.закінчення виплати ст.31.І саме цей період в стаж для визначення права на пенсію взяти не можна.Чому?Чим відрізняється допомога по безробіттю і матеріальна допомога по безробіттю до 2004 року.Після 2004 року.І чому в даних персоніфікованого обліку ці періоди значаться як періоди стажу а зарахувати його не можна?Мені пояснють що в стаж ці 6 місяців зарахувати не можна,так як ссилаються на якийсь лист роз"яснення датований 2011 роком,де чітко вказано що,отриманная матеріальної допомогои по безробіттю до 2004 року в стаж зараховувати безпідставно.але ж в трудовій він вказаний.і 6 місяців була виплата,є дані в СПОВ?Що мені робити,без цього періоду я немаю права на пенсію...

7/07/14 22:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marija52    7/07/14 22:01Дерево
ст.24 Період, протягом якого особа, яка підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, включається до страхового стажу. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

7/07/14 22:01  Marija52   Дерево
Чи можна зарахувати в стаж для призначення пенсії період отримання матеріальної допомоги по безробіттю ч.1ст.28 в період 01.10.2010 -01.04.2011. Перідод отрмання допомоги по безробіттю ст.29 ЗУ про "ЦЗ".Якраз цього періоду не вситачає для встановлення права на пенсію за віком жінкам у 55 років при наявності 30 років ст.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100