RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Декілька запитань

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

26/12/00 08:56  Vlas   Дерево
Братчики-бухгалтери!
Я був на єдиному (6%) податку протягом 1999-2000 років. Якщо врахувати, що в 95-98 роках обсяги виробництва у мене на фірмі були просто мізерні і бухгалтерія велась досить спрощено, то тепер маю подвійний удар: і нові стандарти б/о треба опанувати, і до б/о взагалі треба підійти більш детально – бо обсяги зросли і податківці точно почнуть пхати носа в мої кишені. Маю багато питань, але головні ось.
1. Чи відбулися протягом 1999-2000 року якісь зміни у звітності до ДПА по прибутку ("Декларація по прибутку") у зв'язку з введенням нових стандартів б/о?
2. Як грамотно перейти від спрощеної системи обліку до "повної"? Наприклад, я списував весь склад і все незавершене виробництво в кінці місяця (бо ж нікого з ДПІ не цікавили залишки моїх запасів). Тепер 01.01.2001 у мене на складі матеріалів і в незавершеному виробництві просто нуль – а як же показати, з чого я буду робити продукцію в січні?
3. Чи існує вже П(С)БО »17 "Податок на прибуток"?
4. Чи використовується який-небудь _додатковий_ рахунок (як колись 18) для збирання валових витрат з метою визначення бази оподаткування прибутку (декларативного)? Я збираюсь відкрити 880-й для валових витрат і 780-й (як колись 48-й) для валових доходів.
5. Я купив ліцензійний "Главбух" (Боже, які гроші!), але той, хто його впроваджує, не бухгалтер, а комп'ютерник. Хотілось би покалякати з юзером цієї програми, але не з "чистим" бухгалтером, а таким, хто сам її підрехтовував.
Дякую за ваші відповіді, які прошу надсилати за адресою vlas@tokom.kiev.ua

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100