RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Благоворительный фонд и его члены.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/05/04 09:28  Чайник-2 > Благотворитель    20/05/04 20:06Дерево
Взагалі, це питання більше юридичне, і я не можу дати впевненої відповіді.
Але мені здається - якщо у статуті БФ прописано членство, то це відповідає нормам ст.12 закону,в якій ідеться про статут благодійної організації. (Тобто, благодійний фонд і благодійна організація - те саме). Тому, якщо статут ВЖЕ зареєстрвано - які можуть бути побоювання?
По-друге, вашою прямою участю, членством (формальним) ви навряд чи доб"єтеся більшої впливовості в прийнятті рішень. Загалом, керує кілька людей: президент фонду, голова правління. Правда, якщо ви будете домінуючим донором (благодійником) - ви можете претендувати на одну з цих посад і лише тоді, справді, ви будете контролювати Фонд.
У нас, наприклад, ніяких проблем зі звітністю нема і не буде. Для чого нам дурити людей, які нам же дають гроші? Чи доводити справу до суду, - щоб набратися поганої справи? Це при тому, що наш річний кошторис в останні роки складає кілька мільйонів гривень.
Врешиті-решт, можете створити власний благодійний фонд. Але, щоправда, це додаткові витрати. Як мінімумум, потрібно буде утримувати двох-трьох людей, плюс приміщення, телефон, оргтехніка і таке інше.
До речі, я працюю в Міжнародному благодійному фонді відродження Києво-Могилянської Академії. Якщо ви киянин - можете телефонувати за номером 238-27-62 (Володимир Федорович)

20/05/04 20:06  Благотворитель > чайник-2    18/05/04 15:23Дерево
Спасибо за развернутый ответ.
Нам и интересно не одноразово загнать деньги, а постоянно участвовать в "чистых" благотворительных программах ( согласитесь , что-бы мы не неписали в платежке и как бы не разработали программу, ели деньги ушли, то потом судись-не судись). В уставе фонда записано, что вобщее собрание входять именно ЧЛЕНЫ фонда. Вопрос то в том, могут ли отменить регистрацию БФ как незаконную в связи стем, что в БФ предусмотрено членство (По закону для БФ членство не предусмотрено)

18/05/04 15:23  чайник-2 > Благоворитель    18/05/04 09:21Дерево
1) Напевно у статуті благодійного фонду ідеться про учасників фонду?
2) Ви можете діяти кількома способами:
а) надати благодійному фонду благодійну допомогу, зазначивши у графі платіжки "признчення платежу" таке: "благодійний внесок для виконання такої-то благодійної програми".
б) укласти з БФ договір, де чітко розписати ваші обов"язки (надати гроші для такої-то програми) і обов"язки БФ (використати гроші за приначенням, частинами, з квартальною звітністю тощо).
Другий варіант - якщо ви не дуже знаєте фонд, не довіряєте йому і хочете все контролювати.
Але в обох випадках БФ має використати гроші за призначенням, зазначеним вами, і прозвітувати перед вами на вашу вимогу. Інакше - суд.
Стати учасником БФ може означати щорічно вносити якісь певні платежі. Якщо ви цього не хочете - пропонуйте разову благодійну допомогу двома способами, про які йшлося вище.


Чайник-2,
виконавчий директор благодійного фонду (вже 5-й рік)

18/05/04 09:21  Благоворитель   Дерево
Наше предприятие, приняло решение профинансировать благоворительную программу через БФ. Для контроля над программой нам предложили стать членом БФ. Но в соотвествии с ЗУ "О благотворительности и ..." в БФ не может быть членов, они могут быть в членской благотворительной организации. Чем грозит нашему предприятию принятие в членство БВ и финансирование такого фонда, может у кого была практика ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100