RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Являюсь ли я членом личного сельского хозяйства?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

8/01/20 18:16  UraNNiuM > Lyudmilka82    17/10/14 14:22Дерево
Надання довідок до центру зайнятості
Тепер щодо центра зайнятості і витребування довідок про те, чи є громадянин членом особистого селянського господарства. Стосовно данного питання пояснюємо: стаття 8 Закону “Про особисте селянське господарство” встановлює, що члени особистих селянських господарств є особами, які забезпечують себе роботою самостійно і відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» №803-ХІІ від 1 березня1991 р. належать до зайнятого населення за умови, що робота в цьому господарстві для них є основною.
Тому громадянин, якщо звільняється з роботи або втратив роботу, для постановки на облік до Центру зайнятості і набуття статусу безробітного, зобов’язаний надати довідку органів місцевого самоврядування, про те, що він не є членом особистого селянського господарства, або вийшов з цього членства.
Тобто, людина, якщо зареєстрована за місцем розташування земельної ділянки, але не займається господарською діяльністю, має право вийти із членів особистого селянського господарства шляхом подання заяви про її виключення з членів ОСГ до відповідної ради. Відповідно до пункту 2.3 Порядку обліку особистих селянських господарств у рядку «Відмітка про припинення ведення особистого селянського господарства» проставляються дата та причина припинення ведення особистого селянського господарства відповідно до статті 11 Закону України «Про особисте селянське господарство». У цьому ж рядку для окремих осіб ставиться відмітка «вийшов/вийшла» про вихід із членів особистого селянського господарства.
Після виходу із членів особистого селянського господарства, оформленого відповідно до норма чинного законодавства, таким особам може бути видана довідка, що вони не являються членами особистого селянського господарства.
Також колишні члени особистих селянських господарств можуть реєструватися як шукаючі роботи та набувати статусу безробітніх за умови пред’явлення довідки сільської, селищної чи міської ради про припинення діяльності особистого селянського господарства. Нагадаємо підстави припинення ведення ОСГ, які визначені ст. 11 Закону “Про особисте селянське господарство”. До зазначених підстав належать наступні: рішення членів ОСГ про припинення його діяльності; якщо не залишилось жодного члена господарства або спадкоємця, який бажає продовжити його ведення; припинення прав на земельну ділянку згідно із Земельним кодексом України.
І важливо звернути увагу на слідуючу норму законодавства: члени особистого селянського господарства, які одночасно з веденням ОСГ працювали на умовах найму чи провадили вид діяльності, визначений ч. 3 ст. 1 Закону України «Про зайнятість населення» не менш як 26 календарних тижнів, мають право на реєстрацію в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, та безробітні, і вони не повинні подавати довідку про вихід з ОСГ або про припинення його ведення, оскільки ведення ОСГ для них не є основною роботою.

17/10/14 14:22  Lyudmilka82 > ОК АКА Олюня    17/10/14 13:38Дерево
Спасибо, но такую справку они мне дать не могут потому что я там прописана и они считают, что я являюсь членом этого хозяйства. Если я правильно понимаю закон о личном сельском хозяйстве, я должна была сельское хозяйство поставить на учет с сельский совет и только тогда я могу из него выйти и получить такую справку

17/10/14 13:38  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Lyudmilka82    17/10/14 13:17Дерево
ст.1
Особисте селянське господарство - це господарська діяльність,
яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою
індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних
відносинах і спільно проживають... [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Вам мешает Ваша прописка.
Возьмите справку о прекращении ведения личного крестьянского хозяйства или выходе из такого хозяйства, выданную сельским, поселковым или городским советом по местонахождению земельного участка.

17/10/14 13:17  Lyudmilka82   Дерево
Чтобы стать на учет в центр занятости в городе - мне нужна справка о том, что я не являюсь членом личного сельского или фермерского хозяйства, так как я прописана в сельской местности. В сельском совете мне сказали что я являюсь членом личного сельского хозяйства, потому что имею земельный участок 0.36 Га, из которых 0,25 Га для обслуживания жилого дома, 0,11 Га для ведения личного подсобного хозяйства. Прописана я у родителей, где кроме меня прописано еще 8 человек. Документов о праве личной собственности или аренды на этот земельный участок нет. Земля находится в коммунальной собственности, а жилой дом - на сегодняшний момент еще не приватизирован. Земельного пая не имею. К тому же последние 11 лет про работала в городе

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100