RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проблемная ПрАТ "СК"УКРАИНА"

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << 1 [2] 3 4 >>    Всего: 4

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

3/03/16 16:00  kare > igorya    25/01/16 22:09Дерево
Разговаривала с человеком, который имеет информацию по СК Украина изнутри, результат - "де юре" страховая ещё на территории Украины, "де факто" - давно за рубежом.
Резюме - никто ничего платить не буде - ни по полисам, ни по искам, ни МТСБУ (СК не будет признана банкротом, во всяком случае, в ближайшее время). Коллективные иски в суд, если и будут удовлетворены, выплат кредиторам не будет - активы выведены с территории Украины.Всё.Занавес.

26/01/16 00:26  ОК АКА Олюня > igorya    25/01/16 22:09Дерево

25/01/16 22:09  igorya > Matias    30/12/15 14:31Дерево
вул. Ревуцького, 42Г - это действующий адрес ск Украина???

3/01/16 02:59  Лариса1 > Matias    30/12/15 14:31Дерево
Україна уже в стадии банкротства в суде???

30/12/15 14:31  Matias > Touareg    10/12/15 14:51Дерево
мы не успели подать в суд на взыскание с должника СК, подали заявление уже в ходе дела о банкротстве (все документы сохранились) - суд принял и без решения суда о взыскании (была только постанова про признание виноватым в ДТП клиента СК-банкрота). Так что проходить процедуру с судами до банкротства не обязательно.... правда на счет пропуска срока исковой давности (з года) я не знаю - у нас все было в порядке....

30/12/15 14:27  Matias > nytss    15/12/15 19:00Дерево
Справи про банкрутство підвідомчі господарським судам і розглядаються ними за місцезнаходженням боржника. Право на звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство мають боржник і кредитор. Справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно складають не менше 300 (трьохсот) мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом 3 (трьох) місяців після встановленого для їх погашення строку.
1378.00 грн. х 300 = 413 400.00 грн.
Сумма существенная, потом еще нужно будет оплачивать зарплату арбитражного керуючого (комитет кредиторов и главное инициирующих несет затраты). И хорошо, если попадется ответсвенный человек, как например назначеный по делу СК "Лафорт" который сделал все в положенные сроки и качественно (по которому МТСБУ уже выплачивает)...
А мы знаем другие примеры, где и не видно конца делу по процессуальным заморочкам... все тянется и тянется....
Так что по нашему законодательству инициирующий кредитор - не самая выгодная позиция. Но бюджетники (нацкомфинпослуг, налоговая, полиция) - могли бы инициировать, но это же бюджетные средства... их как бы нету....
перебрасывать их нельзя.... как их планируют - тоже не понятно....т.е. если им денег из бюджета не выделят, у них нет возможности....
Можно продать коллекторам :).... но они тоже как-то не хотят инициировать такие дела в суде, только участвуют....

15/12/15 21:04  DiTr > nytss    15/12/15 19:00Дерево
Вот еще на мтсбу информация про банкротство [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Дії страхувальника та особи, яка мас право на відшкодування, якщо страховик, членство якого в МТСБУ припинено, не виконує свої зобов'язання за договором обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

15/12/15 19:00  nytss > DiTr    11/12/15 13:52Дерево
Не для рекламы.
Не так давно, месяца 3 тому, гуляя по разным сайтам и форумам, наткнулась на ЮК "Правова рада". Терять уже нечего,- перезвонила, расспросила и обрисовала свою ситуацию. Распрашивали о судах, пострадавших, суммах. Записали данные и в конце ноября на телефон пришло смс с текстом: "У зв"язку із наближенням до необхідної суми для запуску банкрутства СК Україна, просимо надіслати на нашу ел. пошту копію виконавчого листа та постанову про відкриття вик. провадження".
Не знаю откуда у них информация о близости банкротства, но думаю, что кто то мониторит "проблемы" СК Украина. Попросила у них подробную информацию по поводу СК, комплекс дальнейших действий ЮК, пока тишина. Кто что думает по этому поводу?
За время, проведенное в "проблемах" МТСБУ, НацКомУслуг, СК без труда читаю и понимаю требования НАШЕГО законодательства. Только вот написано все не для Вас и меня, не для Touareg и множества порядочных граждан, которые застраховались и НЕ СПЯТ спокойно. Давайте пробовать обращаться к Полиции Киева, они ведь в свою очередь тоже пострадали от рук СК Украина.

11/12/15 13:52  DiTr > Touareg    11/12/15 10:56Дерево
На сайті МТСБУ є Відповіді на типові питання, серед яких можно знайти і на наше запитання.

ХТО ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ ПРО ВВЕДЕННЯ ТИМЧАСОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ У СТРАХОВИКА І ЯКИЙ ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ ДО НЕЇ СТОСОВНО ФІНАНСОВИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЦЬОГО СТРАХОВИКА ЗА ДОГОВОРАМИ ОСАЦВ?
Рішення про введення тимчасової адміністрації у страховика приймає
Нацкомфінпослуг України як орган державного нагляду за діяльністю страховиків з метою налагодження платіжної дисципліни, недопущення необґрунтованого накопичення боргів за страховими виплатами, мобілізації ліквідних активів компанії задля забезпечення платоспроможності, страхових резервів, виконання фінансових
зобов’язань перед клієнтами компанії.
Потерпілі чи інші особи, які мають право на отримання відшкодування за
договорами емітованими страховиком до якого застосовано захід впливу у вигляді введення тимчасової адміністрації мають право звертатися до призначеного Нацкофінпослуг тимчасового адміністратора.
ЯКИЙ ПОРЯДОК ВКЛЮЧЕННЯ ДО РЕЄСТРУ КРЕДИТОРІВ У РАЗІ
БАНКРУТСТВА СТРАХОВИКА?
З дня офіційного оголошення про банкрутство страховика (за рішенням суду) протягом двох місяців призначається ліквідаційна комісія і кредитори мають право на звернення до цієї комісії та Господарського суду про включення їх до реєстру кредиторів з метою отримання компенсації.
УВАГА!!! У разі, якщо страховик визнаний банкрутом раніше ніж у 2013 році, то вимоги потерпілих, що не включені до затвердженого судом реєстру є погашеними.
НА ЯКОМУ ЕТАПІ ЗАДІЮЄТЬСЯ ГАРАНТІЙНА ФУНКЦІЯ МТСБУ ПІСЛЯ
ОГОЛОШЕННЯ СТРАХОВИКА БАНКРУТОМ?
З дня офіційного оголошення про банкрутство страховика (за рішенням суду) протягом двох місяців призначається ліквідаційна комісія і кредитори мають право на звернення до цієї комісії та Господарського суду про включення їх до реєстру кредиторів з метою отримання компенсації.
У разі недостатності коштів та майна страховика – учасника МТСБУ, що
визнаний банкрутом та/або ліквідований виконання зобов’язань зі сплати
страхового відшкодування за договорами обов’язкового страхування приймає на себе МТСБУ (підпункт ґ) п.41.1 ст.41 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»). Відсутність коштів та майна страховика-банкрута має підтверджуватися ліквідаційним балансом боржника, що затверджений господарським судом.
УВАГА!!! У разі, якщо страховик визнаний банкрутом раніше ніж у 2013 році, то
вимоги потерпілих, що не включені до затвердженого судом реєстру є погашеними.
Розгляд питання щодо проведення регламентної виплати за зобов’язаннями
"страховика-банкрота" за договорами обов’язкового страхування цивільно-
правової відповідальності власників наземних транспортних засобів може бути
здійснений за умов наявності в МТСБУ підтвердження наступного:
- визнання Господарським судом "страховика-банкрота" банкрутом;
- вимога особи, яка має право на отримання страхового відшкодування, включена до затвердженого Господарським судом реєстру вимог кредиторів;
- особі, яка має право на отримання страхового відшкодування не здійснено виплату, що підтверджується ліквідаційним балансом затвердженим Господарським судом.
Лише після отримання МТСБУ зазначених вище відомостей буде розглянуто
питання про здійснення регламентної виплати з фонду захисту потерпілих.

11/12/15 10:56  Touareg > nytss    10/12/15 15:16Дерево
Даже не сомневалась. Но бывает и палка стреляет) Может все таки МТБУ выплатит, если их будут банкротить. Зачем-то же все-таки выкупают их долги хоть и за 30 %. ...

10/12/15 16:03  DneprSasha > nytss    10/12/15 15:16Дерево
С СК Украины мы ничего не получим.

10/12/15 15:16  nytss > Touareg    10/12/15 14:51Дерево
ДТП - серпень 2014 року. Винуватець з полісом СК Україна.
Листами МТСБУ у вересні та жовтні 2015 мене поінформовано щодо припинення членства ПрАТ “СК “Україна” в МТСБУ з 01.07.2015 та відсутності теперішньої можливості застосування останнім до страховика заходів впливу.
В свою чергу Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у жовтні ц.р. повідомила мене щодо застосування 30.04.2015 заходу впливу до ПрАТ “СК “Україна” та анулювання дії ліцензії на провадження страхової діяльності у формі ОСЦПВ власників наземних транспортних засобів. Також повідомлено, що розпорядженням Національної комісії від 04.06.2015 № 1263 прийнято рішення щодо анулювання усіх ліцензій на провадження страхової діяльності ПрАТ “СК “Україна”.
На руках рішення суду. Виконавчі провадження по відношенню до винуватця та СК залишились без реалізації. Головне підтвердити факт звернення до СК. Думаю, до виплат нам, як до неба.

10/12/15 14:51  Touareg > Touareg    10/12/15 14:48Дерево
Кто-нибудь знает, будут ли включены выплаты в случае банкротства/ликвидации СК, если не подавать на СК в суд об уплате страхового возмещения? просто на основании поданного в СК заявления

10/12/15 14:48  Touareg > DiTr    9/12/15 11:05Дерево
ДТП случилось в летом. Отв-ть виновника застрахована в СК Украина. По телефону с ассистанс связались, отправили документы по электронке. Потом они заявили - звоните в МТБУ, они теперь возмещают, пытались дозвониться сотрудники - нереально. Разобралась. Оказывается, обманули, МТБУ в данном случае не возмещает ничего. Связались с ними еще раз по телефону, говорят прислать оригиналы документов в г. Полтаву на а/я "Финанс Лайн". Прикольно. Как я потом докажу, зачем я какой-то компании отправила документы... Больше чем уверена, что развод. Так люди отправят документы, а потом докажи, что ты что-то подавал. Кто-то был по юр. адресу СК Украина? В новостях показали, что они там не находятся,но судя из реестра судебных решений, повестки они получают, хоть в суды и не ходят. Надо же зафиксировать факт подачи заявления на страховое возмещение ...

9/12/15 11:05  DiTr > systemmind    31/10/15 17:15Дерево
Есть Открытая группа в контакте http: //vk. com/ club102045104
Украинцы против СК Украина (нет выплат? join!). Давайте вместе объединимся и подадим коллективный иск.

31/10/15 17:15  systemmind > nytss    29/10/15 12:51Дерево
Год назад случилось дтп. Страховиком оказалась эта злополучная СК Украина. Сначала они пакет бумажных документы потеряли, потом принимали все документы по электронной почте, потом кормили завтраками и в итоге просто сказали, что денег не получите. Работают через ассистанс, реальный номер (попросил у ассистанса) не отвечает. Я общался с другими пострадавшими, они говорят, что в суды они не являются, МТСБУ отмахивается от них, говоря, что они не могут на них влиять. Просто какой-то вакуум.
Ниже прозвучал вопрос о группе по борьбе с СК Украина. Готов вступить. Есть ли такие?

31/10/15 10:42  wowan29 > BArt    29/10/15 13:05Дерево
Приобрел авто недавно в сентябре,сразу возле МРЕО застраховал по незнанию в СК Украина.
Вчера попал в ДТП по моей вине,
как положено оформили Гаишники,по телефону что в полисе дозвонился на гарячую линию страховой и зарегестрировал ДТП.
Хотел ити в их представительство,но говорят что документы принимают по електронке.
И тут прочитал,что СК Украина банкрот и не имеет лицензии с апреля.Что мне сейчас делать,хочется выбить компенсацию для потерпевшей

29/10/15 13:05  BArt > Гога_2015    27/10/15 02:28Дерево
Можете дать контакты этой конторы полтавской?

29/10/15 12:51  nytss > овчарка-2    25/09/15 21:51Дерево
nytss > овчарка-2
Доброго времени суток! Исполнительная служба КС района в отношении должника остановила исполнительное производство, вынесено соответственное постановление и уведомлено меня об этом. Суть проблемы, исходя из постановления, - отсутствие в исполнительном письме идент. кода должника. Написала повторное заявление в ИС на открытие исполнительного производства со ссылкой на постановление по делу № 6-62цс14, вынесенному 25.06.2014 Верховным Судом Украины («Частина 1 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» містить вимоги до виконавчого документа, у якому зокрема має бути зазначено й індивідуальний ідентифікаційний номер боржника (фізичної особи). Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 26 цього Закону у разі невідповідності змісту виконавчого листа вимогам ст. 18 державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження.
Разом із тим п. 3 ч. 3 ст. 11 Закону надає право державному виконавцю при здійсненні виконавчого провадження з метою захисту інтересів стягувача одержувати безоплатно від органів, установ, організацій, посадових осіб, сторін та учасників виконавчого провадження необхідні для проведення виконавчих дій пояснення, довідки та іншу інформацію, у тому числі й конфіденційну.). Вопрос носит следующий характер:
Возможно ли взыскать с виновника ДТП средства на возмещение мне материального ущерба (ремонт ТЗ, оплата лечения, судовые издержки), того который по сути должна возместить СК Украина, согласно статей 528, 1166, 1187 Цивільного Кодексу України не дожидаясь ликвидации/банкротцтва СК. Готова присоединиться к группе, если таковая существует, по борьбе с СК Украина.

29/10/15 09:52  _artur_ > овчарка-2    28/10/15 18:15Дерево
де юре - именно так
де факто - видим совершенно иную картину

печально...

28/10/15 18:15  овчарка-2 > _artur_    27/10/15 12:53Дерево
СК"УКРАЇНА" повинна виконувати як страховик взяті на себе зобов"язання згідно ЗУ "Про обов"язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

27/10/15 12:53  _artur_ > овчарка-2    27/10/15 10:28Дерево
І Вам доброго дня!

1. поки терпець не увірветься.
2. на дане питання є зістрічне питання...а чи мають право СК "Україна" ігнорувати запити НКФП про надання документів та, взагалі, чи має право СК "Україна" не виконувати взяті на себе зобовэязання...?

З.Ы. а что касается ихнего сегодняшнего ассистанса, то там девушка так и говрит (по телефону): "мы оказываем услуги ассистанса и просто собираем документы по страховым случаям"...видимо для передачи их факторинговой компании...но это мои догадки...а может и нет...кто ж тут разберётся сразу =)

27/10/15 10:28  овчарка-2 > _artur_    27/10/15 10:06Дерево
Доброго дня колега!
Виникають три питання: чи довго будуть терпіти СК"УКРАЇНА" та чи має право СК "УКРАЇНИ" використовувати асистанс, якщо так, то який саме з видів асистансів?

27/10/15 10:06  _artur_ > овчарка-2    27/10/15 08:49Дерево
там ассистанс сидит (где...непонятно) и принимают документы по эелектронной почте =)))

27/10/15 08:49  овчарка-2 > Гога_2015    27/10/15 02:28Дерево
Доброе утро. Расскажите подробно как все это происходило?

27/10/15 02:28  Гога_2015 > SSJeff    1/09/15 12:44Дерево
В СК Украина мило приняли все документы по ДТП и откровенно ответили, что у них проблемы и все идут в сад.Или пробуют судиться до посинения, ждать их банкротства или отослали к какой -то непонятной финансовой полтавской конторе - договаривтаься с ними на каких-то новых условиях о чём-то.

25/09/15 21:51  овчарка-2 > nytss    23/09/15 14:07Дерево
Добрый вечер.
Ждите взыскания ГИСа

23/09/15 14:07  nytss > овчарка-2    14/08/15 19:04Дерево
17.08.2014 произошел страховой случай с участием моего авто. Вкратце: Оппонент оказался пьян, не на своем авто да к тому же не застрахованном. Позже, при проведении процедур обращения в МТСБУ, оценки им нанесенного материального ущерба, лечения в больнице, участия в качестве пострадавшей и свидетеля в досудебном расследовании криминального производства по факту ДТП получила извещение от того же МТСБУ о наличии Полиса страхования относительно авто, которым управлял пьяница. Страховиком оказался - правильно "СК Украина". С момента обращения к СК прошел год. После полугодовой борьбы, писем, уговоров - на руках решения 2х судов, включая и апелляционный. В отношении СК вынесено решение о возмещении нанесенного мне ущерба в размере 54 тыс. грн. Исполнительные письма с июня с.г. находятся у исполнителей службы Дарницкого р-на по СК и в К-С района в отношении пьяницы. Мои шансы, возможности и дальнейшие действия. Благодарна за ответы и внимание.

23/09/15 14:06  nytss > Prilipko    14/09/15 12:46Дерево
17.08.2014 произошел страховой случай с участием моего авто. Вкратце: Оппонент оказался пьян, не на своем авто да к тому же не застрахованном. Позже, при проведении процедур обращения в МТСБУ, оценки им нанесенного материального ущерба, лечения в больнице, участия в качестве пострадавшей и свидетеля в досудебном расследовании криминального производства по факту ДТП получила извещение от того же МТСБУ о наличии Полиса страхования относительно авто, которым управлял пьяница. Страховиком оказался - правильно "СК Украина". С момента обращения к СК прошел год. После полугодовой борьбы, писем, уговоров - на руках решения 2х судов, включая и апелляционный. В отношении СК вынесено решение о возмещении нанесенного мне ущерба в размере 54 тыс. грн. Исполнительные письма с июня с.г. находятся у исполнителей службы Дарницкого р-на по СК и в К-С района в отношении пьяницы. Мои шансы, возможности и дальнейшие действия. Благодарна за ответы и внимание.

14/09/15 12:46  Prilipko > nikolas_sharp    4/09/15 17:25Дерево
СК Украины уже нет в живых "де факто"! "Де юре" ее не ликвидируют. Есть один вариант в голове))) Обращайтесь в личку. А так решения суда - исполнительная - и ждать милостыни от МТСБУ))) По другому никак)

4/09/15 17:25  nikolas_sharp > cusha    25/08/15 13:09Дерево
Сумма ущерба 9 тыс... ДТП было в марте 2015... Решение суда в мою пользу на руках.

Я отправил все док-ты на электронку, как сказали сделать их специалисты :) . По эл-ке мне радостно подтвердили, что по моему делу все док-ты получены, и что мне осталось ожидать выплаты. Потом кормили пару месяцев завтраками, что имеют право выплачивать в течение 3х месяцев с момента получения последней бумажки от меня (решение суда). А после я узнал о проблемах у этой СК и вовсе забил...

Порекомендуйте, пожалуйста, дальнейшие действия. Обратиться к юристу, чтобы вёл дело (имеет ли смысл при моей сумме ущерба)? Ехать в офис подавать заявление, чтобы у меня на руках осталась копия (Киев)? Или что-то ещё?

1/09/15 12:44  SSJeff > Solonika    17/08/15 09:30Дерево
и что, получается исполнить решения суда по СК УКРАИНЕ? у меня сумма ущерба около 50 тыс...

25/08/15 13:09  cusha > овчарка-2    5/11/14 08:35Дерево
Сумма ущерба?

17/08/15 09:30  Solonika > овчарка-2    14/08/15 19:04Дерево
Спасибо большое , так и сделаю.=)

14/08/15 19:04  овчарка-2 > Solonika    13/08/15 09:13Дерево
ответственность несет СК "УКРАИНА", можно МТСБУ 3-м лицом.

13/08/15 09:13  Solonika > овчарка-2    12/08/15 22:52Дерево
Сумма ущерба 8 000 =) Я затрудняюсь сформулировать исковые требования, поскольку если у нас 2 ответчика ( физ лицо виновник дтп и ск украна), то мы должны предъявить свои требования к каждому из них, правильно я понимаю?

12/08/15 22:52  овчарка-2 > Solonika    12/08/15 10:56Дерево
для ответа на Ваш вопрос недостаточно информации. Сумма ущерба?

12/08/15 10:56  Solonika > овчарка-2    31/07/15 22:07Дерево
Добрый день, уважаемые юристы. Прошу ваших консультаций. Случилось ДТП, по решению суда участник дтп признан виновным и был привлечен к админ. ответственности, у него полис СК "Украина", в результате этого ДТП был нанесен ущерб транспортному средству, принадлежащему юридическому лицу. Я-представитель потерпевшей стороны ( истца). Готовлю исковое заявление. А теперь вопрос, опять такие к ответчикам. ( Перечитала этот форум- кроме скандалов ничего не увидела=))))))))) Я думаю вариант 1 такой: ответчик-1- СК Украина, ответчик-2 Иванов И.И. исковые требования: " солидарно возместить нанесенный материальный ущерм в размере*****" Но как они могут солидарно нести ответственность? Это нелогично и неправильно. Вариант 2: ответчик-1 -СК "Украина", третье лицо-МТСБУ. Очень прошу совета, впервые сталкиваюсь с таким делом. И еще такой вопрос: как я могу подавать исковое заявление, если изначально я понимаю, что страховая не возместит даже в случае удовлетворения нашего иска, у них в реестре ЕГРПОУ висит список исполнительных производств, открытых еще с 07.02.2014 года и их всего около 250!!!

31/07/15 22:07  овчарка-2 > овчарка-2    15/07/15 10:52Дерево
Главная>Новости финансов >Новости страхования >Нацкомфинуслуг рекомендует СК "Украина" расторгнуть договора страхования автомобилей патрульной полиции Нацкомфинуслуг рекомендует СК "Украина" расторгнуть договора страхования автомобилей патрульной полиции [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Национальная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг рекомендует страховой компании "Украина" досрочно расторгнуть договора страхования автомобилей патрульной полиции Киева и вернуть средства (страховые платежи) Министерству внутренних дел.
Об этом говорится в сообщении комиссии.
В ходе проверки регулятор установил факт безлицензионной деятельности СК "Украина" при заключении 265 договоров по ОСАГО (обязательное страхование гражданско-правовой ответственности автовладельцев) с МВД.
Заключение договоров на общую сумму 273 030 грн состоялось 23 июня, оплата страховых платежей по ним — 24 июня.
В то же время, по данным комиссии, еще 3 апреля 2015 года было приостановлено действие лицензии страховой компании "Украина" на ОСАГО, а 30 апреля 2015 года была аннулирована лицензия данной СК на ОСАГО.
В этой связи Нацкомфинуслуг обязала СК "Украина" устранить нарушения законодательства, связанные с безлицензионной деятельностью.
"Одним из вариантов устранения нарушения по безлицензионной деятельности может быть досрочное прекращение договоров обязательного страхования гражданско-правовой ответственности с возвращением страховых платежей в полном объеме", — отмечается в сообщении.
При этом СК "Украина" может самостоятельно выбрать механизм устранения нарушения законодательства.
Нацкомфинуслуг подчеркивает, что данная страховая компания не освобождается от исполнения обязательств по заключенным ранее договорам обязательного страхования гражданско-правовой ответственности.
В то же время, с 1 июля 2015 года СК "Украина" была лишена членства в МТСБУ в связи с задолженностью по уплате отчислений в фонды бюро.
После исключения из МТСБУ СК "Украина" утратила право предоставлять услуги по этому виду страхования.

15/07/15 12:27  csv2008 > Defender    11/07/15 11:50Дерево

15/07/15 10:52  овчарка-2 > овчарка-2    15/07/15 10:45Дерево
Ну и вот еще инфа к размышлению. Аваков пускай мотает на ус!

МВД заявило, что автомобили патрульной полиции застрахованы в СК "Украина" законно, и переложило ответственность на МТСБУ
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Суд возобновил действие распоряжения Нацкомфинуслуг об аннулировании лицензии СК «Украина» на ОСАГО с 30 июня [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

15/07/15 10:45  овчарка-2 > Defender    11/07/15 11:50Дерево
Кидалово за 273 тыс.! [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
МТСБУ относительно тендера МВД — СК «Украина» нарушила регламент осуществления закупок страховых услуг по ОСАГО
В связи с общественным резонансом о последствиях ситуации, возникшей вокруг ДТП, произошедших с участием новых автомобилей патрульной службы полиции МВД Украины, гражданская ответственность которых была застрахована в СК «Украина», МТСБУ выразила свою позицию, которая основывается на фактах, необходимых для полного понимания ситуации.

15/07/15 10:33  И-волга786 > csv2008    21/05/15 17:41Дерево
[censored]
Вернемся к Вашим петухам, [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Номер провадження 2/754/104/15
Справа №754/11379/14-ц
РІШЕННЯ
Іменем України
02.07.2015 року Деснянський районний суд міста Києва в складі:
головуючого суддіБуша Н.Д.при секретаряхМоскович В.О., Слободянюк О.А.,розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5, Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Інкомстрах», третя особа: Моторне (транспортне) страхове бюро України про стягнення матеріальних збитків,- В С Т А Н О В И В:
Позивач звернулась до суду з позовними вимогами, які було в ході розгляду справи уточнено, до відповідачів ОСОБА_5 та ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах», про солідарне відшкодування нанесених їй матеріальних збитків, заподіяних в наслідок скоєння ДТП в розмірі 20 124 грн. 85 коп. Обґрунтовуючи свої вимоги, позивач посилається на те, що 25.05.2014 року по пр. Московському - вул. Богатирській в м. Києві сталася ДТП за участі автомобілів Ніссан Мікра, д/н НОМЕР_1 (водій ОСОБА_4.) та ВАЗ 2102, д/н НОМЕР_2 (водій ОСОБА_5.), в результаті якої пошкоджено зазначені автомобілі. Цивільно - правова відповідальність автомобіля ВАЗ 2102, д/н НОМЕР_2 застрахована в ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах» за полісом серії АС6028006, термін дії до 19.07.2014 року. 27.05.2014 року позивач повідомила про дорожньо - транспортну пригоду ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах», але рекомендований лист повернувся до неї 28.06.2014 року з відміткою про закінчення строку зберігання. Довідка про дорожньо - транспортну пригоду містить висновок про те, що пригода сталася внаслідок порушення ОСОБА_5 Правил дорожнього руху, якого притягнуто до адміністративної відповідальності Оболонським районним судом міста Києва ухвалою від 13.06.2014 року за ст. 124 КУпАП. Вартість завданого матеріального збитку становить 20 124,85 грн., що підтверджується звітом №СФ-0000202 ТОВ «Завод Трансмаш-К», який вона просить стягнути солідарно з відповідачів.
В судовому засіданні представники позивача підтримали позовні вимоги, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві.
Представник відповідача ОСОБА_5 проти позову заперечував, зазначивши, що солідарне стягнення не передбачене страховим законодавством та відповідач повинен сплатити тільки суму франшизи в розмірі 510 грн., передбачену умовами полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності та які можуть бути стягнені з нього після сплати ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах» страхового відшкодування.
Відповідач ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах» та третя особа - МТСБУ в судове засідання не з'явились, про розгляд справи повідомлені належним чином.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши та всебічно проаналізувавши обставини справи в їх сукупності, оцінивши зібрані по справі докази виходячи зі свого внутрішнього переконання, яке ґрунтується на повному та всебічному дослідженні обставин справи, суд дійшов висновку, що позов слід залишити без задоволення з наступних підстав.
Правовідносини, що виникають з приводу страхування транспортних засобів регулюються Законами України «Про страхування», «;Про обов'язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», Цивільним кодексом України та іншими нормативними актами, прийнятими в їх розвиток.
Як встановлено в судовому засіданні, 25.25.2014 року по пр. Маяковського в м. Києві сталася ДТП за участю автомобілів Ніссан Мікра, д/н НОМЕР_1 (водій ОСОБА_4.) та ВАЗ 2102, д/н НОМЕР_2 (водій ОСОБА_5.), в результаті якої вказані автомобілі отримали механічні пошкодження.
Так, в результаті ДТП власнику автомобіля Ніссан Мікра, д/н НОМЕР_1 - позивачу по справі, заподіяно механічні пошкодження.
Постановою Оболонського районного суду міста Києва від 13.06.2014 року ОСОБА_5 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.
Цивільно - правова відповідальність власника транспортного засобу, відповідача по справі - ОСОБА_5, застрахована в ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах» за полісом №АС/6028006 обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, термін дії якого з 20.07.2013 року до 19.07.2014 року з лімітом відповідальності за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю 100 000 грн., за шкоду заподіяну майну - 50 000 грн.; з розміром франшизи - 510 грн., забезпечений транспортний засіб є автомобіль ВАЗ 2102, д/н НОМЕР_2 (а.с.89).
Внаслідок адміністративного правопорушення, вчиненого відповідачем ОСОБА_5, позивачу було завдано матеріальну шкоду, за яку, відповідно до умов поліса, несе відповідальність страхова компанія.
Відповідно до ч. 3 ст. 386 ЦК України власник, права якого порушені, має право на відшкодування йому майнової та моральної шкоди.
Оскільки водій автомобіля «Шевроле Авео» має поліс страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, то відповідно до ст. 22 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», при настанні страхового випадку страховик відповідно до лімітів відповідальності страховика відшкодовує у встановленому цим Законом оцінену шкоду, яка була заподіяна в результаті ДТП життю, здоров'ю, майну третьої особи.
Страховиком в даному випадку є ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах».
Згідно з ч.1 ст.1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Пунктом 22.1 ст. 22 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів " передбачено, що при настанні страхового випадку страховик відповідно до лімітів відповідальності страховика відшкодовує у встановленому цим законом порядку оцінену шкоду, яка була заподіяна у результаті ДТП життю, здоров'ю, майну третьої особи.
Вартість завданого матеріального збитку становить 20 124,85 грн., що підтверджується Звітом № СФ-0000202 ТОВ «Завод Трансмаш-К» від 04.06.2014 року про визначення вартості матеріального збитку, завданого власнику транспортного засобу.
Страхове відшкодування виплачується виключно на підставі звіту/висновку/експертизи спеціаліста/експерта, який має кваліфікаційне свідоцтво оцінювача та сертифікат суб'єкта оціночної діяльності.
Оскільки цивільно - правова відповідальність відповідача ОСОБА_5, була ним застрахована в ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах», то останнє має виконати своє зобов'язання, передбачене полісом щодо відшкодування шкоди, нанесеної у зв'язку з ДТП, тобто подією, що є страховим випадком.
Згідно з полісом №АС/6028006, ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю становить 100 000 грн., за шкоду заподіяну майну - 50 000 грн., отже на ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах» покладений обов'язок при настанні страхового випадку сплатити розмір шкоди, який не перевищує зазначений ліміт.
Відповідно до ст. 12 Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно - правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", страхове відшкодування завжди зменшується на суму франшизи. Оскільки згідно з полісом розмір франшизи фіксований та становить 510 грн., тому відповідач ПАТ «Страхова компанія «Інкомстрах» повинен сплатити при настанні страхового випадку суму відшкодування в розмірі 19 614,85 грн. (20 124,85 грн. - 510 грн. = 19 614,85 грн.).
Але стороною позивача висунуто вимоги про солідарне стягнення завданої шкоди.
Слід зазначити, що солідарну відповідальність перед потерпілим несуть особи, які спільно завдали шкоди, тобто завдали неподільної шкоди взаємопов'язаними, сукупними діями, або діями з єдністю наміру, (статті 543, 1190 ЦК України). У такому самому порядку відповідають особи, які здійснюють діяльність, що є джерелом підвищеної небезпеки, за шкоду, завдану внаслідок взаємодії кількох джерел підвищеної небезпеки іншим особам.
Спір про відшкодування шкоди, завданої при цьому самим джерелам підвищеної небезпеки кожним із їх володільців перед іншим із них, вирішується за правилами статті 1188 ЦК, а саме: шкода, завдана одному з володільців із вини іншого, відшкодовується винним; не відшкодовується шкода, завдана володільцю лише з його вини; за наявності вини всіх володільців розмір відшкодування визначається судом у відповідній частці залежно від обставин, що мають істотне значення (тобто залежно від ступеня вини кожного); у разі відсутності вини володільців у взаємному завданні шкоди жоден із них не має права на відшкодування.
Також солідарна відповідальність при ДТП настає у випадку, коли внаслідок взаємодії кількох джерел підвищеної небезпеки шкоди завдано самим володільцям цих джерел, від випадків, коли шкоди завдано іншим особам (наприклад, пасажирам, пішоходам). У цьому випадку особи, які спільно завдали шкоди, зобов'язані її відшкодувати незалежно від їхньої вини (частина друга статті 1188 ЦК). При цьому солідарний боржник, який відшкодував спільно завдану шкоду, має право вимагати з кожного з інших завдавачів шкоди частку виплаченого потерпілому відшкодування. Оскільки боржник, який виконав солідарне зобов'язання, має право зворотної вимоги, тобто стає кредитором за регресним зобов'язанням до інших боржників, розподіл відповідальності солідарних боржників один перед одним (визначення часток) за регресним зобов'язанням здійснюється на загальних підставах за правилами статті 1191 ЦК, тобто у розмірі, що відповідає ступеню вини кожного з боржників.
Враховуючи вище викладене та що вимоги позивача про солідарне стягнення
відшкодування, завданого внаслідок дорожньо-транспортної пригоди не відноситься до зазначених випадків, а також суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних осіб в межах заявлених ними вимог, суд дійшов висновку про залишення позову без задоволення.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 10, 15, 30, 60, 88, 179, 212 - 215 ЦПК України, ст.ст. 3, 16, 22, 386, 543, 1166, 1188, 1190, 1192 ЦК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОСОБА_4 - залишити без задоволення.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду міста Києва через Деснянський районний суд міста Києва протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Суддя

Видите как неумного поступил истец или его необразованные представители? Рыщите в реестре решений много, вывод один, все кому то должны в т.ч. страховые компании и практика судебная такая.)))
Вам нужно усвоить четко, что гланды от головы отдельно растут!

11/07/15 13:38  овчарка-2 > Defender    11/07/15 11:50Дерево
СК "Украина" в офшоре это раз, офис закрытый это два, пока что менее проблемная чем "Страховые Традиции", но думаю к зиме и "Страховые Традиции" будут отдыхать по обьемам мошенничесвта СК "Украина".
При страховании ТС около 200 штук без отката необошлось, интерес всегда заложен ((

11/07/15 11:50  Defender > овчарка-2    2/07/15 16:27Дерево
\\Сума страхування становить 273 тис грн.\\
если они каждый день бьются и машины недешевые то это просто смешная сумма ..потом та СК Украна будет закрывать офисы и прятаться..

11/07/15 11:16  овчарка-2 > овчарка-2    2/07/15 16:27Дерево
Жалко как потерпевших в ДТП с Приусами так и новую полицескую службу. Просто кинули новую полицескую службу! Тендер по Приусам думаю без отката необошелся. Еще до тендера СК была проблемной,МВД это знало или должно было знать.

Автогосподарство МВС України 23 червня уклало тенденр з ПрАТ "Страхова компанія "Україна" на страхування 300 автомобілів категорії В2 (об'єм двигуна до 2 літрів). Це були гібридні автомобілі "Тойота Пріус", на яких їздить нова поліція Києва.
Сума страхування становить 273 тис грн., йдеться у "Віснику державних закупівель".
Журналісти проекту "Наші гроші" з'ясували, шо тендерна вартість страховки одного автомобіля (910 грн.) є більшою від річного платежу для автомобілів такого класу 886 грн по тарифам "України".
За даними Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), страхова компанія "Україна" через тиждень після перемоги на тендері МВС втратила статус асоційованого члена МТСБУ через заборгованість по сплаті внесків в бюро.

Втім, це не звільняє фірму від виплат по раніше укладеним угодам. При цьому відомо, що за перші дні роботи нової поліції у ДТП потрапили щонайменше п'ять патрульних автомобілів.

Зазначимо, що власником "СК "Україна" є белізький офшор "Superid Business Ltd".
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2/07/15 16:27  овчарка-2 > овчарка-2    20/05/15 13:19Дерево
СК «Украина» потеряла статус члена МТСБУ и лишилась права продавать полисы ОСАГО [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
02.07.2015 , 13:00 ОСАГО (автогражданка, автоцивілка) Законом Украины «Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств» установлено, что страховщик, который в течение 2-х месяцев имеет задолженность перед МТСБУ по уплате в полном объеме взносов, отчислений в фонды МТСБУ, созданных в соответствии с настоящим Законом, или компенсации расходов, осуществленных МТСБУ по его обязательствам, теряет статус ассоциированного и полного члена МТСБУ.
Страховая компания «Украина» с 1 июля 2015 года потеряла статус ассоциированного члена Моторного (транспортного) страхового бюро Украины.

Основанием прекращения членства СК «Украина» стала задолженность по уплате отчислений в фонды МТСБУ более двух месяцев.
Прекращение членства в МТСБУ не освобождает страховщика от исполнения обязательств по заключенным ранее договорам ОСАГО

21/05/15 17:41  csv2008 > ротор    21/05/15 15:46Дерево
*** УДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ ***

21/05/15 16:53  Defender > csv2008    21/05/15 16:39Дерево
\\просто я тут распинался распинался а мне писали что я не прав,ну я пітался обосновать позицию, но никого єто не интересует.\\
Es tut mir leid, как говорят немцы ( мне очень жаль)
\\Смотрите, у СК еще есть возможность подать регрессный иск к виновному, если она осуществила выплату даже не получив уведомление от него о страховом событии\\
это обязанность СК выплатить, даже если она и не получила вовремя уведомление от виновника... а дальше уже как хочет, подает регрес или нет, это уже право.. а выплатить - обязанность..
так что зря вы тут 2 страницы копья ломали, обсуждая очевидные вещи по страхованию ;)

21/05/15 16:39  csv2008 > ротор    21/05/15 15:46Дерево
ну вдруг) просто я тут распинался распинался а мне писали что я не прав,ну я пітался обосновать позицию, но никого єто не интересует.... хотя практика....

Страницы: << 1 [2] 3 4 >>    Всего: 4

Реклама

bigmir)net TOP 100