RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Докази, що підтверджують продаж боргу за кредитним договором


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/02/15 10:42  XYОтправить письмо > Ощадкаса    2/02/15 10:09Дерево
"явно это копии документов"

чому копії? якраз оригінали.
Я б звернувся до нового кредитора, щоб той продемонстрував якраз оригінали кредитних договорів (зрозуміло що оригінали поштою вам не нададуть - але пред'явити зобов'язані)

Часто при продажі великих "пакетів" боргів - не всі оригінали передаються. Якщо оригінал кредитного договору у нового кредитора відсутній - вірогідність стягнути в судовому порядку близька до "0".

2/02/15 10:09  Ощадкаса > faust6996    2/02/15 08:57Дерево
после кризиса в 2008 Укрсиб дейсвительно продал часть порфеля

почитайте главу 47 гражданского кодекса
письменное соглдасие должника не есть необходимым - ст 516
Ваша статья - 517 :
"Стаття 517. Докази прав нового кредитора у зобов'язанні
1. Первісний кредитор у зобов'язанні повинен передати новому кредиторові документи, які засвідчують права, що передаються, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення.
2. Боржник має право не виконувати свого обов'язку новому кредиторові до надання боржникові доказів переходу до нового кредитора прав у зобов'язанні."
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

то есть речь идет о "доказах переходу прав". явно это копии документов

еще интрнесна статья 262 ГКУ - смена стороны в обязательве не продлевает строк исковой давности.

+ почитайте судебную практику по этому поводу
но по-любову вы должны платить кому либо во избежании штрафных санкций

2/02/15 08:57  faust6996Отправить письмо > faust6996    29/01/15 18:05Дерево
????

29/01/15 18:05  faust6996Отправить письмо   Дерево
Фізична особа (далі – Боржник) уклала Кредитний договір з Укрсіббанком у 2008 році. Через деякий час Боржник припинив виплачувати кошти банку. У 2012 році до Боржника зателефонували працівники Дельтабанку та повідомили, що вони купили в Укрсіббанку борг Боржника.
Підкажіть, будь ласка:
1) Чи зобов’язаний Дельтабанк перед тим, як просити Боржника сплатити кошти, спочатку надати відповідні документи, що підтверджують факт продажу боргу ???
2) Які саме документи повинен надати Дельтабанк Боржнику, аби останній впевнився в тому, що борг дійсно був проданий і сміливо міг сплачувати кредит саме Дельтабанку, а не Укрсіббанку ???

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100