RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Діяльність не відповідає КВЕД


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/12/18 20:02  фоп2018 > Alanstor    14/09/18 15:15Дерево
Скажите а какие последствия для ФЛП на 3 группе, если он занимается деятельностью по другом квед (тоже допускается такой квед на 3 группе).
Какие последствия?

14/09/18 15:15  AlanstorОтправить письмо > Нерешительный    13/07/17 18:18Дерево
Дело в том, что согласно подпункту 8 пункта 299.7 статьи 299 ПК Украины:
"299.7. До реєстру платників єдиного податку вносяться такі відомості про платника єдиного податку:
8) види господарської діяльності;
(Кодекс податковий від 02.12.2010 № 2755-VI, «Податковий кодекс України (ред. з 01.01.2017)» )"

Если у ФЛП 1-2 группы есть право подать только выбранные КВЭДы, то у всех остальных (ФЛП 3 группы + ЮЛ 3 группы) -- обязаность указать все, которые есть в реестре ЮЛ, ФЛП и ГФ. Таким образом, получается, что в реестр плательщиков ЕН подтягивается информация с реестра ЮЛ, ФЛП и ГФ.

13/07/17 22:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > кий    13/07/17 19:40Дерево
надо было оживлять одну из тем в форуме Азбука ЧП / ФЛП [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
теперь в теме каша

13/07/17 19:40  кийОтправить письмо > кий    13/07/17 19:37Дерево
177.1. Доходи фізичних осіб - підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставкою, визначеною пунктом 167.1 статті 167 цього Кодексу.
167.1. Ставка податку становить 18 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 - 167.5 цієї статті) у тому числі, але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

13/07/17 19:37  кийОтправить письмо > kusanagi    13/07/17 17:08Дерево
А ПДФО не 18%?

13/07/17 19:24  НерешительныйОтправить письмо > Нерешительный    13/07/17 18:18Дерево
Если быть более точным, то такая чехарда связана с постоянным "совершенствованием" НКУ. До 01.01.2015 г. в заявлении на единый налог виды деятельности необходимо было указывать только ФОПам 1 и 2 групп. Соответственно и в реестр вносились только виды деятельности для 1 и 2 групп (п.п.п. 4 и 8 п.п. 299.7).
Т.о. у единщиков 3-й группы, которые перешли на упрощенку до 01.01.2015, в реестре вообще не должны быть указаны виды деятельности.

13/07/17 18:18  НерешительныйОтправить письмо > kusanagi    13/07/17 17:08Дерево
Что интересно, есть определенные нюансы в Налоговом кодексе и его практической реализации:
п. 299.7:
"До реєстру платників єдиного податку вносяться такі відомості про платника єдиного податку:
4) обрані фізичною особою - підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності;...
8) види господарської діяльності;..."
Т.е. не совсем понятно, вносятся ли для единщиков 3-й группы сведения о видах деятельности.

В то же время, согласно п. 298.2.3. "Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:
...7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;".
Т.е. аннулирование должно применяться при осуществлении видов деятельности, не внесенных в реестр плательщиков единого налога.
Как выше я заметил, НК невнятно говорит о том, вносятся ли виды деятельности в реестр для единщиков 3-й группы.
Интереса ради я просмотрел всех известных мне единщиков 3-й группы (4 физ и 3 юр лица): ни у одного в реестре не указаны виды деятельности.

Итого получается, что для единщиков 3-й группы по мнению налоговиков виды деятельности вообще не вносятся, т.е. ппп. 7 п.п. 298.2.3. для 3-й группы по факту не должен применяться.

13/07/17 17:08  kusanagi > Marlboro!    13/07/17 17:01Дерево
Жесть! Тобто, не загалом треба буде заплатити 1,5% ВЗ, ЄСВ 22%, ПДФО 15% та ПДВ 20%?

13/07/17 17:01  Marlboro! > kusanagi    13/07/17 16:59Дерево
Військовий збір.
Якщо були готівкові розрахунки і РРО не застосовувався бо єдинник, то після ануляції ЄП донарахують штрафи і по РРО.

13/07/17 17:00  kusanagi > Marlboro!    13/07/17 16:48Дерево
А якщо нам не потрубен був РРО?....

13/07/17 16:59  kusanagi > Marlboro!    13/07/17 16:48Дерево
Я перепрошую, а вз - це що?

13/07/17 16:48  Marlboro! > kusanagi    13/07/17 15:59Дерево
Самий страшний наслідок в тім, що знімають з реєстрації "заднім числом". Тобто в 2017 році Вас можуть перевести на загальну систему 2015 роком - і донарахують вам ПДВ/РРО/ПДФО/ВЗ/ЄСВ за весь період.

13/07/17 15:59  kusanagi > Marlboro!    13/07/17 12:12Дерево
Більш, ніж достатньо, я просто намагаюсь зрозуміти, чи я все врахувала чи є ще якісь наслідки)

13/07/17 12:12  Marlboro! > kusanagi    13/07/17 12:11Дерево
А цього мало?)

13/07/17 12:11  kusanagi > Marlboro!    13/07/17 11:53Дерево
Дякую, я знайшла, що донарахують 15% ндфл + переведуть на загальну (298.2.3. п. 7) ), а якщо спд "не захоче" переводитись на загальну, то можуть підняти питання щодо анулювання реєстрації (299.11)....
то я думаю тепер, це все чи є ще щось?))

13/07/17 11:53  Marlboro! > kusanagi    13/07/17 11:43Дерево
Якщо видів діяльності немає в реєстрі платників ЄП (це не ЄДРПОУ), то можуть зняти зі спрощеної системи.

13/07/17 11:43  kusanagi > Latviy    26/01/17 14:15Дерево
Оживлю тему.
А якщо СПД 3тя група (5%), займається такою діяльністю (якої немає в КВЕД), чи є підстави в податкової накласти якісь штрафи???

26/01/17 14:15  Latviy > Мосер55    9/02/15 13:39Дерево
Лист ДФС від 22.12.2015 №11982/Х/99-95-42-03-14
КВЕД – це статистичний інструмент для впорядкування економічної інформації. Водночас Класифікація є механізмом спільної мови, що має використання в багатьох інших, нестатистичних сферах (соціальному та податковому регулюванні, ліцензуванні, системі тарифів тощо), проте, не завжди адаптована до цього повною мірою. Отже, Класифікація не завжди відповідає всім потребам користувачів за межами статистичної системи, у зв’язку з чим можуть виникнути суперечності стосовно юридичного використання коду КВЕД. Слід мати на увазі, що код виду діяльності не створює прав чи обов’язків для підприємств і організацій, не спричинює жодних правових наслідків. Код виду діяльності не обов’язково достатній критерій для виконання умов, передбачених нормативними актами. У застосуванні нормативних актів чи контрактів код виду діяльності – це припущення, а не доказ (абзац 8 п. 1 КВЕД ДК 009:2010). [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

9/02/15 21:31  2208 > Мосер55    9/02/15 13:39Дерево
Суб'єкт господарювання має право здійснювати будь-які види підприємницької діяльності, окрім тих, заборона здійснення яких передбачена законом (ч. 1 ст. 19, ст. 43, 44 Господарського кодексу). Зазначення чи не зазначення окремих видів економічної діяльності у ЄДР чи ЄДРПОУ не впливає на можливість особи здійснювати усі не заборонені види діяльності.

9/02/15 21:09  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Kurt2013    9/02/15 20:38Дерево

9/02/15 20:38  Kurt2013Отправить письмо > Marlboro!    9/02/15 17:27Дерево
А хіба предмет діяльності підприємства не являється аналогом КВЕД???
Мета і предмет діяльності мають зазначатись у статуті!!!

9/02/15 18:59  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marlboro!    9/02/15 17:27Дерево
+1

9/02/15 17:27  Marlboro! > Олюлюшка    9/02/15 17:18Дерево
По пункту 2 сомневаюсь.

9/02/15 17:18  Олюлюшка > Олюлюшка    9/02/15 17:11Дерево
Проте зверніть увагу:
1)здійснення деяких видів діяльності не передбачає застосування спрощеної системи оподаткування;
2) юр. особа має право займатися лише тими видами діяльності, які зазаначені в статуті (як Вам радила Teletanya)
3) достовірність поданих даних про КВЕД може бути перевірено фондом соц. страхування (для визначення професійного ризику підприємства)

9/02/15 17:11  Олюлюшка > Мосер55    9/02/15 13:39Дерево
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 03.11.2011 р. N 13/3-20/503ПІ
Щодо застосування та призначення оновленого національного класифікатора КВЕД

Звертаємо увагу на те, що, враховуючи переважно статистичне призначення КВЕД, код виду економічної діяльності не створює прав чи обов'язків для суб'єктів господарювання, виступає припущенням і не є достатнім критерієм для виконання всіх передбачених нормативно-правовими актами умов.

9/02/15 15:08  mr_advocatОтправить письмо > Мосер55    9/02/15 13:39Дерево
Нічого такого немає.

9/02/15 15:03  Teletanya > Мосер55    9/02/15 13:39Дерево
в Статуті повино бути передчачено - які види діяльності ви можете здійснювати - вони всі можуть і не поміститися в Довідку з КВЕДами.

9/02/15 14:25  ninyskaОтправить письмо > Мосер55    9/02/15 13:39Дерево
А что Вам мешает добавить еще один или несколько КВЕД?

9/02/15 13:39  Мосер55   Дерево
Доброго дня.
Підкажіть будь-ласка посилання на законодавчий акт що дозволяє здійснювати діяльність яка не передбачена в витягу з ЄДРПОУ.
Буду вдячний

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100