RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Обмін нерухомим і рухомим майном - питання оподаткування

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

17/02/15 10:14  atl6 > atl6    16/02/15 23:20Дерево
Якщо я правильно розумію, навіть за кількох різних транзакцій протягом року, все одно доведеться платити 5% з усієї вартості об'єктів обміну.
Можливо тоді буде оптимально провести обмін 1/4 квартири моєї на 1/4 другої сторони (ставка податку 0%), а решту об'єктів оформити договором дарування (5%) Я правильно розумію, що в такому разі ці транзакції оподатковуватимуться за різними ставками, а не як сукупний дохід фіз. особи?

16/02/15 23:20  atl6   Дерево
Вітаю!
Склалася така ситуація. В результаті розподілу спадку переділилося майно, і тепер його необхідно обміняти. З мого боку це - 1/4 квартири, з боку іншої сторони - 1/4 квартири, 1/4 машини і 1/4 двох компаній. Обміняти хочемо все на все, без доплат. Виникає питання щодо оподаткування такої операції.
Відповідно до ст. 172 ПКУ, така операція з обміну буде вважатися "доходом, отриманим платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку"? Чи, все ж, оскільки я отримую в обмін три об'єкти, це вже рахується як три операції і оподатковується за ставкою 5% (відповідно до ст. 167.2 ПКУ)?
Якщо дійсно буде 5%, чи можливо тоді буде мінімізувати податок таким чином, що обміняти першим договором 1/12 квартири моєї на 1/4 другої сторони (ставка податку 0%), а потім вже оподатковувана транзакція - 2/12 кв. на дві фірми і 1/4 машини?
Буду вдячний за коментарі.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100