RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Визнання іпотеки недійсною/припиненою через відсутність строку договору.


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/02/15 13:37  Rossi > turist37    20/02/15 13:26Дерево
и правильно отменяются - по закону эти обстоятельства не влияют на такой договор

20/02/15 13:35  Rossi > старый    20/02/15 13:28Дерево
При чем здесь незаключенность договора? Срок не является существенным условиям для договора поручительства, и в тех разъяснениях (и нормах ГК, на которых они основаны) речь идет не о незаключенности договора, а о прекращении действия договора в связи с незаявлением требований в установленные сроки. И касаются они исключительно поручительства, а залога (и его разновидности - имущественного поручительства) не касаются.

20/02/15 13:28  старыйОтправить письмо > Rossi    20/02/15 13:23Дерево
Я привел данную позицию в смысле обоснования договора таким, который незаключен, ввиду отсутствия существенного условия.

20/02/15 13:26  turist37Отправить письмо > старый    20/02/15 13:14Дерево
Колеги, по даній справі є підвищення відсоткової ставки без відома іпотекодавця та є відсутність строку дії договору (до повного виконання),
Але з проаналізованої мною судової практики ці підстави не потягнуть за собою припинення договору іпотеки. Як правило, майже всі позитивні рішення з цього питання скасовуються на стадії апеляції.
(Хто має позитвну практику поділіться)


20/02/15 13:23  Rossi > старый    20/02/15 13:14Дерево
имущественное поручительство - это разновидность залога, а не поручительства

20/02/15 13:14  старыйОтправить письмо > turist37    20/02/15 13:03Дерево
ВИЩИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СУД УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ
ЛИСТ
від 27.09.2012 р. N 10-1393/0/4-12


п. 2, абз. 4:
З договору поруки вбачається, що в ньому не встановлено строку, після якого порука припиняється, а умова договору поруки (пункт 11) про його дію до повного виконання боржником своїх зобов'язань перед банком за кредитним договором не є встановленим сторонами строком припинення дії поруки, оскільки суперечить частині першій статті 251 та частині першій статті 252 ЦК України, тому в цьому разі підлягають застосуванню норми частини четвертої статті 559 ЦК України про те, що порука припиняється, якщо кредитор протягом шести місяців від дня настання строку виконання основного зобов'язання не пред'явить вимоги до поручителя.

20/02/15 13:09  Rossi > turist37    20/02/15 13:03Дерево
Если обязательство будет исполнено заемщиком, то ипотека тоже прекратится.

20/02/15 13:06  Kurt2013Отправить письмо > turist37    20/02/15 12:53Дерево
Думаю що навряд чи вийде, оскільки фраза "до повного виконання Іпотекодавцем зобов'язань за Кредитним договором" дає право Вам "позбутись" заборони на відчуження майна і у випадку дострокового виконання зобов’язань боржником, а не у 2022 році наприклад.

20/02/15 13:03  turist37Отправить письмо > Rossi    20/02/15 12:56Дерево
А які бутуть зобов'язання в Іпотекодавця за кредитним договором, якщо він не є його стороною ?

Якби наведений пункт був викладений як
"До повного виконання Позичальником зобов'язань за КД"
або, хочаб
"До повного виконання КД"

тоді зрозуміло...


20/02/15 12:56  Rossi > turist37    20/02/15 12:53Дерево
ну ипотека зачастую так и устанавливается - до полного исполнения обеспеченного обязательства

20/02/15 12:53  turist37Отправить письмо   Дерево
Колеги, як на Вашу думку чи можливо визнати іпотеку прининеною, за наступних умов :
Боржник отримав споживчий кредит на строк до 2022р.
Майновий поручитель (відмінний від боржника) передав в іпотеку нерухоме майно. Строк дії договору Іпотеки встановлено :
"до повного виконання Іпотекодавцем зобов'язань за Кредитним договором".
Запитання :
Оскільки Іпотекодавець не є стороною кредитного Договору, чи є шанси визнати Договір іпотеки недійсним / припиненим ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100