RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Политфорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Митці проти рашизму

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

24/04/16 22:02  VP_Son > нехочуха    30/03/16 11:20Дерево
Мирко Саблич – ”Темная ніч” – Лист з АТО – Пам’ятаймо, перемагаймо. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

30/03/16 11:20  нехочуха > VP_Son    28/03/16 08:57Дерево

29/03/16 12:19  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > VP_Son    28/03/16 08:57Дерево
«Сравнил Россию с сараем Жерар Депардье. Перед своим «расставанием» с Российской Федерации французский актер не подбирал выражений в адрес страны, которая его приютила... Напомним, что в декабре прошлого года известный французский актер заявил о том, что в случае необходимости «готов умереть за Россию».Не «состыковки» в высказываниях знаменитости заставляют задуматься о том стоило ли, вообще, тогда давать гражданство России этому человеку?» [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

28/03/16 08:57  VP_Son > ОК АКА Олюня    28/01/16 08:59Дерево

15/03/16 18:09  VP_Son > ОК АКА Олюня    28/01/16 08:59Дерево
Во время своего концерта 13 марта в Воронеже Гребенщиков обратился к зрительному залу: “Эту песню я хочу посвятить людям опасной профессии… Журналистам, особенно теле- и радиожурналистам. Ведь им, наверное, тяжело врать 24 часа в день, 7 дней в неделю, много лет подряд. Посмотрите, какой грех они берут на душу, каким чудовищным усилием им приходится оправдывать себя самих перед самими собой. Когда приходится изменять себе, придумывать, зачем они это делают, мы подумали, что грешно не воспеть их работу”.

Композицию для представителей СМИ Гребенщиков подобрал соответствующую — “Собачий вальс”. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

28/01/16 08:59  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    26/01/16 09:43Дерево

26/01/16 09:43  VP_Son > нехочуха    11/12/15 09:00Дерево

23/12/15 20:16  VP_Son > нехочуха    11/12/15 09:00Дерево

11/12/15 09:00  нехочуха > Евгений Осычнюк    10/12/15 12:34Дерево

10/12/15 12:34  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > нехочуха    10/12/15 09:27Дерево

10/12/15 09:27  нехочуха > ОК АКА Олюня    6/12/15 08:01Дерево

6/12/15 08:01  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    20/02/15 16:51Дерево
пусть тоже тут будет...

ПРЕМ'ЄРА нової пісні та відео - "Мить"

Святослав Вакарчук: "Я не дуже часто розказую про те, як писав свої пісні ... Але "Мить"- особлива пісня... Її історія важить для мене не менше, ніж сама пісня... А може й більше...
Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні...про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню...

Написав дуже емоційно за декілька хвилин. Взяв гітару і разом з мелодією почали з’являтися слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої "миті", яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловив не все...

Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку... І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив!

Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом!
Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час.

Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом"

Напиши на чужому конверті.
Те, що так у листі не згадав.
І за крок до відважної смерті.
Будь таким, яким Бог тебе знав.

І поглянь, як навколо світає.
І як сніг неймовірно блищить.
Не спіши, най вона зачекає.
Ще мить...

Пригадай той садок коло хати.
Де плекав свої мрії малим.
І де читав перед сном тобі тато.
А ти сидів коло вогнища з ним.

Ще мить...

Поверни своє перше кохання.
Най душа, як тоді защемить.
Посміхнись ти для неї востаннє.
Краще так, так хоч менше болить.

Ще мить...

Напиши на простому конверті.
Те, що так у житті не сказав.
І за крок до відважної смерті.
Будь таким, яким Бог тебе знав.

Ще мить...

Потерпи, най вона зачекає.
Ще мить...
Не спіши.
Вже весна наступає.
За мить... [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

9/11/15 18:54  Вінні Пох > VP_Son    20/02/15 16:51Дерево
Ну, не пісня, не фото, не шарж, але перфоменс ще той ;)))
Російський художник Петро Павленський підпалив двері будівлі ФСБ у Москві [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

17/09/15 12:19  Вінні Пох > VP_Son    20/02/15 16:51Дерево
Мирко Саблич записал новую песню для президента РФ с просьбой отлепиться от Украины и заняться российскими делами. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Також на відео бачу Лепса. Здається раніше він був іншої думки про політику росії. Якщо я нічого не плутаю.

15/06/15 18:02  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    30/03/15 14:08Дерево
"Сучасна молодь замість бл**дь каже Карл" - Подерв'янський презентував свою найповнішу збірку [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

30/03/15 14:08  VP_Son > ОК АКА Олюня    18/03/15 02:48Дерево

18/03/15 02:48  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    25/02/15 22:30Дерево

25/02/15 22:57  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    25/02/15 22:30Дерево

25/02/15 22:30  VP_Son > Вінні Пох    25/02/15 14:18Дерево

25/02/15 14:18  Вінні Пох > VP_Son    20/02/15 19:28Дерево

20/02/15 19:28  VP_Son > VP_Son    20/02/15 16:51Дерево
18+. Михалок(«Ляпис Трубецкой») о Пореченкове, Соловьеве и прочей колорадской швали [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/02/15 16:51  VP_Son   Дерево
Сподобалась пісня Джавелин [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Не знав куди її розмістити, тому вирішив створити нову тему. ;)
Пропоную розміщати тут мистецькі твори (пісні, картини, фото, шаржі і тп) протирашистської направленості.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100