RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ГНИ не признало декларацию по НДС налоговой отчетностью


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
24/02/15 22:09  Kurt2013Отправить письмо > Konstantin_D    24/02/15 21:25Дерево
Перевірте ще раз декларацію на відповідність вимогам п. 48.3 ПКУ (особисто для себе, щоб ще раз пересвідчитись)

Напишіть їм лист:
"На Ваш лист ____ повідомляємо, що ТОВ (ПП, ФОП) 17.12.2014 складено податкову декларацію з податку на додану вартість за листопад 2014 року у відповідності до форми затвердженої Наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 № 678 в якій зазначені наступні обовязкові реквізити:
- в графі "Тип документа" - звітна;
- в графі "Звітний (податковий) період, за який подається податкова декларація" - листопад 2014 року .... і т. д. по кожному пункту ст. 48, який Ви відображали в декларації.
В подальшому, перевіривши показники господарської діяльності підприємства, що відображені в декларації, та після накладення електронного цифрового підпису директора підприємства _____ та бухгалтера (якщо є) а також електронного цифрового відбитку печатки, декларацію з податку на додану вартість за листопад 2014 року засобами електронного звязку подано до ДПІ ____.В підтвердження прийняття декларації з податку на додану вартість за листопад 2014 року органами ДФС отримано квитанцію №1 (реквізити). Також в підтвердження прийняття декларації з податку на додану вартість за листопад 2014 року органами ДФС районного рівня отримано квитанцію №2 (реквізити).
Можете ще посилання на наказ зробити (ті що в пості)
Таким чином, ми вважаємо, що декларація з податку на додану вартість за листопад 2014 року подана ТОВ відповідає усім вимогам податкового законодавства та являється звітним податковим документом з податку на додану вартість, що подано ТОВ за листопад 2014 року, а наведені Вами у листі твердження не відповідають дійсності.....
У випадку вчинення подальших протиправних дій щодо невизнання документом податкової звітності податкової декларації з податку на додану вартість за листопад 2014 року поданої ТОВ, будемо вимушені повідомити про дані факти до уповноважених органів

Думаю десь так.

24/02/15 21:25  Konstantin_DОтправить письмо   Дерево
17.12.2014 г. предприятие в электронной форме подает в ГНИ декларацию по НДС.
Получает квитанцию №2 (документ доставлено до районного рівня. Прийнято пакет.)
18.12.2014 г. ГНИ отправляет предприятию письмо, согласно которого декларация по НДС не признана налоговой отчетностью на основании п.48.7 ст.48 НКУ в связи с нарушением п.48.3 ст.48 НКУ. В связи с чем ГНИ считает, что предприятие не подало отчет по НДС за ноябрь 2014 г.
Какие именно нарушения п.48.3 ст.48 НКУ допущены - не указано (да и указано не может быть, поскольку в устном порядке сообщили, что должны добровольно снять налоговый кредит по определенным фирмам).

Возник вопрос - а имела ли ГНИ право вообще писать такое письмо после принятия отчета?

49.9.
За умови дотримання вимог, встановлених статтями 48 і 49 цього Кодексу податкова декларація, надана платником, також вважається прийнятою:
49.9.1. за наявності... квитанції про отримання податкової декларації у разі її подання засобами електронного зв'язку...;
49.9.2. у разі, якщо контролюючий орган із дотриманням вимог пункту 49.11 цієї статті не надає платнику податків повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації або у випадках, визначених цим пунктом, не надсилає його платнику податків у встановлений цією статтею строк.

49.11. У разі подання платником податків до контролюючого органу податкової декларації, заповненої з порушенням вимог пунктів 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу, такий контролюючий орган зобов'язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови:
49.11.1. у разі отримання такої податкової декларації, надісланої поштою або засобами електронного зв'язку, - протягом п'яти робочих днів з дня її отримання;

Но в данном случае:
1) квитанция №2 о принятии есть;
2) "повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації" - не присылали. А упомянутое письмо названо "Щодо надання звітності з ПДВ", и в нем не отказывают в принятии декларации, не признают её налоговой отчетностью.

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
квитанція про приймання податкового документа в електронному
вигляді (далі - друга квитанція) - електронний документ, що
формується програмним забезпеченням органів ДПС та засвідчує факт
та час приймання (неприймання) податкового документа в
електронному вигляді у базу даних органів ДПС;

7.5 підтвердженням платнику податків прийняття його
податкових документів до бази даних ДПС є друга квитанція в
електронному вигляді у текстовому форматі,...

7.6 якщо надіслані податкові документи сформовано з помилкою,
то платнику податків надсилається друга квитанція в електронному
вигляді у текстовому форматі про неприйняття податкових документів
в електронному вигляді із зазначенням причин.

И еще один вопрос - что теперь делать?
1) попросту забить на письмо ГНИ (т.к. есть квитанция №2 и нет отказа в приеме) и ждать от ГНИ штрафных санкций за неподачу, от которых и отбиваться.
2) написать в ГНИ письмо в стиле "у нас все документы в порядке, а вы учите мат.часть".

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100