RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як ознайомити з наказом мобілізованого працівника?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/04/15 13:20  Болбочанин > _justice_    18/03/15 15:36Дерево
Вибачте. подивився на слово -"звільнення" не звернув уваги на "як ознайомити".
увільнення від роботи - це не звільнення (запис в трудову не вноситься про такий наказ). Ознаймоити варіанти:
1. ознайомити "заднім числом" коли працівник буде "доступний".
2. Вислати копію наказу і повідомлення на адресу реєстрації (не думаю що це дуже правильний хід).
3. Передати наказ про увільнення у військомат, який мобілізував. для ознайомлення мобілізованого з цим наказом.
Третій думаю найкращий варіант.

3/04/15 13:09  Болбочанин > _justice_    18/03/15 15:36Дерево
Призов військовозобов'язаних та резервістів на військову службу у зв'язку з мобілізацією та звільнення з військової служби у зв'язку з демобілізацією проводяться в порядку, визначеному Законом України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (стаття 39 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу").
За громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності.

Отже, громадяни, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, не підлягають звільненню, вони увільняються від роботи (звільняються від виконання посадових обов'язків) відповідно до статті 119 КЗпП України. При цьому за ними зберігається середній заробіток на період до одного року (починаючи з дати початку проходження військової служби).


18/03/15 16:35  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kyivlegal    18/03/15 16:12Дерево
+100 :)
+ он еще может быть в учебке

18/03/15 16:12  kyivlegalОтправить письмо > _justice_    18/03/15 15:36Дерево
Поїхати до нього і ознайомити, заодно і передачку від фірми передасте.
І для компанії корисно і людині приємно ))

18/03/15 15:46  lyktorОтправить письмо > _justice_    18/03/15 15:36Дерево
ознайомлюйте бухгалтерію та безпосереднього керівника Працівника ...

18/03/15 15:36  _justice_Отправить письмо   Дерево
Працівника було мобілізовано, а лише через декілька днів про це дізнались на підприємстві, де він працював. На підприємство прийшло повідомлення про мобілізацію. Тепер потрібно видати наказ про звільнення працівника від виконання обов’язків і збереження зар. плати і місця роботи. Як з таким наказом ознайомити працівника, якщо працівник вже проходить службу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100