RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Протипожежна сигналізація


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/04/18 16:23  альт > альт    2/04/18 15:11Дерево
Я так розумію, що треба дивитисяь додаток А до ДБН Системи протипожежного захисту ДБН В.2.5-56-2014

2/04/18 15:11  альт > овчарка-2    15/04/15 10:57Дерево
Чи вірно я розумію, що у випадку незначного ступіню ризику, сигналізація не є обов.язковою? Декларацію подавали.
Перелік однотипних за призначенням об'єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації втратив чинність.
Де прямо це питання розкрито знайти не можу

25/03/18 13:36  ShellОтправить письмо > Годувальник    12/03/18 11:48Дерево
Поставте ППС і матимете спокій.
Заодно виведіть це все на пульт.
Не так вже воно й дорого...

12/03/18 11:48  Годувальник > ОК АКА Олюня    15/04/15 12:18Дерево
Доброго дня. Підкажіть чи потрібно мати у кафе протипожежну сигналізацію? Кафе складається з маленької окреморозташованої одноповерхової будівлі.
У Правилах пожежної безпеки п. 1.2. зазначено: "Будинки, приміщення та споруди повинні обладнуватися системами протипожежного захисту відповідно до ДБН В.2.5-56:2014 "Системи протипожежного захисту".". В переліку ДБН є п. 4.8.3.5.1 за яким вимоги по СПС по окремо розташованим закладам харчування є для закладів з площею обідньої зали понад 50 м. кв. При цьому у кафе є дві окремих обідніх зали 40 + 40 м. кв. Площа окремої зали менше, а якщо сумарно дві зали - більше. Чи потрібно мати СПС у цьому випадку чи ні?

15/04/15 12:18  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Пожежник    15/04/15 11:45Дерево

15/04/15 11:45  Пожежник > овчарка-2    15/04/15 11:10Дерево
У нашої будівлі не значний ступень ризику.
Я так розумію, що сигналізація не обов'язкова?
Дякую Вам за допомогу!

15/04/15 11:10  овчарка-2Отправить письмо > Пожежник    15/04/15 11:01Дерево
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ МНС України 19.10.2004 N 126
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 листопада 2004 р. за N 1410/10009

ПРАВИЛА пожежної безпеки в Україні [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 29 лютого 2012 р. № 306
Київ
Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки

15/04/15 11:01  Пожежник > овчарка-2    15/04/15 10:57Дерево
не знаю, як це визначити?
Офісне приміщення трьох поверхове думаю більше 300 квадратів

15/04/15 10:57  овчарка-2Отправить письмо > Пожежник    15/04/15 10:30Дерево
какая категория пожароопасности предприятия?

15/04/15 10:30  Пожежник   Дерево
Доброго дня шановні форумчани.
Цікавить наступне питання, чи обов'язково потрібна пожежна сигналізація в офісному приміщенні яке у власності юридичної особи і яке використовується безпосередньо власником? Яким нормативним документом встановлено? Також прошу підтвердити чи спростувати, що якщо є договір страхування приміщення встановлювати протипожежну сигналізацію не обов'язково?
Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100