RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Передача бухгалтерских и других документов в архив после проверки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/04/16 14:59  Yaneto4kaОтправить письмо > Marlboro!    22/04/15 12:23Дерево
Подскажите пожалуйста, можно ли Областное коммунальное предприятие исключить из списка формирования Национального архивного фонда, т.к. в процессе работы предприятия не созданы документы, которые имеют социально-политическую и научно-историческую ценность? Чем это можно регламентировать? Мы коммунальное предприятие- сеть аптек.Областной архив игнорирует наши письма по поводу исключения.

4/09/15 14:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Artem82    4/09/15 12:36Дерево
Не бажаєте - не надавайте. Сховайте у себе на дачі, а слідчому - тупо відмовте у наданні доступу. Прийдуть з обшуком - не знаюдуть. От і вся проблема.

4/09/15 12:42  Marlboro! > Artem82    4/09/15 12:36Дерево
1) Ну так це зменшує вірогідність відповіді. В цю тему будуть заходити люди по бухгалтерській, а не "кримінальній" лінії [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2) Компроміс і не є підставою

4/09/15 12:36  Artem82Отправить письмо > Marlboro!    4/09/15 12:13Дерево
1)не хотів зайвих тем створювати
2)нема бажання документи надавати, інших підстав не бачу

4/09/15 12:13  Marlboro! > Artem82    4/09/15 12:07Дерево
Яким чином Ваше питання стосується теми про документи і архів?
І яким чином досягнення компромісу звільняє від виконання вимог КПК?

4/09/15 12:07  Artem82Отправить письмо > Евгений Осычнюк    22/04/15 17:48Дерево
По контрагенту, якому було досягнуто податковий компроміс, порушена кримінальна справа. Податкова міліція вимагає надання первинних документів по взаємодії з цим контрагентом, посилаючись ст..ст.9,40,91,93 КПК. Як вважаєте, колеги, чи потрібно надавати, або достатньо послатися на рішення про досягнення компромісу?

22/04/15 17:48  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Василек Степанов    22/04/15 12:18Дерево
Навіщо Вам такі складнощі - архіви-мархіви та т.ін.? Для здачі в архів треба буди складати опис, возити бАмаги туди-сюди, гроші за зберігання платити. Краще покладіть їх тещі в гараж (якщо "маски-шоу" боїтесь), і виймайте звідти по необхідності.

22/04/15 12:23  Marlboro! > Василек Степанов    22/04/15 12:18Дерево
Якщо архів не буде дотримуватись вимог згаданого нижче переліку Мінюсту - відповідати будете Ви як платник податку. Податкова, скоріш за все, буде виходити з того, що сформовані витрати і податковий кредит неправомірні.
Тим не менше, будуть підстави стягувати збитки з архіву - впевнений Ви розумієте, наскільки невигідний варіант.
Але не думаю, що архів одразу ці документи знищить (коли здаватимете обов'язково узгодьте, що здаєте документи на зберігання, а не знищення) - якщо Ви звісно не мали на увазі варіант змови з архівом. Вона може обійтись дорожче, аніж потенційні вигоди.

22/04/15 12:18  Василек Степанов > Marlboro!    22/04/15 12:09Дерево
Таким чином, якщо зараз наше товариство після проведення планової перевірки та поданння заяви про компроміс, передасть документи до архіву, а районна ДПІ призначить позапланову перевірку у звязку з розглядом заяви про компроміс, то це не буде порушенням. Ми запросимо дані документи з архіву та якщо дані документи з архіву не будуть нам передані, наприклад, у звязку з втратою або з інших причин, які дії ДПІ будуть у подальшому, на Ваш погляд ?

22/04/15 12:09  Marlboro! > Василек Степанов    22/04/15 11:54Дерево
Із статті 78: Контролюючим органам забороняється проводити документальні позапланові перевірки, які передбачені підпунктами 78.1.1, 78.1.4, 78.1.8, 78.1.11 пункту 78.1 статті 78 цього Кодексу, у разі, якщо питання, що є предметом такої перевірки, були охоплені під час попередніх перевірок платника податків.
Жоден з цих підпунктів не включає компромісу, тому перевіряти в рамках компромісу можуть без обмежень цим пунктом.

По закону Ви взаємодієте виключно з податковою, в якій стоїте на обліку (як я розумію, у Вас це районна ДПІ). Тому, скоріш за все обласна втручається в роботу районної і це якісь їхні регламентні відносини, Ви до цього відношення не маєте. Якщо обласна забороняє районній компроміс без перевірки, то в результаті, певно, районна також прийме рішення про перевірку і не досягне компромісу без неї.

22/04/15 11:54  Василек Степанов > Marlboro!    22/04/15 11:41Дерево
Стосовно питання по компромісу - ну, податкова в праві проводити перевірку для досягнення компромісу

Це право має районна ДПІ котра проводила планову перевірку чи обласне управління ДФС ?

а сам по собі факт того, що цей період вже раніше був перевірений, не відміняє цього права

Чому? Там начеб то норму нову прийняли яка забороняє повторно перевіряти якщо вже було проведено перевірку періоду, чи я щось напутав ?

Дякую

22/04/15 11:41  Marlboro! > Василек Степанов    22/04/15 11:36Дерево
Подивіться тему знизу вверх: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] - в цьому разі положення переліку Мінюсту не застосовується. Статті 44, 102 і 121 вимагають зберігати документи протягом 1095 днів (є нюанси тільки з початком перебігу строку), а не 5 років.

Стосовно питання по компромісу - ну, податкова в праві проводити перевірку для досягнення компромісу, а сам по собі факт того, що цей період вже раніше був перевірений, не відміняє цього права.

22/04/15 11:38  Василек Степанов > ОК АКА Олюня    22/04/15 11:27Дерево
Спасибо, а НКУ также содержит срок хранения и он отличается от срока в указанном Вами законе ?

22/04/15 11:36  Василек Степанов > Marlboro!    22/04/15 11:15Дерево
Дякую, а яка норма ПК передбачає строк зберігання 3 роки ? Якщо наприклад на товаристві пройшла планова перевірка, товариство подало заяву на податковий компроміс, районна податкова інспекція не заперечує, а область категорично проти і вимагає провести позапланову перевірку, це взагалі на Ваш погляд законно ?

22/04/15 11:27  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Василек Степанов    22/04/15 11:08Дерево
Перелік типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року № 578/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 квітня 2012 року за № 571/20884 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

22/04/15 11:15  Marlboro! > Василек Степанов    22/04/15 11:08Дерево
Крім того, встановлені строки (3 роки ПКУ і 5 років НПА мінюсту) не зобов'язують Вас особисто зберігати ці документи. Це строки які встановлюють "строк життя" документів, тобто після якого строку їх можна знищувати.
Тобто, здати в архів документи можна і за 2014 і за 2015 рік, архів просто зобов'язаний буде їх зберігати в себе і надавати на Вашу вимогу (зберігання, звичайно, платне).

22/04/15 11:13  Marlboro! > Василек Степанов    22/04/15 11:08Дерево
Якщо Вас питання цікавить тільки в розрізі податкової, то так, можете здавати. Ви зобов'язані зберігати тільки документи за останні 1095 днів (порядок обчислення цього строку вказано в статті 44 ПКУ).

22/04/15 11:08  Василек Степанов   Дерево
Подскажите пож. если на предприятии прошла плановая проверка ГНИ за 3 года, то может ли предприятие сдать эти документы в архив ? Ранее я слышал, что для бухгалтерских и финансово-хозяйственных документов предусмотрен срок для сдачи - 5 лет и не ранее, так ли это ? Благодарю

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100