RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи обов'язково затверджувати договір із депозитарною установою загальними зборами?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/04/15 13:47  Заплутався > Mark-Don    23/04/15 11:57Дерево
Як Ви думаєте, чому змінились вимоги щодо необхідності затвердження в протоколі форми повідомлення акціонерам та умов договору із депозитарною установою?

23/04/15 11:57  Mark-DonОтправить письмо > Заплутався    23/04/15 10:10Дерево
1. Что у вас правильно или нет, можно только сказать, увидев докумены
2. В протоколі достатньо вказати тільки ту інформацію, яку вимагає Положення

23/04/15 10:10  Заплутався > Mark-Don    23/04/15 09:49Дерево
Дякую! Про Дінай не чув, буду вивчати умови.

Щодо моєї ситуації - значить все правильно, достатньо в протоколі вказати тільки ту інформацію, яку вимагає Положення?

23/04/15 09:49  Mark-DonОтправить письмо > Заплутався    23/04/15 09:32Дерево
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІСНУВАННЯ ІМЕННИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ У БЕЗДОКУМЕНТАРНІЙ ФОРМІ (Затверджено Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22 січня 2014 р. N 47, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 лютого 2014 р. N 241/25018)

Вот тут и есть ответы на ваши вопросы.
На дальнейшее - советую почаще выходить на сайт НКЦПФР и ПАРД - будете в курсе новелл законодательства о ЦБ.
Очень хорошо помогает подписка на информационные системы компании "Динай" - недорого и очень !!! полезно. Пользуюсь 22 года. Лучшего пока ничего не видел.
Я не сотрудник Диная и не агент по продажам, а всего лишь пользователь, который очень доволен продуктами этой компании.

23/04/15 09:49  Заплутався > Заплутався    23/04/15 09:32Дерево
Знайшов. Таки необов'язково.
Про затвердження Положення про порядок забезпечення існування іменних цінних паперів у бездокументарній формі
2. Рішення оформлюється протоколом (наказом) уповноваженого органу емітента, який повинен містити:

реквізити емітента: повне та скорочене (за наявності) найменування згідно з установчими документами; код за ЄДРПОУ, реєстраційний код за ЄДРІСІ (для пайового інвестиційного фонду); місцезнаходження згідно з реєстраційними документами; адресу для поштових повідомлень; телефон, факс; перелік посадових осіб емітента, які мають право діяти від імені емітента без доручення;

реквізити випуску іменних цінних паперів документарної форми існування, щодо якого прийнято Рішення, - вид/характеристику/серію, різновид, тип цінних паперів; дані свідоцтва про реєстрацію випуску (дата реєстрації, орган, що видав свідоцтво, та реєстраційний номер випуску); міжнародний ідентифікаційний номер цінних паперів, що був призначений для випуску цінних паперів у документарній формі існування;

реквізити Центрального депозитарію, який буде обслуговувати випуск цінних паперів, щодо якого прийнято Рішення (найменування, код за ЄДРПОУ, місцезнаходження);

реквізити депозитарної установи, у якій емітент буде відкривати рахунки в цінних паперах власникам цінних паперів (найменування, місцезнаходження, телефони контактної особи, код за ЄДРПОУ; дані ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності депозитарної установи - номер ліцензії, дата видачі, орган, що видав ліцензію);

кількість і відсоток голосів членів уповноваженого органу емітента, які беруть участь у засіданні, та кількість і відсоток голосів членів уповноваженого органу емітента, які голосували за прийняття рішення у разі, якщо рішення прийнято колегіальним органом.

До дати прийняття уповноваженим органом емітента Рішення емітент повинен узгодити з уповноваженим органом депозитарної установи питання щодо надання нею послуг із забезпечення існування цінних паперів випуску у бездокументарній формі (переведення цінних паперів випуску у бездокументарну форму існування) та подальшого обслуговування рахунків у цінних паперах випуску на підставі договору, передбаченого цим Положенням.

23/04/15 09:32  Заплутався > Заплутався    22/04/15 17:43Дерево
Положення про порядок переведення випуску іменних акцій документарної форми існування у бездокументарну форму існування у 2014 р. втратило чинність.
Який нормативний акт регулює дане питання сьогодні?

22/04/15 17:43  Заплутався > Заплутався    22/04/15 17:31Дерево
До речі, не зустрів і вимоги затверджувати загальними зборами АТ форму повідомлення акціонерам про проведення дематеріалізації.
Це я погано шукав чи такої вимоги вже немає?

22/04/15 17:31  Заплутався   Дерево
Загальні збори АТ мають намір прийняти рішення про дематеріалізацію.
Раніше умови договору із зберігачем затверджували рішенням загальних зборів акціонерів АТ.
Чи є така сама вимога щодо затвердження умов договору із депозитарною установою, у якій АТ буде відкривати рахунки в ЦП власникам акцій?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100