RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як повернути вилучений працівниками міліції ніж

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

21/05/15 17:47  Рибак 555 > Евгений Осычнюк    21/05/15 17:10Дерево
Якщо я правильно розумію то слідчий мав діяти як викладено нижче. Тобто подати клопотання про арешт вилученого.

Згідно ч.5 ст.171 КПК України клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

Відповідно до ч.1 ст.172 КПК України клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду, за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.

21/05/15 17:10  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Рибак555    21/05/15 15:26Дерево
Якщо свідки надійні - напишіть докладну скаргу на ім*я начальника РВ по териториальності, опишіть всю фабулу подій, з посиланням на свідків. Повинні надати відповідь - залежно від змісту можна рухатись далі.

21/05/15 15:26  Рибак555 > Red Tag    21/05/15 14:55Дерево
У мене ніяких,але вилучення проводилось при свідках, які мені відомі.

А які документи мені мали надати при вилученні?

21/05/15 14:55  Red Tag > Рибак 555    21/05/15 14:46Дерево
Какие документы есть об изъятии ножа?

21/05/15 14:46  Рибак 555   Дерево
Біля будинку при беседі з ППС,мною було зазначено що в сумці ніж.
оглянувши ніж ППС викликало оперативну розшукову групу. Оперативно розшукова група
вилучила ніж. Знайти слідчого та надати копії єкспертних висновнів йому
неможливо щоб повернути ніж. Підкажіть будласка яким чином діяти щоб якнайшвидше повернути свій ніж.
Куди писати та наякі закони та статті ссилатись.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100