RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

чому у Розкладі хвороб Наказу №402 мобілізованих прирівнюють до контрактників?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

24/05/15 00:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Улліс    23/05/15 23:23Дерево
всяко может быть. не исключаю, что какое-то разъяснение дадут, или оно уже есть

23/05/15 23:23  Улліс > ОК АКА Олюня    23/05/15 23:00Дерево
Підозрюю, що відповідь я отримаю "ні про що" та ще й тоді, коли вже буду в учебці))

23/05/15 23:00  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Улліс    23/05/15 22:52Дерево
обратитесь с письменным запросом в МОУ

23/05/15 22:52  Улліс > ОК АКА Олюня    23/05/15 21:34Дерево
Раніше (до внесення фрази "військова служба за призовом під час мобілізації, на особливий період" у п. 4 ст 2 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу") види військової служби узгоджувалися з контингентами, що проходять медичний огляд у наказі №402. Зараз - ні. Мобілізований, це не контрактник - бажання служити не виявляє, контракт не підписує, часто не має ніякої попередньої військової служби/підготовки/спеціальності.
Відповідно - оцінка його фізичного стану за вимогами Графи ІІ має бути додатково врегульована, бо інакше Наказ № 402 взагалі не може бути застосований до мобілізації.
-------------
Дякую за посилання - буду вивчати

23/05/15 21:58  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Улісс    23/05/15 17:52Дерево

23/05/15 21:37  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Улісс    23/05/15 17:52Дерево
Для мобилизованных 2 графы - II и III

23/05/15 21:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Улісс    23/05/15 17:52Дерево
Вы все сводите к наличию/отсутствию контракта?

23/05/15 17:52  Улісс   Дерево
Доброго дня

Я отримав повістку на мобілізацію. При проходженні мед.комісії виявлено сколіоз 2-ї стадії та остеохондроз. При цьому, у картці медогляду травматолог записав ступінь обмежень - «ст. 51 в», але висновок - «придатний». Мені пояснив, що у Розкладі хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби (Наказ Міністра оборони № 402) мобілізовані відносяться до Графи II (Громадяни, військовослужбовці, які приймаються та проходять військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського та старшинського складу) При цьому, у п. 4 ст 2 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» військова служба за призовом під час мобілізації, на особливий період це окремий вид військової служби, а служба за контрактом - окремий.

Чи законно з юридичної точки зору військовозобов’язаних, призваних під час мобілізації, відносити до контингенту Графи ІІ - контрактників? Яким нормативним документом це передбачено?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100