RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Опять про ценные бумаги

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

13/08/04 17:31  KosErohОтправить письмо > vvo    13/08/04 17:27Дерево
не догма, но КОСвенное доказательство :-)

13/08/04 17:27  vvoОтправить письмо > KosEroh    13/08/04 17:12Дерево
Привет Костя! Я думаяю ты понял , что я по поводу беса пошутил :-)))
Я согласен, что он прав, а вот форма декларации и порядок ее заполнение - не догма

13/08/04 17:12  KosErohОтправить письмо > vvo    13/08/04 16:13Дерево
Слава привет :-)) ниче я тебя не путал :-)) это ты сам такое придумал :-Р и вообще, у меня скоро отопуск - работать и думать уже неохота :-))))))))

Артем, конечно же, прав... Да и форма и порядок заполнения Декларации по прибыли подтверждают это

13/08/04 16:37  Артем БожкоОтправить письмо > vvo    13/08/04 16:13Дерево
ну, с нашим законодательством можно вообще доказать невозможное или оспорить прописную истину:))
Но в данном случае, мне кажется, нереально

13/08/04 16:13  vvoОтправить письмо > Артем Божко    13/08/04 16:05Дерево
Привет! Да, ты во многом прав...наверно так оно и есть. Я вот до недавнего времени тоже так считал, а вот недавно бес (KosEroh) меня попутал и я засумливалси :-)) Вернее, через чур был большой соблазн увеличить сумму валовых расходов...

13/08/04 16:05  Артем БожкоОтправить письмо > vvo    13/08/04 15:38Дерево
Привет, Слава!
я бы читал так:
Ключевые слова:
1. переносится на зменшення фінансових результатів від операцій з цінними паперами.
2. У порядку, визначеному статтею 6 Закону.
Т. е. в любом случае относится не на ВР, а на уменьшение финрезультатов. Из статьи 6 берется только порядок переноса.
Получается следующее:

Якщо ФІНАНСОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ ВІД ОПЕРАЦІЙ З ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ ОДНОГО ВИДУ за результатами податкового року має від'ємне значення, сума такого від'ємного значення підлягає включенню до складу ВИТРАТ НА ПРИДБАННЯ ЦІННИХ ПАПЕРІВ ЦЬОГО ВИДУ першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ВІД ОПЕРАЦІЙ З ЦІНИМИ ПАПЕРАМИ за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням від'ємного значення ФІНАНСОВОГО РЕЗУЛЬТАТУ ВІД ОПЕРАЦІЙ З ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ попереднього року у складі ВИТРАТ НА ПРИДБАННЯ ЦІННИХ ПАПЕРІВ таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

13/08/04 15:38  vvoОтправить письмо   Дерево
7.6.1 Якщо протягом звітного періоду витрати на придбання кожного з окремих видів цінних паперів, а також деривативів, понесені (нараховані) платником податку, перевищують доходи, отримані (нараховані) від продажу (відчуження) цінних паперів або деривативів такого ж виду протягом такого звітного періоду, від'ємний фінансовий результат переноситься на зменшення фінансових результатів від операцій з цінними паперами або деривативами такого ж виду майбутніх звітних періодів у порядку, визначеному статтею 6 цього Закону.

6.1. Якщо об'єкт оподаткування платника податку з числа резидентів за результатами податкового року має від'ємне значення об'єкта оподаткування (з урахуванням суми амортизаційних відрахувань), сума такого від'ємного значення підлягає включенню до складу валових витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування попереднього року у складі валових витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

Коллеги, правильно ли я понимаю, что отрицательные рез. по операц. с ЦБ по итогам года можно признать в первом квартале следующего года ВР? Если нет, то какой же тогда порядок к ЦБ расходам предусмотрен в ст.6?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100