RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ПДФО від спадщини к Криму


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/05/15 13:17  OAVОтправить письмо > 2916430    28/05/15 12:22Дерево
12.3. Під час тимчасової окупації справляння податків і зборів, єдиного соціального внеску та застосування реєстраторів розрахункових операцій відносно території ВЕЗ "Крим" діють з урахуванням того, що:
1) загальнодержавні податки і збори, визначені статтею 9 Податкового кодексу України, статтею 271 Митного кодексу України, єдиний внесок, встановлений Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, справляння якого здійснюється відповідно до Закону України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування", не справляються з доходів, отриманих юридичними особами (їх відокремленими підрозділами) та фізичними особами на тимчасово окупованій території, операцій та/або з інших об’єктів оподаткування (в тому числі об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням) на тимчасово окупованій території. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Можливо я помиляюсь,але, якщо на момент отримання права власності на зем.ділянку Крим вважався окупованим, то і податок не потрібно платити.

28/05/15 12:22  2916430Отправить письмо   Дерево
На початку 2014р. була отримана спадкоємцем не перша черга спадкування) спадщина (земельна ділянка с/г призначення) в АР Крим, про що оформлені всі необхідні документи.
У зв'язку з анексією Криму спадкоємець фактично позбавлений права на спадкове майно.
За місцезнаходженням спадкоємця в податковій вимагають сплатити ПДФО від вартості отриманого спадкового майна.
Чи являється анексія Криму і фактичне позбавлення права власності на спадкове майно підставою для звільнення від сплати ПДФО від вартості такого отриманого спадкового майна?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100