RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Військовозобов'язані


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/06/15 00:38  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > vityok999    3/06/15 00:30Дерево
эта статья о призыве на срочную службу

3/06/15 00:30  vityok999 > ОК АКА Олюня    1/06/15 21:27Дерево
Я знайомий з цією статею, але справа в тому коли я її читав а це було 2014 року то поправок до цієї статті не було,тобто замість 27 років було 25.А поправку про те що, " які не досягли 27-річного віку" прийняли 2015 року.На той момент мені вже виповнилось 25.Це означає що за законом до якого не було ще внесено поправок я мав бути знятий чи звільнений з військового обліку за віком і мені мали видати військовий білет де зазаначено що не служив чи якце все мало проходити?

1/06/15 21:27  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > vityok999    1/06/15 20:34Дерево
не путайте призыв на срочную службу и призыв по мобилизации

Стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

1. На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

1/06/15 20:34  vityok999   Дерево
В мене ситуація-в кінці минулого 2014 року виповнилось 25. Але за збігом певних обставин(навчання) я не служив у ЗСУ.Поправки до закону "Про військовий обовязок..." де йдеться про збільшення віку військовозобовязаних до 27 були прийняті вже цього року.Навчання я вже закінчив намагаюсь влаштуватись на роботу в даний момент.Питання-чи можуть прислати повістку чи за старими нормами закону у військовому комісаріаті повинні були зняти мене з обліку?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100