RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи достатньо для простого векселю (строк оплати наступив) одного індосаменту та угоди для цесії?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/06/15 15:50  Platon_777 > gloria60    11/06/15 14:40Дерево
дякую,чудові прецеденти:)

11/06/15 14:40  gloria60 > Platon_777    11/06/15 12:12Дерево
судя по пункту 11 этого Пленума, [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
И, например, этого решения суда [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
То вам даже и без индоссамента можно обойтись..
А так, как по мне, то делайте индоссамент и соглашение об уступке - и все.

11/06/15 12:12  Platon_777   Дерево
Є простий вексель з датою виплати, яка вже пару років як наступила, і відносно трасата порушено справу про банкрутство,наші вимоги як кредиторів по векселям визнані судом і нас включено до реєстру кредиторів.
Тепер хочемо відступити права по векселю новому кредитору з компенсацією боргу.
Згідно ст. 20 Уніфікованогокон закону про переказні векселі та прості векселі індосамент, вчинений після протесту в неплатежі або після закінчення строку, встановленого для вчинення протесту, має лише наслідки звичайної цесії.
Згідно ст. 16 цього закону Власник переказного векселя вважається його законним держателем, якщо його право на вексель базується на безперервному ряді індосаментів, навіть якщо останній індосамент є бланковим.
Тож,як вбачається наявність індосаменту є обовязковою.
Але,для того щоб також передбачити інші умови цесії (оплата,передача),які не визначені шляхом вчинення індосаменту,то ми також плануємо зробити угоду про відступлення прав по векселю,в якій будуть визначені всі істотні умови цього праввочину (оплата,передача векселю тощо).
Але є хвилювання,що щось не враховано із вимог заокнодавсва для обігу цінних паперів,хто стикався,може підтвердити правильність чи вказати на хибність викладеної пропозиції щодо цесії?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100