RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Набуття істотної участі без погодження Нацфінпослуг


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/06/15 12:37  gloria60 > turist37    19/06/15 10:38Дерево
ЗАКОН УКРАЇНИ


Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг

10. У разі виявлення органом, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, факту набуття особою істотної участі у фінансовій установі або збільшення особою своєї істотної участі до рівня, визначеного частиною п'ятою цієї статті, без отримання письмового погодження органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, зазначений орган призначає у двотижневий строк довірену особу, якій передається право брати участь у голосуванні.

Довірена особа призначається з числа осіб, запропонованих фінансовою установою, на період до усунення порушення вимоги, визначеної частиною п'ятою цієї статті.

Довірена особа зобов'язана під час голосування діяти в інтересах кваліфікованого та зваженого управління фінансовою установою.

(статтю 9 доповнено частиною десятою
 згідно із Законом України від 02.06.2011 р. N 3462-VI)

11. Рішення загальних зборів учасників, прийняті з порушенням вимог, визначених частинами дев'ятою та десятою цієї статті, не мають юридичної сили.

19/06/15 10:38  turist37Отправить письмо   Дерево
Колеги доброго дня, скажіть будь-ласка чим може загрожувати набуття істотної участі у Фінустанові без погодження НАЦФІНПОСЛУГ (у нашій ситуації його майже нереально отримати)
Відповідно до п.1.6 Порядку про Погодження набуття/збільшення істотної участі,
Якщо особа набуває істотної участі у фінансовій установі ... без отримання погодження Нацкомфінпослуг ... така особа не має права прямо чи опосередковано, повністю чи частково користуватися правом голосу придбаних акцій (часток) та брати будь-яким чином участь в управлінні фінансовою установою.

Насправді нас вищенаведений варіант влаштовує, однак чи непередбачено за це будь-яких штрафних санкцій ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100