RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Договір оренди землі та зміна розпорядника земельної ділянки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/03/17 17:15  novak1 > Marlboro!    6/07/15 16:54Дерево
Щодо реєстрації зрозуміло, а як щодо розпорядження?
укладено договір оренди землі в березні 2004 року (після вступу в дію закону про оцінку земель) , але розпорядження на передбачу землі було винесено до вступу. Прокурор хоче визнати недійсним договір через відсутність нормативно-грошової оцінки у договорі

7/07/15 16:42  Molodoi_Gariacii > makc.zp.ua    6/07/15 14:38Дерево
Знайдіть рішення ВСУ (Ілліч Агро)щодо істотних умов, де ВСУ каже, що істотні умови, які передбачені законом, повинні бути саме на момент підписання, а не реєстрації.

Таким чином покажите реєстраційній службі.

6/07/15 16:54  Marlboro! > makc.zp.ua    6/07/15 14:38Дерево

6/07/15 14:38  makc.zp.ua   Дерево
Доброго дня.
Є договір оренди земельної ділянки укладений між районною державною адміністрацією та господарством. Договір було укладено в 2012 році на підставі розпорядження голови РДА. Державна реєстрація не була проведена.
Зараз при зверненні до реєстраційної служби для проведення реєстрації відмовляють у реєстрації у зв'язку з тим що змінився розпорядник землі, посилаючись на статтю 122 ЗК та відсилаючи до Держземагенства для укладення нового договору з ними.
Я вважаю що на момент укладення договору розпорядник була РДА і підстав для відмови немає, оскільки розпорядником на той час була РДА.
Ваші думки???

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100