RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Налоговая постоянно заставляет подавать форму 6 регистратору

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

21/09/15 16:32  Marlboro! > poltava1973    21/09/15 15:50Дерево
Можете написати в податкову про ці обставини (+ прикласти копію листа з поверненням). Але реально податкова це робити не зобов'язана (тільки якщо в неї буде свій інтерес), окрім того не впевнений, що це якось допоможе.
Звертайтесь до суду - там буде пофіг що там директор отримує чи не отримує.

21/09/15 15:50  poltava1973Отправить письмо > Евгений Осычнюк    26/08/15 13:39Дерево
Господа юристы, подскажите, а если мне наоборот нужно установить юридический адрес фирмы, я могу написать заявление в налоговую милицию и инициировать проверку?
Дело в том, что я как бывший сотрудник решила судиться с предприятием. Фактический и юридический - в разных городах.
На фактическом адресе нет директора, а отправленные письма на юр.адрес возвращаются, как "нет за местом нахождения".

26/08/15 13:39  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > vblagov    26/08/15 12:12Дерево
Також можна заяву про порушення КП за протидію законній підприємницькій діяльності. Якщо притягнуть - буде саме те!

26/08/15 12:39  Marlboro! > vblagov    26/08/15 12:12Дерево
Скаржіться куди тільки можна. Скарги подавайте через канцелярію щоб ставили відмітки про прийняття і у всіх вимагайте письмової відповіді про результати розгляду.
Скарги подавайте в саму ДПІ, в ГУ ДФС Києва, безпосередньо в ДФСУ, в Мінфін, в Кабмін, в Адміністрацію президента. Можна (опціонально, на скільки бажання вистачить) в прокуратуру/СБУ/МВС.

26/08/15 12:12  vblagov > Евгений Осычнюк    8/07/15 12:44Дерево
Колеги, в нашого підприємства аналогічна ситуація. Робимо щотижневе підтвердження. Але... За останні 3 місяці - щоразу після подання форми 6 - на НАСТУПНИЙ день - стан знімається, а ще через день знову ставиться. Без будь-якого виходу на місце податківців. Останнього тижня було просто "кіно" - о 17-55 було знято стан (так як цього дня отримали вони підтвердження від реєстратора), а вже в 18.04 - знову поставлено 9 стан.... Звичайно без виходу на місце))). Було написано 2 скарги на керівника (це Голосіївський район м. Києва) - відповідей не отримано. А "воз и ныне там"...
Що порадите? Позов до суду чи скарга в ГУ ДФС м. Києва? Щотижнево подаємо... чи подавати щоденно)))? але це виходячи з останніх подій цього тижня теж не вихід.

11/08/15 13:29  ТАГ > Software    7/07/15 14:58Дерево

11/08/15 13:05  dima-uristОтправить письмо > Евгений Осычнюк    7/07/15 19:40Дерево
Как показывает практика нужно менять юридический адрес предприятия. Желательно на фактический.
Контакты только в профиле!

8/07/15 12:45  Marlboro! > Software    8/07/15 12:38Дерево
Безумовно, "кашу маслом не испортишь" - за подання будь-яких скарг з Вас плату не візьмуть, а їм по кожній скарзі треба оформити матеріали реагування, етс.
Я не пропоную Вам просто тупо прогинатись, але все ж закликаю оцінювати ситуацію прагматично. Якщо мавпа в зоопарку кидається в Вас екскрементами, то не обов'язково лізти до неї в клітку бити морду.

8/07/15 12:44  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Software    8/07/15 12:38Дерево
Я именно об этом. В работе наших госорганов действуют принципы рекетиров: нет смысла тратить силы на клиента, который сопротивляется выполнению поставленных задач (показателей, получению мзды и т.п.), если есть куча "лохов", готовых на все по щелчку пальцами.
И кстати, если бы последних было критически мало - у нас бы уже давно было правовое государство. Сами провоцируем своим бездействием.

8/07/15 12:39  смт > Software    8/07/15 12:22Дерево
Я думаю, если вас систематически не могут найти по одному и тому же адресу, по которому вы реально находитесь это хороший повод сходить в суд и признать их действия незаконными
Должно помочь, особенно после второго иска)
Можно инициировать проверки против тех кто выходил на адрес и не нашел,
может они там инвалиды по зрению.

8/07/15 12:38  SoftwareОтправить письмо > Marlboro!    8/07/15 12:30Дерево
Может писать им жалобы каждую неделю одновременно с подачей ф6, или жалобу в прокуратуру или еще куда то может (какие-то люстрационные комитеты и т.д)

8/07/15 12:36  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Software    8/07/15 12:22Дерево
Я уже Вам предложил - жалобу по "вертикали". Не факт, что сработает - но могут назначить служебное расследование, мало ли что там всплывет, вообще для оценки эффективности таких жалоб надо знать, как ситуация выглядит "внутри" налоговой. Во всяком случае, если на каждый из выпад будет Ваша жалоба с необходимостью на нее реагировать - как вариант, это может отбить охоту этим заниматься. В общем и целом - все очень индивидуально,
но из возможных вариантов противодействия это единственный.

8/07/15 12:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > смт    8/07/15 10:54Дерево
Так, саме цю постанову я мав на увазі.

8/07/15 12:30  Marlboro! > Software    8/07/15 12:22Дерево
Змінити податкову дійсно може бути варіантом. Або ж взагалі створення іншого підприємства. Варіанти "неформальних відносин" типу взятки самим податківцям чи підмазати прокурора (або іншого крутого чувака, потрібне вписати) який би їм пальцем пригрозив - не розглядаємо))

8/07/15 12:22  SoftwareОтправить письмо > Marlboro!    8/07/15 12:09Дерево
А сколько это может продолжаться: год, два, три? Какие есть вообще альтернативы чем просто подавать ф6 каждый понедельник?

8/07/15 12:09  Marlboro! > Software    8/07/15 11:55Дерево
Нікому це не цікаво, ніхто не буде забороняти податковій робити те, що вона має право робити. Як кажуть, "а ніхто й не говорив, що буде легко")
Подача картки жотижня, імхо, буде шляхом найменшого супротиву з найкращим співвідношенням "витрачені ресурси / отримані вигоди".

8/07/15 11:55  SoftwareОтправить письмо > смт    8/07/15 10:54Дерево
Спасибо за советы. Ну хотелось бы как-то повлиять на данную ситуацию а не просто подавать ф6 каждый понедельник. Может куда-то посоветуете написать жалобы кроме вертикали налоговой? И будет ли это эффективно?

8/07/15 10:54  смт > Евгений Осычнюк    8/07/15 10:11Дерево
Ураховуючи вищенаведене, колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України на підставі аналізу зазначених норм права дійшла висновку, що підрозділ органу ДПС надсилає повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням (форма № 18-ОПП) державному реєстратору для вжиття заходів, передбачених абзацом другим частини чотирнадцятої статті 19 Закону № 755-IV, лише після здійснення передбачених Порядком та Положенням заходів для встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи.

Постанова ВСУ
Постанова від 15 квітня 2014 року № 21-4а14
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/07/15 10:37  Marlboro! > Евгений Осычнюк    8/07/15 10:11Дерево
Ну кодекс прямо встановлює, що порядок обліку платників затверджує Мінфін - от він і затвердив, що податкова на пару з ПМ може ініціювати питання про відсутність платника за адресою. Це ж стосується і "ОРС" - податкова своєю перевіркою не констатує відсутність платника за місцезнаходженням, вона має повноваження "попросити" встановити це реєстратора. А останній, в силу вимог свого профільного закону - має право встановити відсутність особи за адресою якщо не отримає картку 6 на запит (ч.12 і ч.14 ст.19)

8/07/15 10:11  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    8/07/15 10:05Дерево
Та я не про це, я про подробиці щодо процедури здійснення самих розшукових дій. Наприклад, до ПКУ у профільних законах у ПМ не було повноважень щодо розшуку платників податків взагалі (тільки тих, що мають податковий борг). Наприклад, податкова приносить до суду копії пояснень сусідів та т.ін. - ставиться питання: на якій підставі проводилось опитування, чи заводилась ОРС? Чомусь у 100% випадків податкова не була в змозі довести правомірність дій.
А щодо формального "каркасу" цих правовідносин - є навіть постанова ВСУ з відповідним коментарієм.

8/07/15 10:05  Marlboro! > Евгений Осычнюк    8/07/15 09:59Дерево
Відома, на рівні ВСУ є декілька справ. Суд говорить, що податкова обов'язково має передати матеріали до податкової міліції, щоб та спробувала знайти платника (ну, тобто, щоб опричники дотримались формальностей по порядку - якщо там на місцях працюють не ідіоти, то вони це й так зроблять).
Реальний сенс судитись може бути тільки за обставин, коли платника вже по факту позбавляють реєстрації платника ПДВ (чи коли податкова присвоює так званий "стан" відмінний від "0").
В ситуації ж Software вони просто бомбардують і перевіряють на міцність, тут рипатись поки-що просто недоцільно з точки зору співвідношення "затрачені сили і ресурси - отримана вигода".

А порада подавати картку кожного тижня - це реально дієвий спосіб. Зараз Software отримує листи реєстратора, але досить одного разу пропустити "пакет" (як "пінг", думаю Software знає що це )), т.е. не отримати листа реєстратора (навіть з причин некомпетентності працівників пошти) - і "давай до побачення".

8/07/15 09:59  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    7/07/15 20:50Дерево
До речі, Вам відома якась судова практика на цю тему? Це - так, в порядку обміна досвідом, цілоспрямовано шукати немає потреби.

7/07/15 20:50  Marlboro! > Евгений Осычнюк    7/07/15 20:35Дерево
Ні, це не жарт.
І так, представники підприємства, вивіски, інші ознаки.
І так, про сусідів - я знаю зі своєї робочої практики. Приходить опричник і запитує "я шукаю ТОВ, не знаєте хто це?" - "не знаю" - "хм, ну ладно, підпишіть мені отут". Через пів року я дізнався, що ТОВ знаходиться поверхом вище від мене.

Стосовно ознак - діючий порядок, як я вже зазначив, цілком собі містить умови "перевірки за місцезнаходженням": [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] - особливо пункт 12.3 прекрасний.
На практиці вони можуть не виходячи з офісу (оце так сюрприз - такий непередбачуваний поворот) оформити всі передбачені порядком документи
і передати їх реєстратору (що у Software і відбувається). Робити вони це, можуть звісно ж, безкінечно. Як доказати що податківець не виїжджав за місцем реєстрації? Ніяк.
Реєстратор надіслав листа: 1) Software відповів - все добре; 2) не відповів - бувай здоровий. І шукай потім вітра в полі.

Оскаржувати ці дії це як, пардон, пісяти проти вітру - "бессмысленно и беспощадно" (с) Пушкін.
Оскаржувати в суді - це ніяк не завадить їм продовжувати це робити. Тим більше, що на фоні підвищення ставок суд.збору по немайновим вимогам це може бути дорого зважаючи на явну неочевидність можливості вигравати такі справи.

Набагато простіше, як вже зазначили, просто кожного разу подавати картку 6, або як роблять деякі люди - взагалі за власної ініціативи "заносити її кожного понеділка".

7/07/15 20:35  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    7/07/15 19:49Дерево
"Сусіди про ці ТОВки можуть взагалі нічого не знати.
Якщо податківець був поруч з цією кімнатою в 15кв.м., але фактично не зміг встановити що це дійсно ця кімната і тут дійсно знаходиться Ромашка, то його дії законні". Ви правда вважаєте що законні, чи це жарт? У нас вже сусіди повинні знати, де яке підприємство знаходиться? А як підприємство взагалі можна "знайти" в певному місці? Які ознаки - наявність секретарки, таблички на дверях, і в якому законі це прописано? За законом єдина ознака - невручення поштового відправлення. Все інше - фантазії, тому це податківці повинні довести, з якого переляку їм здалося, що ПП "Ромашка" відсутня за адресою місцезнаходження. Скільки раз я приймав участь у судових розглядах, де торкались цього питання - жодного разу суд не послався в рішеннях на подібну "аргументацію" податківців щодо місцезнаходження.

7/07/15 19:49  Marlboro! > Евгений Осычнюк    7/07/15 19:40Дерево
І як довести незаконність дій якщо податківець просто фізично не зміг найти підприємство - сусідів не було або не знали про ТОВ "Ромашка". Це дуже поширені ситуації, коли річ про адреси "масової реєстрації" (це робочий і офіційний термін податкової), де на одну кімнату 15кв.м. може бути прописано 20 ТОВок. Сусіди про ці ТОВки можуть взагалі нічого не знати.
Якщо податківець був поруч з цією кімнатою в 15кв.м., але фактично не зміг встановити що це дійсно ця кімната і тут дійсно знаходиться Ромашка, то його дії законні.

Тому, імхо, навпаки - в 10% довести можна, а в 90% не можна. Залишаю 10% на відкуп того, що неможливих речей в сфері взаємодії людей не буває))

7/07/15 19:40  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    7/07/15 19:20Дерево
Справа в тому, що саме процедура встановлення фактичного місцезнаходження підприємства - це суцільний правовий "пробіл". Насамперед це стосується встановлення самого факту - як відрізнити підприємство, що знаходиться за певною адресою, від підприємства, яке не знаходиться? Не буду перераховувати "ознаки" такого знаходження, які податкова міліція вважала за обов*язкові - це взагалі із театру абсурду. Тому і наполягаю - в 90% випадків незаконність дій з такого "встановлення" можна довести.

7/07/15 19:20  Marlboro! > Евгений Осычнюк    7/07/15 18:55Дерево
Втратив чинність, але ті ж норми кожного разу є в кожному наступному порядку.
Щоб визнати дії незаконними треба доказати, що податківці не виходили на місце, не намагались знайти підприємств. А зробити це за складністю примірно як доказати наявність Чайнику Рассела на орбіті між Землею і Марсом.
Податківець міг бути просто тупим оленем, який не знайшов потрібну адресу (я таке реально бачив, підприємство знаходилось на великій базі не декілька будівель були за однією адресою і підприємство орендувало офіс) - і такі дії не будуть незаконними, оскільки професіоналізм податківця це суб'єктивне і оціночне поняття.

Крім того, навіть якщо визнати один раз такі дії незаконними - заборонити податковій надсилати нові запити реєстратору не можна.

7/07/15 18:55  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > смт    7/07/15 18:44Дерево
Приказ, на который Вы сослались, отменен. Но по моему неслабому опыту хочу сказать, что при "установлении местонахождения" как правило допускаются системные нарушения закона, поэтому перспектива признать такие действия незаконными весьма отличается от нулевой. В свое время я неоднократно предлагал это моим клиентам, чтобы надолго "отбить" у налоговиков охоту заниматься такими вещами - но по разным причинам они не соглашались.

7/07/15 18:44  смт > Software    7/07/15 14:58Дерево
Что пишет регистратор? Скорее всего, что получил 18-опп из налоговой.
Она составляется в связи с отсутствием плательщика по зарегистрированому адресу.

11.5. Якщо за результатами заходів щодо встановлення
фактичного місцезнаходження юридичної особи підрозділами
податкової міліції буде підтверджено відсутність такої особи за
місцезнаходженням або встановлено, що фактичне місцезнаходження
юридичної особи не відповідає зареєстрованому місцезнаходженню,
керівник (заступник керівника) органу державної податкової служби
приймає рішення про направлення до відповідного державного
реєстратора повідомлення про відсутність юридичної особи за
місцезнаходженням за формою N 18-ОПП (додаток 17) для вжиття
заходів, передбачених частиною восьмою статті 19 Закону України
"Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -
підприємців"
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Порядок проверки по адресу урегулирован приказом ГНА N 336 17.05.2010 "про затвердження Положення про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків". Предусмотрен ряд действий: віход на адрес, по прописке, общение с соседями. Если порядок нарушен - есть с чем идти в админ. суд

7/07/15 18:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Software    7/07/15 15:40Дерево
Можете попробовать пожаловаться по "вертикали", или же создать прецедент - обжаловать в суд действия налоговой по подаче регистратору недостоверной информации.

7/07/15 15:52  Didovich.AndreyОтправить письмо > Software    7/07/15 15:40Дерево
рано или поздно вы станните им не интересны, запретить делать налоговой то что она имеет право делать просто увы нельзя, была похожа ситуация, около 2х месяцев мы подтверждались, потом перестали они.
можете сменить юр. адрес на другой район, если уж сильно задолбали (хоть к себе домой, но если вы не учредитель то понадобится договор аренды)

7/07/15 15:40  SoftwareОтправить письмо > Didovich.Andrey    7/07/15 15:33Дерево
Есть ли выход из этого замкнутого круга?

7/07/15 15:33  Didovich.AndreyОтправить письмо > Software    7/07/15 14:58Дерево
подавать подавать каждый раз, как приходит от регистратора)

7/07/15 14:58  SoftwareОтправить письмо   Дерево
Суть моего вопроса: на фирму пришло письмо от государственного регистратора, что мол по инициативе налоговой подайте форму 6. Форму такую подали, через пару дней пришло снова такое же письмо, снова подали форму 6 и так уже раз 7 подряд. Ездил в налоговую инспекцию к замначальника, там сказали что вы налоговая яма (это не правда). Что делать и куда жаловаться? Как это прекратить? Кто сталкивался подскажите.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100