RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

депозитний договір і захист прав споживачів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/08/15 09:54  El_gatoОтправить письмо > fgh_exe    6/08/15 13:53Дерево
Існує практика Вищого спеціалізованого суду. Як то кажуть - Єдиний реєстр в допомогу :)

6/08/15 13:53  fgh_exe   Дерево
Подав позов про порушення прав споживача, повернення депозиту та відшкодування збитків та моральної шкоди. Підстави - ЗУ "Про захист прав споживачів" та постанова Пленуму ВСУ від 12.04.1996 р. № 5 «Про практику розгляду цивільних справ за позовами про захист прав споживачів». Суд прийняв ухвалу про залишення заяви без руху. Підстави - ЗУ "Про захист прав споживачів" не відноситься до правовідносин після укладання депозитного договору, лише щодо правовідносин, що передують укладанню договору: надання інформації про умови вкладу, типи відсоткової ставки, процедура виконання договору тощо.
Чи є зміст оскаржувати ухвалу в апеляційній інстанції? Існує судова практика (ВСУ), що підтверджує застосування ЗУ "Про захист прав споживачів"до правовідносин у звязку з укладанням договру банківського вкладу?
Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100