RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Форма 1-ОПП (зміни)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
18/08/15 11:45  бухгалтер дуб > Marlboro!    18/08/15 11:26Дерево
Дякую.

18/08/15 11:26  Marlboro! > бухгалтер дуб    18/08/15 11:09Дерево
66.4. Платники податків - юридичні особи та їх відокремлені підрозділи зобов'язані подати контролюючому органу відомості стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи, її відокремлених підрозділів, у 10-денний строк з дня взяття на облік чи виникнення змін у облікових даних платників податків, шляхом подання заяви у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Відповідальність за неподання такої інформації визначається цим Кодексом.

66.5. У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік згідно з цією главою, крім змін, які вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов'язаний подати контролюючому органу, в якому він обліковується, уточнені документи протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів.


Тобто, подавати інформацію про зміни (і штрафувати за таку неподачу) треба в тому разі, коли інформація яка подається до ДПІ не дублюється в реєстрі ЄДРПОУ. Якщо в ЄДРПОУ є інформація про директора, засновників, розмір капіталу, види діяльності - то зміни про таку інформацію подавати не обов'язково (але можна).

18/08/15 11:09  бухгалтер дуб   Дерево
стаття 117.1. передбачає штраф за
"Неподання у строки та у випадках, передбачених цим Кодексом, заяв або документів для взяття на облік у відповідному контролюючому органі, реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, подання з помилками чи у неповному обсязі, неподання відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку та/або складення податкової звітності, відповідно до вимог встановлених цим Кодексом".

Тобто, фірма зобовязана подавати 1-опп (зміни) завжди, коли міняється будь-яка інформація, яка міститься у цій формі (зміна директора, бухгалтера, місцезнаходження)?

А як бути зі зміною складу засновників, зміною розміру статутного капіталу, видів діяльності?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100