RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Практикумы ЛІГА:ЗАКОН – залог вашего профессионального будущего. Найдите свою тему: мы в Facebook и LinkedIn

Возврат процентов по кредиту военнослужащим

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

15/10/20 21:49  kyivlegalОтправить письмо > lta    27/08/15 16:10Дерево
Якщо банк не реагує на листи і продовжує нараховувати %.
Щоб не чекати позову від банку, потрібно самому першому подати позов.
Який предмет - зобов'язати банк вчинити дії ? Які ?

28/08/15 18:22  VesnikОтправить письмо > lta    27/08/15 14:12Дерево
Дуже дякую за відповіді і допомогу. Мені подзвонили з ощадбанку і сказалі, що дійсно проценти не повинні нараховуватися з квітня 2014 року, так що їх мені повернуть і я зможу погасити тіло кредиту (приблизно 15 тис. грн.). Удачі вам всім.

27/08/15 16:10  ltaОтправить письмо > Ощадкаса    26/08/15 18:14Дерево
Раз "не нараховується", то з червня 2014 року фінустанови не повинні були нараховувати відсотки, а раз нарахували то мають їх повернути, що підтверджує практика звернень.

27/08/15 14:12  ltaОтправить письмо > Vesnik    26/08/15 17:18Дерево
Списання раніше нарахованих процентів БУДЕ. Також маю кредит в Ощадбанку. Навесні ц.р. подав заяву у якій вказав у т.ч. про перерахунок відсотків з початку особливого періоду (Закон вступив у силу приблизно 1 червня 2014р.). Як наслідок, відсотки не нараховуються, а з червня 2014 року боло здійснено перерахунок сплачених відсотків, які заразовані на погашення тіла кредиту. Аналогічна ситуація в інших банках.

26/08/15 18:14  Ощадкаса > Ощадкаса    26/08/15 18:05Дерево
цитата з Закону "не нараховуються"
закон не містить порядку списання вже нарахованих процентів
а вони вже нараховані і визнані в обліку, в т.ч. і податковому банку

таку заборгованість не можна класифікувати як "безнадійну", тобто джерел для її списання немає. компенсації з бюджету - також

26/08/15 18:05  Ощадкаса > Vesnik    26/08/15 17:18Дерево
з дати звернення до банку
повернень за минулі періоди не буде

необхідні документи:
- довідка з військомату/ копія наказу про мобілізацію
- копія військового квитка / посвідчння офіцера

26/08/15 17:18  VesnikОтправить письмо   Дерево
Згідно ЗУ "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (ст.14):
15. Військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.
Підскажіть, будь ласка, як мені діяти в такій ситуации: я військовослужбовець, маю кредит у ощадбанку з 2012 року. Про вищезазначений закон взнав декілька днів назад. Як мені повернути нараховані проценти по кредиту з моменту опублікування закону і до теперішнього часу? І чи взагалі це можливо? В банку мені сказали, що треба розбиратися. Після подання мною відповідних довідок і документів нарахування процентів припинять. А от про повернення процентів за минулі місяці нічого сказати не можуть.
Дуже вам дякую за будь-яку допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100