RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як позбавити іпотекодержателя реальної можливості набути право власності на предмет іпотеки

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

31/08/15 10:21  wasisualiyОтправить письмо > Евгений Осычнюк    30/08/15 17:36Дерево
Звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом визнання права власності на предмет іпотеки. До-речі сьогодні був на консультації у реєстраційній службі.. Там мене "ощасливили", повідомили що навіть у випадку набуття права власності по ст.37 ЗУ "Про іпотеку", якщо щодо об*єкта(предмета іпотеки) або щодо суб*єкта (іпотекодавця) виявлять обтяження (у моєму випадку арешт), то зареєструвати право власності вони не зможуть і швидше за все буде відмова (на мої аргументи щодо п.46 Порядку мені повідомили, що вони застосовуватимуть ЗУ "Про реєстр.реч.прав...", а також те, що із "їхньої практики" в більшості таких випадків вони відмовляють реєструвати право власності). Тепер навіть не знаю що робити. В кого яка практика була по даному питанню порадьте що робити.

30/08/15 17:36  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > wasisualiy    30/08/15 17:26Дерево
Рішення про звернення стягнення - яким чином? Якщо шляхом продажу з торгів - жодних проблем, арешти тут не заважатимуть.

30/08/15 17:26  wasisualiyОтправить письмо > Евгений Осычнюк    30/08/15 17:08Дерево
Та я це теж вже дивився. Справа в тому, що банк та іпотекодавець хочуть звернути стягнення на нерухоме майно або шляхом укладення мирової угоди (із подальшим її затвердженням у суді), або шляхом прийняття рішення судом.. Як тоді бути у такому випадку? наскільки я зрозумів, вказаний п.Положення стосується випадку позасудового звернення стягнення на предмет іпотеки. І взагалі цікаво, що робити у ситуації, коли в тебе є рішення суду про звернення стягнення на предмет іпотеки, який знаходиться під арештом за ухвалою про забезпеченння позову/рішення суду по іншій справі, де є інші стягувачі.Що тоді робити? як оскаржити таку ухвалу про забезпечення позову (ну або зняти арешт на майно за такою ухвалою)?

30/08/15 17:08  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > wasisualiy    30/08/15 16:01Дерево
Подивіться на це - не Ваш випадок?
46.
Наявність зареєстрованої заборони відчуження нерухомого майна, накладеної нотаріусом під час посвідчення договору іпотеки, на підставі якого відбувається перехід права власності на предмет іпотеки від іпотекодавця до іпотекодержателя, а також зареєстрованих після державної реєстрації іпотеки прав чи вимог інших осіб на передане в іпотеку нерухоме майно не є підставою для відмови у проведенні державної реєстрації права власності за іпотекодержателем.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

30/08/15 16:01  wasisualiyОтправить письмо   Дерево
В мене недавно виникла дуже цікава ситуація. Між банком та Іпотекодавцями було укладено 3 іпотечні договори за якими банку передавалося у іпотеку певне нежитлове нерухоме майно. У всіх іпотечних договорах міститься застереження, що дані іпотечні договори у відповідності до ст.37 ЗУ "Про іпотеку" є правовою підставою для реєстрації права власності Іпотекодержателя на нерухомість, що є предметом іпотеки. Разом із тим, банк вирішив звернути стягнення на предмет іпотеки, шляхом набуття права власності на вказане нерухоме майно (при цьому іпотекодавець не є проти цього). Але звернувшись до державного реєстратора виявилось, що вказане майно знаходиться під арештом (при цьому за декількома постановами державних виконавців, де стягувачами виступаютьрізні особи, тому держреєстратор на підставі п.5ч.1ст.24 ЗУ "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень" відмовить у реєстрації прав на таке нерухоме майно. Тобто тепер виходить, що якщо боржник/іпотекодавець захоче не дати іпотекодержателю забрати іпотечне майно, він може укласти із кимось договір позики і через суд, шляхом забезпечення позову чи прийняття рішення по факту, накласти арешт на все майно, в тому числі і іпотечне, а іпотекодержтель не зможе реалізувати свої права.Що в такій ситуації робити? подавати позов про зобов*язання вчинити дії (держреєстратором)? Чи обо*язково потрібно буде знімати арешт по кожному із об*єктів іпотечної нерухомості?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100