RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Підсудність при розірванні шлюбу (зона АТО)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/09/15 19:17  Жизнь УДАЛАСЬОтправить письмо > diaz    3/09/15 15:21Дерево
За загальним правилом підсудності позови про розірвання шлюбу пред'являються за місцем проживання відповідача.
Але щодо цих правовідносин має місце також альтернативна підсудність. Позови про розірвання шлюбу можуть пред'являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача! також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров'я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-кого з них.
Тому, варіанти:
1.Якщо немає неповнолітніх дітей, обидва згодні на розлучення, то можна звернутися з заявою до РАЦСу за місцем проживання одного з подружжя. (В цьому випадку можна застосувати "довідку переселенця" з зареєстрованим місцем фактичного перебування).
2. Якщо є неповнолітні діти та обидва згодні на розлучення, то можна за спільною заявою подружжя звернутися до суду. В такому випадку суд розгляне заяву в порядку окремого провадження. Підсудність: або до суду за місцем реєстрації відповідача чи позивача (в разі вибору альтернативної підсудності см.вище) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] , або з використанням "довідки переселенця" до суду за зареєстрованим фактичним місцем перебування.
3. До суду з позовною заявою. Підсудність за таким же принципом як і в п.2

3/09/15 15:36  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > diaz    3/09/15 15:21Дерево

3/09/15 15:21  diazОтправить письмо   Дерево
Чоловік і дружина досягли згоди щодо усіх необхідних питань при розлученні, готові скласти та нотаріально посвідчити договір про розмір аліментів. Але і чоловік, і дружина проживають в Києві, а зареєстровані в Луганській обл. (зона АТО). Чи можуть вони в договорі вказати своє місце перебування в м. Києві та встановити підсудність до одного з судів м. Києва? Чи суд вимагатиме, щоб судилися за пропискою? Дякую за відповіді.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100