RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сплата судового збору


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/06/17 14:04  Учень тчк > Учень тчк    20/06/17 10:56Дерево
Панове, ніхто не допоможе розібратися у питанні? Є ще й інше питання, якщо у договорі зазначено суму договору таким чином: "Сума цього договору складається із сум вартості всіх партій Товару, поставлених впродовж строку дії цього Договору.", то що взагалі у позові зазначати, щоб виконати цю незрозумілу вимогу 3) ст. 54 ГПКУ?

20/06/17 10:56  Учень тчк > klim-ko    25/09/15 09:15Дерево
Прошу, підкажіть, нащо у господарському процесі встановлено необхідність зазначати у позовній заяві суми договору у спорах, що виникають при укладанні, зміні та розірванні господарських договорів? Адже вимога немайнова?

27/09/15 19:07  SamSin > klim-ko    25/09/15 09:15Дерево
Спасибо!

25/09/15 09:15  klim-ko > SamSin    24/09/15 20:09Дерево
Всё верно

24/09/15 20:09  SamSin > nina.50    20/09/15 23:27Дерево
Прошу высказать мнение. Иск (гражданский процесс) подавался в 2014 году. Сейчас подается апел жалоба. С 01.09 повышена МЗП, но ст. 4 ЗУ "о СЗ" говорит, что "Судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року". Мой вопрос следующий. Правильно ли я понимаю, что я плачу СЗ от ЗП 1218 грн., но с учетом произошедших изменений в ЗУ "о СЗ" (110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги)?

20/09/15 23:27  nina.50Отправить письмо > Sergey_P.    20/09/15 22:09Дерево
При поданні позову про визнання договору куплі- продажу недісним, визнанні будинку та земельної ділянки спільною сумісною власністю, адвокат вказав ціну позова як сума оцінки повної вартості будинка та оцінки повної вартості зем. ділянки. При цьому прохальною частиною було визнати за мною 1/2 будинка та 1/2 зем.ділянки.
Скільки я мала сплатити судового збору-1) з повної вартості об єктів,2) чи з 1/2 повної вартості- згідно заявлениї вимог?
Чи сплата суд.збору з повної вартості- є сплатою бідьшою,ніж встановлено законом ?Тоді суд збір в сумі 1/2 повної вартості підлягає поверненню,як зайво сплачений (ст.7 Закону України "Про суд.збір"?

20/09/15 22:09  Sergey_P.   Дерево
Чи потрібно знову платити суд. збір, якщо суд приймає додоткову ухвалу про забезпечення доказів (попередня не була виконана)?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100