RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Доступ до публічної інформації


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/08/19 12:21  Dnepr123456789 > ОК АКА Олюня    3/04/18 04:41Дерево
Всім доброго дня! Підкажіть обчислення строків при застосуванні ч. 4 ст. 20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" "У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту". Питання в тому з якої дати рахувати 20 рабочих днів, з дати надходження запиту чи з дати повідомлення запитувача, що розгляд його запиту продовжено до 20 робочих днів? Дякую за відповідь!

3/04/18 04:41  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Didovich.Andrey    21/09/15 16:52Дерево
Комунальне підприємство є розпорядником публічної інформації, доступ до якої не може бути обмежено – Верховний Суд.

Такого висновку дійшов Верховний Суд, розглянувши касаційну скаргу позивача на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду у справі за позовом до Комунального підприємства «Малиновський ринок» з вимогами визнати бездіяльність щодо ненадання запитуваної інформації неправомірною, зобов’язати надати інформацію.

З матеріалів справи вбачається, що відповідач на офіційному сайті Одеської міської ради повідомив про наміри підвищити тарифи на послуги, які він надає, що пов’язує зі збільшенням планових видатків на оплату праці.

Громадянин звернувся до КП «Малиновський ринок» з інформаційним запитом щодо надання інформації про загальну кількість і повний перелік працівників підприємства із зазначенням їхніх прізвищ, імен, по батькові та займаних посад.

У відповідь позивач отримав лист з відмовою, мотивованою тим, що запитувана інформація не підпадає під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Вважаючи, що відповідач порушив приписи ч. 5 ст. 6 вказаного Закону, позивач звернувся до суду.

Одеський окружний адміністративний суд позовні вимоги задовольнив. Одеський апеляційний адміністративний суд постанову суду першої інстанції скасував та прийняв нову, якою в позові відмовив, мотивуючи тим, що КП «Малиновський ринок» не фінансується з місцевого бюджету.

У касаційній скарзі позивач просив скасувати рішення апеляційного суду та залишити в силі постанову суду першої інстанції.

Верховний Суд у складі колегії Касаційного адміністративного суду дійшов висновку, що касаційна скарга підлягає задоволенню.

У рішенні Суд зазначив, що засновником КП «Малиновський ринок» є Одеська міська рада. Комунальні підприємства створені органом місцевого самоврядування на основі комунального майна та здійснюють свою діяльність від імені територіальної громади, а тому всі прибутки, які комунальні підприємства отримали від своєї діяльності, є також власністю територіальної громади, тобто бюджетними коштами (комунальним майном).

За таких обставин КП «Малиновський ринок» є розпорядником інформації щодо використання бюджетних коштів, а відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами.
Детальніше з текстом постанови можна ознайомитися за посиланням [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Джерело [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

21/09/15 16:52  Didovich.AndreyОтправить письмо > Дядя Жорік    21/09/15 16:48Дерево
какая статья єто? статью 6 ЗУ ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ я указал ниже

21/09/15 16:48  Дядя Жорік > Didovich.Andrey    21/09/15 16:42Дерево
Не зрозумів що Ви маєте на увазі ?

Як вони будуть обходтит дану норму права - Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину

21/09/15 16:42  Didovich.AndreyОтправить письмо > Дядя Жорік    21/09/15 16:37Дерево
вот статья 6 ЗУ ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ!!!
Стаття 6. Відкрита інформація
1. Інформація, яка не віднесена законом до інформації з обмеженим доступом, є відкритою. Право на одержання відкритої інформації не може бути обмежено.
2. Доступ до відкритої інформації забезпечується шляхом:
1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації:
у телекомунікаційних мережах загального користування, у тому числі на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет;
на інформаційних стендах;
наданням інформації безпосередньо засобам масової інформації.
будь-яким іншим способом, не забороненим законом
2) надання інформації за запитами на інформацію.

21/09/15 16:37  Дядя Жорік > Didovich.Andrey    21/09/15 16:30Дерево
Отож )

ст. 6 ЗУ Про доступ до публічної інформації - як вони її будуть обходити ?

21/09/15 16:30  Didovich.AndreyОтправить письмо > Дядя Жорік    21/09/15 16:25Дерево
20-21 зу про інформацію
7 и 23 зу про доступ до публічної інформації

21/09/15 16:29  gorinich007Отправить письмо > Didovich.Andrey    21/09/15 16:12Дерево
А как же ст. 6 ЗУ Про доступ до публічної інформації?
(Не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину)
Мне кажется они должны выдать всю информацию.

21/09/15 16:25  Дядя Жорік > Didovich.Andrey    21/09/15 16:12Дерево
Дякую, однак чому ? На підставі якої норми мені відмовлять ?

21/09/15 16:12  Didovich.AndreyОтправить письмо > Дядя Жорік    21/09/15 15:58Дерево
це є конфіденційна інформація вам відмовлять, лише статистичні данні вам можуть надати, назви СГ ні, договори ні

21/09/15 15:58  Дядя Жорік > ОК АКА Олюня    21/09/15 15:52Дерево
ok, зрозуміло. Буду чекати на відповідь від юристів бізнес-форума.

21/09/15 15:52  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Дядя Жорік    21/09/15 15:26Дерево
це не підстава плодити теми, треба було звернутися до модератора з проханням перенести тему до відповідного форуму - зв'язок з модератором у лівому меню нижче переліку форумів

21/09/15 15:26  Дядя Жорік > ОК АКА Олюня    21/09/15 15:24Дерево
Вибачте, я просто випадково розмістив тему не у тому розділі. Дана тема повинна знаходитись саме на бізнес форумі. Дякую

21/09/15 15:24  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Дядя Жорік    21/09/15 15:12Дерево

21/09/15 15:12  Дядя Жорік   Дерево
Я як громадянин України написав до сільської та міської ради інформаційний запит у якому на підставі п. 1 ч. 1 ст. 12 ЗУ Про доступ до публічної інформації прошу надати інформацію - перелік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з якими були укладені договори на постачання продуктів харчування у 2015 р., надати копії усіх даних договорів. Підкажіть будь-ласка, чи маю право я як громадянин отримати дану інформацію у міських та сільських радах згідно вищенаведеного закону ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100