RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податкова новелла


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/09/15 15:14  Marlboro! > правовик    23/09/15 15:10Дерево
Так, у платника немає ніякого кореспондуючого обовязку стосовно такого права ДПІ. Ні приходити на запрошення, ні відповідати іншим чином.
Більш того, так як лист отримала фірма, то:
1) фірма не зобов'язана відповідати на це питання, оскільки воно її не стосується + не наведені конкретні докази порушення податкового законодавства;
2) засновник не зобов'язаний відповідати на цей лист, так як він чи його законний представник його не отримував (ст.42 ПКУ).

Я впевнений, що вони такі листи десятками кожного дня випадковим людям і підприємствам надсилають зі сподіванням на те, що хоч один "зачепиться на гачок".

23/09/15 15:10  правовикОтправить письмо > Marlboro!    23/09/15 15:07Дерево
Прийти може і прийдемо. Скоріш відпишемося. Але я не бачу норми закону яка б передбачала обовязок засновника взагалі говорити з податковою на цю тему. Якщо в неї є факти отримання незадекларованого доходу - це одна справа. Якщо ні - відчепіться. Чи не так?

23/09/15 15:07  Marlboro! > правовик    23/09/15 14:39Дерево
У них є право запрошувати платників податків, але у останніх немає обов'язку приходити на такі запрошення, а також немає наслідків ігнорування таких запрошень.

23/09/15 14:51  ARMОтправить письмо > правовик    23/09/15 14:39Дерево
чего же "не передбачено" ...запрошувати платників податків, зборів, платежів або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи

Они будут говорить о том, что по их данным подоходный налог физ лица за период с.... по ...... 1000 гривен, т.е. доход 1850 грн откуда разница (то, что внести в уставный фод) и вот тут вы должны рассказать как было дело...

23/09/15 14:39  правовикОтправить письмо   Дерево
Прийшов лист щастя з ДПІ. Лист отримала фірма. Адресовано ФО-засновнику. Прохання зявитися в податкову і пояснити джерела формування статутного капіталу ТОВ. Зобгрунтування тільки п.20.1.1. ПКУ. Все.
Хтось таке вже отримував? В мене думка написати що надання такої інформації не передбачено законом і що такі внески не є податками і зборами. Можна і на ст. 63 КУ послатися. Що підкажете?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100