RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Непроведення обов’язкових, щорічних зборів учасників ТОВ. Наслідки?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/03/18 12:59  tata_pОтправить письмо > Mark-Don    25/09/15 18:08Дерево
вот все же по п. 2, в другой теме Ваше мнение прочла. последствий на сегодня никаких, если баланс утвердили без ревизора? (1 участник ТОВ). или лучше все же перестраховаться? и может у вас можно попросить образцы по протоколу и приказу о выплате дивидендов ООО.

25/09/15 18:08  Mark-DonОтправить письмо > Lazantip    25/09/15 16:53Дерево
1. Для ООО не предусмотрены штрафные санкции за не проведение собрания.
2. "Без висновку ревізійної комісії збори Учасників ТОВ не мають права затверджувати баланс Товариства" - отсутствие такого висновку не имеет никаких последствий - ни экономических ни правовых.
3. "Цікавить питання порушення комерційних прав учасників". В контексте поставленного вопроса речь идет не о коммерческих, а о корпоративных правах участников, в том числе на участие в управлении обществом и, в частности, на участие в общем собрании участников.
4. "...в ТОВ 2 учасника, частки 50/50, і один з учасників буде шукати всілякі шляхи для виключення іншого". При таком раскладе долей в уставном капитале и с учетом регулирования законодательством процедуры исключения участника из общества, исключение любого из участников в Вашем случае невозможно в принципе. И никакой суд не вправе принимать решение об исключении участника из ООО.
5. Считаю, что сложившаяся у Вас ситуация в конечном итоге приведет к печальному для ООО концу. Поэтому есть два пути к нормальной работе общества - искать компромисс между участниками или одному из участников выйти из общества или передать (например, продать) свою долю иному участнику или иному лицу.
Но более конкретно данный конфликт должен разрешаться не на халявном форуме, а путем переговоров между участниками и, желательно, с привлечением специалистов в области корпоративного права.

25/09/15 17:04  alexlawyer2003Отправить письмо > Lazantip    25/09/15 16:53Дерево
Ну дивіться, питання перше, чи є в Статуті посилання, хто повинен скликати збори? Друге, думаю, що не можна вказувати, що такі дії є порушенням другого з учасників, оскільки він повинен порушити свої обов'язки. Навіть неучасть у зборах не є порушенням, за які можна виключати, оскільки участь у зборах є правом, а не обов'язком. Стосовно наслідків до товариства, не підкажу, на перший погляд не повинно бути наслідків, проте завжди можна щось придумати)

25/09/15 16:53  Lazantip   Дерево
Відповідно до положеннь Статуту ТОВ, збори учасників сликаються не рідше одного разу на рік.
До виключної компетенції зборів учасників ТОВ належить зокрема затвердження річних звітів та бухгалтерських балансів.
Згідно того ж Статуту, Ревізійна комісія складає висновок по річних звітах та балансах. Без висновку ревізійної комісії збори Учасників ТОВ не мають права затверджувати баланс Товариства.

На практиці склалась ситуацію, що збори Учасників не відбувались, відповідно і протоколи засіданнь (згідно яких мали заатверджуватись річні звіти та бухгалтерські баланси) зборів Учасників не складались. Збори не проводились через відсутність їх необхідності, ніхто з учасників на той час проти цього не заперечував. Ревізійна комісія жодних висновків не складала. Баланс і фінансовий звіт складав бухгалтер підприємства. По податковій питаннь нема, все закрито.

Цікавить питання порушення комерційних прав учасників. Які наслідки непроведення загальних зборів для учасників і підприємства, з врахуванням того, що в ТОВ 2 учасника, частки 50/50, і один з учасників буде шукати всілякі шляхи для виключення іншого. Чи не буде тут можливим виключення учасника як недобросовісного в судовому порядку, чи інші негативні наслідки для підприємства?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100