RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

зменшення зарплатні голови правління АТ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

21/10/15 12:35  Mark-DonОтправить письмо > Andrey-Kiev    21/10/15 10:29Дерево
Все, что могу сказать - действовать в точном соответствии с КзОТ - оплата, изменение условий труда, увольнение и т.д.

21/10/15 11:06  Andrey-Kiev > Mark-Don    20/10/15 20:34Дерево
П.С. Додам щодо оплати (і розуміння ситуації): новий ГП не був "людиною зі сторони", до призначення ГП він був замом попереднього ГП, мав З/П, яка за домовленныстю повинна була зберегтись, але, як я зазначив в першому пості, після ризначення на посаду ГП нову З/П "він сам собі затвердив змінами до штатного розпису". Тому Ваше питання-обурення "работать без оплаты ?" до нашої ситуації не підходить. Повторюсь: тут не намагаються "кинути" ГП, ситуація прямо протилежна.

21/10/15 10:29  Andrey-Kiev > Mark-Don    20/10/15 20:34Дерево
1. ми ж з Вами узгодили питання "роботодавця" :) Не розумію, що Вас не влаштовує, що я користуюсь цим словом.

2. Як нижче написав, НР не була створена на момент призначення ГП, а статутом (як і законом) було визначено, що саме НР укладає контракт.
Ви дарма підозрюєте НР в намаганні "кинути". Такі "вивороти" були зроблені попереднім ГП (і власником) АТ, але не буду довго пояснювати навіщо, тут зрозуміло і так. Зараз це все врегульовуємо відповідно до законодавства.
А щодо "что по-вашему должен был делать ГП".
З цього приводу я ж і запитав нижче, сокільки не маю практики, повторюсь: ГП обрали ЗЗА, але статутом було передбачено, що укладення контракту з ним - повноваження НР, яка на той момент не була сформована. Чи не буде підстав апелювати ГП в суді, що оскільки його обирали на ЗЗА, у НР не було повноважень в подальшому врегульвувати питання оплати. І висловив свою позицію: у нього немає таких підстав. Але для перестраховки задав питання на форумі. :)

4. Ну Ви ж розумієте, що вже конфлікт з ГП, тому укласти контракт - вже не варіант, він відмовляється.

Я що планую за таких умов: прийняти рішенням НР зменшення З/П, направити ГП відповідне попередження, що через 2 місяці буде зміна істотних умов (сзменшення З\П), оформити це контрактом і відправити на підпис ГП.
На Вашу думку, щось ще треба робити?

20/10/15 20:34  Mark-DonОтправить письмо > Andrey-Kiev    20/10/15 17:04Дерево
"Мене бентежить той факт...що ГП сам собі її встановив (що так і є) без погодження з роботодавцем".
1. Вы вроде со мной согласились, но опять про какого-то непонятного работодавця.
2. Если, как вы выразились, "работодавець" не позаботился о заключении контракта и согласовании зарплаты ГП, то что по-вашему должен был делать ГП - работать без оплаты ? или как ?
Т.е. Наблюдательный совет или общее собрание акционеров самоустранились от решения вопросов, прямо возложенных на них ЗАКОНОМ ! И поэтому теперь Вы хотите крайним в этом вопросе сделать директора ?
3. В этом случае, он как руководитель просто обязан был утвердить штатное расписание и установить зарплаты работникам, в том числе и себе.
4. Выход - заключить контракт, как положено, соблюдая при этом требования устава и КзОТа.
Для более полного анализа ситуации нужно изучить устав вашего АО и документы, связанные с избранием ГП и его приказы в связи с этим. Но это уже выходит за формат форума.

20/10/15 17:04  Andrey-Kiev > Mark-Don    20/10/15 16:44Дерево
По "роботодавцю" питань немає, з Вами згоден, це я "неюридично" висловився.

Я правильно зрозумів Вашу відповідь: Ви підтримуєте мою позицію в тій частині, що для зменшення З/П ГП достатньо рішення НР з дотриманням вимог ст. 32 КЗпП?
Саме з повноважень закону та статуту АТ я і виходжу.

П.С. Мене бентежить той факт, що контракт відсутній. В принципі, у випадку конфлікту, планую цей факт використовувати як обгрунтування зменншення: відсутність контракту з визначеною З/П свідчить про відсутність домовленості про її розмір і що ГП сам собі її встановив (що так і є) без погодження з роботодавцем.
П.С.С. чекаю доступу до ЄДРСР, що почитати цю ухвалу ВСУ, але маю підозру, що сосба, яка на неї посилається на форумі, під "снизить" мала на увазі знизити менше мінЗ\П.

20/10/15 16:44  Mark-DonОтправить письмо > Andrey-Kiev    20/10/15 15:13Дерево
1. "засновник/акціонер" никоим образом не является работодателем.
Работодателем является АО, т.е. само предприятие.
2. Не хочу анализировать приведенную вами ссылку, но Законом "Об АО" именно к компетенции Наб. совета отнесено "затвердження умов контрактів, які укладатимуться з членами виконавчого органу, встановлення розміру їх винагороди". Это и есть ответ на ваш вопрос.
Но принимать такие решения нужно в полном соответствии с КзОТ, который тоже никто не отменял.

20/10/15 15:13  Andrey-Kiev > Andrey-Kiev    20/10/15 15:03Дерево
на одному з форумів надибав на спірний тезис, який не маю можливості перевірити через через тимчасові (другий день) проблеми у ЄДР судових рішень, а саме:
"Верховний суд України в ухвалі від 09.04.2008 р. за справою № 6-4275св08" вообще рассматривал другую ситуацию. Речь шла о том, что учредитель не может своим решением снизить или не платить зарплату неугодному директору."
Источник: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
ВСУ дійсно таке зазначив?
Це ж абсурд, що роботодавець (засновник/акціонер) не може зменшити З/П найманого працівника (директора)

20/10/15 15:03  Andrey-Kiev   Дерево
Обрання голови правління АТ (ГП) здійснювалось загальними зборами акціонерів (на момент обрання ГП наглядова рада ще не була обрана). Як виявилось, контракт з ним не укладався, сума З/П не встановлювалась. Суму З/П він сам собі затвердив змінами до штатного розпису. Оскільки ГП не погоджується на зменшення добровільно, планується йти по процедурі ст. 32 КЗпП (зміна істотних умов праці). Питання в наступному: чи достатньо для зменшення З/П ГП за таких умов рішення Наглядової Ради?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100