RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Cт. 122-4 КУпАП

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

28/10/15 11:59  Duglas > Defender    21/10/15 22:12Дерево
Як бути якщо, міліція не дивлячись на те, що є довідка про дорожню транспортну пригоду, а саме головне, що потерпілий своїми силами встановив власника ДТП і надав міліції його призвище, адресу, все таки не знайде його? :0) Як бути в такому випадку? Звертатися до суду з позовом? Але не встановлена його вина по адмін справі! Да іще і СК морозиться, не виплачує кошти...

21/10/15 22:37  Red Tag > Defender    21/10/15 22:12Дерево
Ну тогда футбол интереснее

21/10/15 22:12  Defender > Red Tag    21/10/15 11:55Дерево
как старый циник, я не понимаю таких доводов некоторых форумчан, что да будет вам счастье в кассационной инстанции и получите 3% и инфляционные с СК, через год этой всей нервотрепки и в сумме 500 грн.. кому это нужно, если в первой инстанции всегда футболят эти 3% ;))))
если доводы будут в соотношении результат разделить на потраченное время и силы, то я готов послушать.. если с точки зрения банальной эрудиции и торжества высшей справедливости, то я, каг бэ, и не готов ;)

21/10/15 19:43  Red Tag > Defender    21/10/15 17:58Дерево
Раз Вы убеждены, значит убедительно.

если есть желание, могу аргументировать. если убеждение твердейшее, не буду тратить время

21/10/15 17:58  Defender > Red Tag    21/10/15 15:39Дерево
\\А что касается моего имхо, то оно основано на законе, в отличии, от Вашей практики\\
считаю, что убедительно доказал Вам обратное ;)
вчитайтесь в эти строки:
У зв'язку із цим у разі прийняття судом постанови про закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення, наприклад, через закінчення строків накладення адміністративного стягнення (стаття 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення), суд повинен звернути увагу на те, чи містить така постанова суду відповіді на питання про те, чи мала місце дорожньо-транспортна пригода та чи сталася вона з вини відповідача.

21/10/15 17:55  Defender > Red Tag    21/10/15 11:55Дерево
а между тем ПЛЕНУМ ВИЩОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО СУДУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

ПОСТАНОВА

01.03.2013 № 4

Про деякі питання застосування судами законодавства при вирішенні спорів про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки
Відповідно до частини четвертої статті 61 ЦПК вирок у кримінальній справі, що набрав законної сили, або постанова суду у справі про адміністративне правопорушення обов'язкові для суду, що розглядає справу про цивільно-правові наслідки дій особи, стосовно якої ухвалено вирок або постанову суду, з питань, чи мали місце ці дії та чи вчинені вони цією особою. У зв'язку із цим у разі прийняття судом постанови про закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення, наприклад, через закінчення строків накладення адміністративного стягнення (стаття 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення), суд повинен звернути увагу на те, чи містить така постанова суду відповіді на питання про те, чи мала місце дорожньо-транспортна пригода та чи сталася вона з вини відповідача.

21/10/15 17:51  Defender > Red Tag    21/10/15 11:55Дерево
ну, так рассказываю, вариантов постановления суда по истечению 3-х месяцев 2:
1) справу закрыты за строками ...., вызнаты вынным ХХХХ
и просто
2) справу закрыты за строками ....
+еще вариации на ту тему, что в самом постановлении могут быть такие тексты: вину не визнав, вина пидтверджуеться материалами справы и тд и тп.. Типо, понимай как хочешь эту постанову,
толи вынен толи нет, а справу закрыты ;))))))))))

21/10/15 15:42  Red Tag > Defender    21/10/15 15:16Дерево
Юриспруденция с успехом опровергает тезис Ленина "практика - критерий истины" Есть такая практика, что на голову не натянешь... А что касается моего имхо, то оно основано на законе, в отличии, от Вашей практики

21/10/15 15:39  Red Tag > Defender    21/10/15 15:16Дерево
"без практики советы не несут никакой смысловой нагрузки..
Кто Вам такое сказал?":)

21/10/15 15:16  Defender > Red Tag    21/10/15 11:55Дерево
без практики советы не несут никакой смысловой нагрузки..
у меня было ДТП в 2008 году, с двумя протоколами, и оппонент за вину 2 года почти тягался ;) Так что о теме с протоколами я знаю не только из умных книжек ;)
\\это означает, что никаких действий судья или тот, кто ведет производство, предпринимать не может, кроме тех, что связаны с прекращением производства. \\
Кто Вам такое сказал? ;)

21/10/15 14:18  Red Tag > Defender    21/10/15 13:38Дерево
"в постанове суду должно быть прописано вынен/не вынен обязательно.." была тема по этому вопросу, VP_Son кажись автор. Нигде не написана эта обязанность суда. В законе написано просто: производство прекращается. Имхо это означает, что никаких действий судья или тот, кто ведет производство, предпринимать не может, кроме тех, что связаны с прекращением производства. А установление вины вне процессов производства невозможно

21/10/15 13:38  Defender > Red Tag    21/10/15 11:55Дерево
Стаття 38. Строки накладення адміністративного стягнення

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).

Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
\\"амін. " справа призупиняється не стесняйтесь. справа припиняється\\
стягнення не накладується просто, а в постанове суду должно быть прописано вынен/не вынен обязательно..
А штрафа или лишения прав уже не будет.

21/10/15 11:55  Red Tag > Duglas    21/10/15 11:45Дерево
"амін. " справа призупиняється не стесняйтесь. справа припиняється

21/10/15 11:45  Duglas   Дерево
Мене цікавить питання повязане зі строками притягнення до адм. відповідальності. Так як "доблісна міліція" дуже довго розшукує порушника. Тобто, чи не закриється справа у звязку з пливом 2-х місяців. І я так розумію, що амін. справа призупиняється?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100