RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Щодо строків позовної давності по податковим повідомленням-рішенням


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/10/15 11:59  KsenijaОтправить письмо > Marlboro!    29/10/15 16:39Дерево
да, тут же вообще иск не о взыскании. признали НУР недействительным и все.

30/10/15 11:37  Отхалепа > Marlboro!    29/10/15 22:10Дерево
Дякую.
Згоден з Вашою позицією.
Ставлю себе на місце чиновника: є рішення ВАСУ на корсить фіскальної служби. Які там строки давності? Новий ППР і нехай думає фірма, що з ним робити.

29/10/15 22:10  Marlboro! > Отхалепа    29/10/15 22:01Дерево
В останньому рішенні там ключовим моментом було --правильний-- ППР.
Справа в тім, що часткове зменшення ППР на підставі рішення суду дійсно є підставою для його відкликання, але це відкликання відбудеться коли податкова таки надішле новий ППР (стаття 60, саме по ній у взаємозвязку зі статтею 102 я в реєстрі шукав).
Тому скоріш за все ППР новий все ж буде (повинен бути), для того щоб частково зменшений став відкликаним - і вже новий треба буде скасовувати з підстав пропуску строку. Я цей момент якось упустив, у мене у знайомої була схожа така ситуація - вона просто написала листа в податкову (типу "ну і що далі?"), а їй відповіли, що строк пройшов і нічого далі не буде, ППР відкликаний, ви перемогли. Видно, такий підхід податкової тоді був не зовсім правильний))

П.С. Севастопольське рішення витримало звернення податкової до ВАСУ, тому щонайменше буде можливість звернутись до Верховного суду, якщо материкові судді вважають інакше )

29/10/15 22:01  Отхалепа > Marlboro!    29/10/15 20:16Дерево
Дякую за рішення (Севастопольське так нічого). Я вже передивився штук 400.

- А за яким Ви шукаєте алгоритмом? Я забивав цитату із ст.102 ПКУ

- Хочу Вас дотиснути. Чи слід розуміти останнє речення як Вашу позицію - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] , - що строк давності для нового ППР у моєму випадку сплив:-)

29/10/15 20:16  Marlboro! > Marlboro!    29/10/15 20:03Дерево

29/10/15 20:03  Marlboro! > Отхалепа    29/10/15 18:32Дерево

29/10/15 18:32  Отхалепа > Marlboro!    29/10/15 17:43Дерево
Ну я виправився і потім став писати "строк давності". І не "три роки", а "1095 днів".

І з усім погоджуюсь, що Ви пишите.

Але погодьтеся, ситуація неординарна:

1) ППР винесено в 2013 році ( в межах ст.102 ПКУ), щодо декларації 2010 року
2) рішенням судів в 2013 році ППР визнано недійсним
3) рішенням ВАСУ 2015 року рішення судів скасовано, а нам відмовлено у позові ( недоїмку частково зменшено)

По великому рахунку пишу чисто для себе. Ризикувати власники все рівно не будуть і готуються закрити фірму. Простіше створити нову.

P.S. Зрозумів, на питання не хочите відповідати.

29/10/15 17:43  Marlboro! > Отхалепа    29/10/15 17:15Дерево
Податковий кодекс містить вичерпні випадки зупинення перебігу строку чи його незастосування - в самій статті 102. При цьому хочу звернути увагу, що цей строк за своєю природою не є "позовною давністю" як в Цивільному кодексі, це строк притягнення до відповідальності, а не строк звернення до суду.

П.С. і взагалі я прихильник того, що в податковому законодавстві застосування аналогії закону неможливе. Щонайменше в тій мірі, яка б накладала на платника якийсь додатковий обов'язок чи створювала якусь нову норму права, яка регулює права і обов'язки платника чи податкового органу

29/10/15 17:15  Отхалепа > Marlboro!    29/10/15 16:38Дерево
О, видно людина розбирається.

"Вважається" = "мне кажется":-)

Я правильно понял, что в моей ситуации истек срок давности (1095 дней) для направления нового ППР по таможенной декларации за 2010 год(с учётом решения ВАСУ об уменьшении недоимки)? Поэтому наверное и не направляют с января 2015 года?

Вы я вижу разбираетесь, сориентируйте пожалуйста в этом вопросе по аналогии с исковой давностью - ст.263 ЦК (зупинення) и ст.264 ЦК (переривання).

Направлення ППР - це зупинення на період узгодження? А "переривання" значить немає в подаковому законодавстві?

Дякую

29/10/15 16:39  Marlboro! > Ksenija    29/10/15 14:35Дерево
Який наказ? Суд не має права втручатись в дискрецію податкової, ніхто окрім неї не має права нарахувати податки чи змінити існуючий розрахунок (ППР)

29/10/15 16:38  Marlboro! > Отхалепа    28/10/15 15:14Дерево
"Вважається, що цей строк..."

- ким вважається? Це чиясь позиція чи Ваше питання?
По другому посту - так, старі ППР потрібно відкликати та виписувати нові, при цьому на нові ППР також поширюється строк в 1095 днів. Це, до речі, один з механізмів протидії - скасування частково чи з формальних мотивів, щоб податкова вже не встигла виписати новий правильний ППР.

29/10/15 15:59  Отхалепа > Ksenija    29/10/15 14:35Дерево
Наказ в адмінсуді? Ясно.

29/10/15 14:35  KsenijaОтправить письмо > Отхалепа    28/10/15 17:53Дерево
зачем ППР? приказ суд выпишет и он пойдет на исполнение.

28/10/15 17:53  Отхалепа > Ksenija    28/10/15 16:08Дерево
Как я понимаю, по смыслу ст.102 ПКУ фискальный орган сам должен применять срок исковой давности.

Но вопрос в том, как он будет считать 1095 дней?

Во-вторых, вопросы с ППР тоже остались: ВАСУ немножко снизил сумму, значит новый ППР; ППР писала таможня, а с 2014 она в составе ДФС; ППР нам чего-то не присылают

28/10/15 16:08  KsenijaОтправить письмо > Отхалепа    28/10/15 15:14Дерево
не слід. Вы ж уже иск подавать не будете. теперь вопрос за какой период насчитают пеню.

28/10/15 15:14  Отхалепа   Дерево
Обставини:
1)В 2013 році наше підприємство оскаржило податкове повідомлення-рішення (ППР) митниці і виграло справу в апеляційному суді (серпень 2013).
2) Саме ППР було винесено по митним деклараціям 2010 року, але в межах 3-річного строку - тобто через 2 роки 6 місяців
3) В січні 2015 року ( тобто через 1 рік і 5 місяців після вступу рішення в силу) касація (ВАСУ) скасувала рішення, які були на нашу користь і відмовила нам у позові про скасування ППР.

Питання: чи слід в даному випадку враховувати строк позовної давності по ППР? Вважається, що цей строк становить більше 3-х років ( 2 роки 6 міс - від дати складання митної декларації до ППР ...+ ...1 рік 5 місяців від вступу рішення в силу до його скасування касацією), тобто за виключенням перерви розгляду в окружному і апеляційному суді у 2013 році.

А яка ваша думка?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100