RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Петиции Президенту, ВР и КМ Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Користувачі з російськими адресами більше не зможуть ставити підписи під петициями


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
16/11/15 21:46  ОК АКА ОлюняОтправить письмо   Дерево
На сайті електронних петиції до Президента України запроваджено додаткову верифікацію користувачів.

89% трафіку сайту петицій — користувачі з України. На першому місці за сеансами – Україна (понад 5 млн відвідувань), на другому Росія — 254 660 сеансів та 32 377 голосів. Дуже дивно, що на третьому місці із 59197 сеансів — Кенія.

Близько 17% зареєстрованих користувачів вказали одноразову поштову скриньку. Усього зафіксовано 582 одноразових домени, з яких здійснюються голосування. Насторожує те, що 45% адрес – із російською назвою .ru.

«Окрім того, на одному з сайтів було виявлено механізм купівлі голосів за 5 центів. Також у ЗМІ було виявлено факти примусового залучення студентів Одеської національної юридичної академії до голосування», – розповів Дмитро Шимків.

Петиція про перенесення ЗНО з англійської мови — рекордсмен з використання проксі-серверів. Це свідчить про «накрутки» голосів. Цікаво, що більшість переглядів сторінки цієї петиції здійснюється з Кенії.

Відтак, у зв'язку з неодноразовими спробами технічного втручання у роботу сайту електронних петицій, 3 листопада 2015 року систему було переведено в режим перегляду. Сьогодні її роботу продовжено із новими механізмами запобігання маніпуляціям. «Віднині ми не приймаємо одноразових e-mail і не реєструємо користувачів з домену .ru», – повідомив Дмитро Шимків.

Відповідно до нововведень, змінився і алгоритм реєстрації. Тепер користувачу, який бажає зареєструватися в системі, буде запропоновано зробити це через BankID або податковий номер. Його мають 44 мільйони громадян, тому це ефективний інструмент перевірки прізвища, імені та по-батькові користувача. Крім того, 15 млн 485 тис. українців мають BankID «Приватбанку» і 3 млн 700 тис. – «Ощадбанку». [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100