RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Збільшення позовних вимог за гпк

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

18/11/15 11:25  kowalskaSОтправить письмо > Rossi    18/11/15 10:55Дерево
так не згадувала. Але оскільки подавала акти виконаних робіт , упустила той момент, що в 4 з 5 , площа інша, бо додатком до договору термін по одній оренді продовжувався і одночасно добиралося майно( чоло не додавала всказану додаткову угоду- бо вона не підписана з іншої сторони) однак зараз для того щоб підтвердити площу , яка фігурує по всіх актах виконаних робіт якось треба виходити з ситуації.

18/11/15 10:55  Rossi > kowalskaS    18/11/15 10:26Дерево
А, я понял. Вы вообще в первоначальном иске не упоминали о сдаче в аренду площадей, по которым сейчас хотите взыскивать задолженность?
Ну тогда это будет не увеличением размера исковым требований, а заявлением новым требований, что делается в общем порядке (подача отдельно нового иска).

18/11/15 10:26  kowalskaSОтправить письмо > Rossi    17/11/15 17:36Дерево
не тільки. Це подається заява про збільшення позовних вимог? Можна якийсь зразок? Чи це подається нова позовна з врахуванням збільшених позовних і викладом обставин?

17/11/15 17:36  Rossi > kowalskaS    17/11/15 17:31Дерево
Ну и зачем тогда эти подробности по актам, если у вас вопрос именно о судебно сборе в связи с желанием увеличить размер исковых требований?
Считаете, сколько нужно было бы заплатить судебного сбора при подачи иска с новой суммой, и отнимаете фактически уплаченный судебный сбор.

17/11/15 17:31  kowalskaSОтправить письмо > Rossi    17/11/15 17:05Дерево
так, але цим актом я зможу підтвердити площу, яка фігурує по актах виконаних робіт які я додала до позовної заяви.

17/11/15 17:05  Rossi > kowalskaS    17/11/15 16:57Дерево
вы ведь в курсе, что увеличение размера исковых требований - это право, а не обязанность?

17/11/15 16:57  kowalskaSОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Подано позов про стягнення боргу, штрафних санкцій, пені за договором оренди майна. Є один Акт прийому-передачі майна, який підписано та скріплено печаткою, інший Акт прийому -передачі яким добиралося майно в оренду - тільки підписано, печатки не має. Перший акт до позовної додано, інший акт не додано,так як немає печатки, однак зараз щоб підтвердити площу майна за договором оренди - треба додати цей акт, цим самим збільшити розмір позовних вимог- так як збільшується вартість не повернутого майна з оренди. Чи я правильно розумію? Судовий збір сплачуватиметься різниця між 1,5 % від нової ціни( збільшених позовних вимог) і сплаченого судового збору.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100