RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оскарження довідки (за результатами зустрічної звірки) ДФІ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/02/16 15:22  vhod_v_pustotu > vhod_v_pustotu    10/12/15 08:50Дерево

10/12/15 09:00  DneprSasha > vhod_v_pustotu    10/12/15 08:50Дерево
Вот там и будете доказывать, справка которую составила КРУ при встречке не обжалуется, она не носит какого-либо обязательного характера.

Удачи в суде!

10/12/15 08:50  vhod_v_pustotu > DneprSasha    10/12/15 08:22Дерево
Да, именно так!
С дня на день собираются (по словам юриста) подавать иск в хоз. суд.

10/12/15 08:22  DneprSasha > vhod_v_pustotu    3/12/15 17:45Дерево
Т.е. объект контроля согласен с требованием КРУ и пойдет к Вам с иском в хозяйственный суд? Вот там и будете доказывать свою правоту.

7/12/15 12:16  vhod_v_pustotu > Marlboro!    7/12/15 11:19Дерево
У Вас не було такої практики?
Може є у Вас де посилання на рішення суду по даній сітуації?
Дякую :)

7/12/15 11:19  Marlboro! > vhod_v_pustotu    7/12/15 11:10Дерево
Тоді спірне питання треба буде вирішувати виключно в господарському процесі. Наперед шляхом оскарження акту в суді не вийде, інформацію вказану в акті потрібно буде спростовувати в загальному порядку в господарському суді.

7/12/15 11:10  vhod_v_pustotu > Marlboro!    4/12/15 19:38Дерево
Я намагаюся думати наперед.
Крім того, представник сільської ради у приватній розмові декілька днів тому розповів, що вони будуть подавати позов у господарський суд. Тому зараз я хочу розібратися якої буде наша відповідь у цьому разі.

4/12/15 19:38  Marlboro! > vhod_v_pustotu    4/12/15 17:33Дерево
Вимога стосується ж того іншого підприємства.
Ваші права, скоріш за все, взагалі ніяк не затронуті, доки до Вас ніхто не заявляє претензій.

4/12/15 17:33  vhod_v_pustotu > Marlboro!    3/12/15 18:28Дерево
Дякую за лінк! Так й думав :(
Що тоді робити?
Сума невелика, тому правоохоронні органи не будуть приймати участь у цієї справі.

Чекати на позов у господарський суд від імені субєкту, на якого було складено даний акт ревізії? Або спробувати оскаржити вимогу, яку ДФІ (КРУ) відправило на адресу цього субєкту з метою виконання акта ревізії?

Дякую!

3/12/15 18:28  Marlboro! > vhod_v_pustotu    3/12/15 17:45Дерево

3/12/15 17:45  vhod_v_pustotu   Дерево
Шановні юристи!
За результатами зустрічної звірки посадовими особами Державної фінансової інспекції (КРУ) була складена довідка. З даною довідкою ми, звісно, не згодні! Тому й намагалися оскаржити її в адміністративному порядку, але це оскарження не призвело до позітивного для нас результату :(

Тому питання...
Чи можу я оскаржити цю довідку в окружному адмін.суді? Яким чином ставити перед судом питання? Позовна заява про визнання протиправним та скасування рішення? Чи про визнання дій по складанню довідки незаконними або про зобов’язання ДФІ вчинити певні дії чи утриматися від вчинення дій? Чи взагалі я можу оскаржити цю довідку до окружного адмін.суду?

Заздалегідь дякую за допомогу!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100